Rzecz się działa w LWP. Kapral krzyczy do szeregowca:
- Szeregowy, dupa jesteście, powtórzcie!
- Tak jest obywatelu kapralu, dupa jesteście.
- Nie ja, lecz wy!
- Tak jest obywatelu kapralu, nie ja lecz wy.
Ten, kto mnie tworzy, nie potrzebuje mnie, kiedy to robi. Ten, który mnie kupuje nie potrzebuje mnie dla siebie. Ten, kto mnie użyje, nie będzie o tym wiedział. Czym jestem?
- Trumną
Front wschodni. W rosyjskim okopie żołnierz Wania dostaje od rodziców paczkę. W paczce mnóstwo jedzenia. Widząc te pyszności, żołnierz Sasza prosi Wanię, aby go poczęstował.
- Jak wypijesz wiadro wody, to cię poczęstuje - rzecze Wania.
Sasza wypija wiadro wody i chce kiełbasy. Wania jednak stawia warunek - musi wypić drugie wiadro. Sasza z trudem opróżnił drugie wiadro. Wania częstuje go pętkiem kiełbasy. Sasza jednak odmawia, twierdząc, że już jest tak napełniony, że jak coś w siebie wciśnie, to zwróci.
- Widzisz Sasza, bo tobie to się pić chciało, a nie jeść - stwierdza Wania.
W Moskwie miał miejsce zamach na życie Putina. Rosyjscy lekarze bohatersko go ratują.
Tymczasem w bunkrze gdzieś na Uralu FSB zebrało wszystkich jego sobowtórów. Główny oficer mówi do nich:
- Mam dla was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że Putin przeżył zamach. Zła wiadomość: niestety stracił w nim rękę.
Przychodzi baba na badania, laborantka pobiera krew i mówi:
- A teraz poproszę o pojemnik z moczem.
Baba stawia butelkę na stoliku.
- Ależ to nie mocz tylko koniak!
- O rany, to co ja dałam lekarzowi w prezencie?!
Twórca kałasznikowa idzie do nieba. Zagaduje go Bóg:
- Czy zrobiłeś kiedyś coś złego?
- Broń boże!
Komentarze
Odśwież26 marca 2021, 16:12
Nie prawdziwe
Ślimaki nie mają nóg
Odpisz
9 czerwca 2017, 12:10
post dowcip
Odpisz
30 czerwca 2017, 19:27
to masz problem
Odpisz
30 czerwca 2017, 20:33
@ZeeKo: O tuż nie tym razem
Odpisz
8 czerwca 2017, 21:58
Lepsze: Jak się nazywa ślimak, który żył 25 lat?
-Staruszek
_
Wiem nie za dobre, ale jak wam się nie podoba to prosze, nie dawajcie \/
Odpisz
10 czerwca 2017, 11:06
Słaby bait
Odpisz
8 czerwca 2017, 11:49
zabaaavne, chachachahacha cha cha cha cha
Odpisz
8 czerwca 2017, 13:09
@AgnetaMorda: Tak, zabawne.
Odpisz
1 lipca 2017, 16:33
@Krzyniu: kolejna bardzo śmieszna osoba
Odpisz