Istnieją 3 niepisane prawa życia:
1.
2.
3.
Idzie dwóch policjantów na patrolu. Jeden zauważa na ziemi lusterko i je podnosi. Patrzy i mówi do drugiego:
- Patrz!! Moje zdjęcie!!
A ten drugi patrzy i mówi:
- No co ty gadasz, przecież to moje zdjęcie!!
No i tak się kłócą. Idą do komendanta, żeby spór rozstrzygnął. Ten bierze lusterko i mówi:
- No co wy, komendanta nie poznajecie??
Wkłada lusterko do kieszeni i idzie do domu. W domu się przebiera i kładzie przed telewizorem. Przychodzi do niego córka i mówi:
- Tato,daj mi na kino
- Poszukaj w kieszeni spodni od munduru
No to córka szuka pieniędzy i wyjmuje lusterko.Patrzy na nie i krzyczy:
- Mamo!! Tata nosi w kieszeni zdjęcie jakiejś laski. Matka podchodzi patrzy i mówi:
- To przecież jakaś stara rura!!!!
Dzwoni zięć do teściowej:
- Mamo, dostałem pracę!
- Gratuluję! Jaką?
- Zostałem komornikiem.
- Co?!
- Mama już wie dlaczego dzwonię?
- Dziadku, czy to prawda, że w 1989 roku upadł w Polsce komunizm?
- Tak mój drogi, upadł, na cztery łapy...
Skąd wiadomo, że Koreańczycy lubią miód?
- Wybudowali Seul.
- Tatusiu, jak byłeś mały, to dostawałeś od swojego taty lanie? - pyta synek.
- Oj, dostawałem!
- A dziadek od swojego taty?
- Jeszcze jak!
- A pradziadek?
- Jasne! Czemu o to pytasz?
- Bo zastanawiam się, kto to kiedyś zaczął...
Komentarze
Odśwież19 listopada 2023, 15:51
milicjantka i w dodatku blondynka... jak nie możesz tego objąć to zacznij studia astrofizyki i teorii kwantowej. to łatwiejsze...
Odpisz
15 kwietnia 2020, 20:02
Kurna. Jakiś abstrakcyjny. Czy to ktoś rozumie?
Odpisz
11 maja 2021, 22:48
@jakitygrys: ślimak jest wolny
Czyli wyszedł na wolność
Ale myślał że chodzi o powolny
Odpisz
11 lutego 2017, 12:13
Dla tych niekumatych, Strażnik miał na myśli że jest wolny i nie będzie w więzieniu, a ślimak zrozumiał że jest wolny No ślimaki nie są szybkie.
Odpisz
11 lutego 2017, 21:08
@Ashley12c: nikt by się nie domyślił
Odpisz
11 lutego 2017, 21:15
@popek9001: Przecież napisałam "Dla niekumatych"?
Odpisz
12 lutego 2017, 00:18
@Ashley12c: to jest zbyt oczywiste
Odpisz
11 lutego 2017, 00:18
Dyskryminacja...
Odpisz
11 lutego 2017, 10:00
@Donald_Trump: Powiedział Trump
Odpisz
11 lutego 2017, 11:54
@Polski322: Powiedział polak
Odpisz
11 lutego 2017, 08:53
Biedny... :(
Odpisz
12 lutego 2017, 01:38
Jeśli współczujesz nieistniejącemu ślimakowi, który właśnie wyszedł z więzienia to wiedz, że coś jest nie tak.
Odpisz
12 lutego 2017, 08:46
@damian2500: przecież ja też nie istnieję
Odpisz