Rzecz się działa w LWP. Kapral krzyczy do szeregowca:
- Szeregowy, dupa jesteście, powtórzcie!
- Tak jest obywatelu kapralu, dupa jesteście.
- Nie ja, lecz wy!
- Tak jest obywatelu kapralu, nie ja lecz wy.
Ten, kto mnie tworzy, nie potrzebuje mnie, kiedy to robi. Ten, który mnie kupuje nie potrzebuje mnie dla siebie. Ten, kto mnie użyje, nie będzie o tym wiedział. Czym jestem?
- Trumną
Front wschodni. W rosyjskim okopie żołnierz Wania dostaje od rodziców paczkę. W paczce mnóstwo jedzenia. Widząc te pyszności, żołnierz Sasza prosi Wanię, aby go poczęstował.
- Jak wypijesz wiadro wody, to cię poczęstuje - rzecze Wania.
Sasza wypija wiadro wody i chce kiełbasy. Wania jednak stawia warunek - musi wypić drugie wiadro. Sasza z trudem opróżnił drugie wiadro. Wania częstuje go pętkiem kiełbasy. Sasza jednak odmawia, twierdząc, że już jest tak napełniony, że jak coś w siebie wciśnie, to zwróci.
- Widzisz Sasza, bo tobie to się pić chciało, a nie jeść - stwierdza Wania.
W Moskwie miał miejsce zamach na życie Putina. Rosyjscy lekarze bohatersko go ratują.
Tymczasem w bunkrze gdzieś na Uralu FSB zebrało wszystkich jego sobowtórów. Główny oficer mówi do nich:
- Mam dla was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że Putin przeżył zamach. Zła wiadomość: niestety stracił w nim rękę.
Przychodzi baba na badania, laborantka pobiera krew i mówi:
- A teraz poproszę o pojemnik z moczem.
Baba stawia butelkę na stoliku.
- Ależ to nie mocz tylko koniak!
- O rany, to co ja dałam lekarzowi w prezencie?!
Twórca kałasznikowa idzie do nieba. Zagaduje go Bóg:
- Czy zrobiłeś kiedyś coś złego?
- Broń boże!
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2016, 18:33
Nie powinniście czytać bezsensownie i się śmiać... #PomyślećOSobie:-)
Odpisz
9 grudnia 2016, 18:30
Przestańcie się śmiać i pomyślcie...Czasem to co kryj się w środku jest bardzo ważne... Zastanówcie się czy jest w tym sens. #Czytajcie ze zrozumieniem.
Odpisz
11 września 2016, 23:00
Inspiracja dla kawału:
Paktofonika - ToNieMy
Odpisz
12 września 2016, 15:21
@Mid_Or_Feed: Kurde zapomniałem, że w dziale dowcipy jest głównie podstawówka która pewnie nigdy nie słyszała o tym zespole ;-;
Odpisz
9 grudnia 2016, 18:36
@Mid_Or_Feed: Masz bardzo dużo oleju w głowie... Wytrać go! Nie myśl tylko pisz.# FelisityForNew:-)
Odpisz
11 września 2016, 22:54
No to PRZYPAŁ
Odpisz
11 września 2016, 19:47
Dobre 5/5
Odpisz
11 września 2016, 15:24
Hahahahaha xd lol
Odpisz
Edytowano - 11 września 2016, 19:00
@LoveDiamond: No chyba nie
Odpisz
12 września 2016, 12:51
Ah, ten dział dowcipów... Obrazki się skończyły...
Odpisz
14 września 2016, 07:15
@LoveDiamond: Dobra, co za idiota dał strzałkę w górę?
Odpisz