Ojciec przyłapuje młodzieńca całującego córkę.
- Pan całujesz moją córkę! Spodziewam się, że wiesz pan, co teraz powinien zrobić szanujący się mężczyzna?!
- Wiem doskonale, czekam tylko, aż zostawi nas pan wreszcie samych...
Rozmawia dwóch kolegów.
- Dzwonili do mnie z banku, że przekroczyłem limit na karcie.
- No to musisz dokonać wpłaty...
- To właśnie im powiedziałem. Dodałem, że wróciłem z delegacji z Chin i że do nich jutro wstąpię. Powiedzieli mi, że nie trzeba i zwiększyli mi limit kredytowy...
Czym kobieta różni się od banku?
- Kobieta znika, gdy pieniądze się kończą, a bank staje się jeszcze bardziej natarczywy.
- Kupiłem nowe Audi na raty.
- Ile wyciąga?
- Ty to zawsze musisz człowieka zdołować... Dwa tysiące plus odsetki.
- Trudno mi zdiagnozować konkretną przyczynę dolegliwości, ale myślę, że to wina nadużywania alkoholu.
- Dobrze Panie doktorze, przyjdę gdy będzie Pan trzeźwy.
Jaś, pyta się ojca.
- Tatusiu, jak powstali ludzie?
- Zostali stworzeni przez Boga.
- A mamusia mówiła że ewoluowali od małp.
- Mamusia mówiła o swojej stronie rodziny.
Rosyjski dowódca oddziału zebrał swoich żołnierzy i mówi:
- Jutro jedziemy na ćwiczenia. Nie zmieścimy się wszyscy do autobusu, więc zostanie do niego podłączona przyczepa. Zbiórka jest o 8:00, autobus odjeżdża o 8:20. Są pytania?
- O której odjeżdża przyczepa?
Komentarze
Odśwież14 marca 2020, 10:33
Kotlecik
Odpisz
16 maja 2015, 13:53
ja m,am najlepsze dowcipy ;
-jak sie nazywa kot który leci??
kto zgadnie nagroda!!!!!!!!GWARANTOWANA!!!!
Odpisz
17 maja 2015, 14:36
@LamiaLove: koto lot
Odpisz
18 maja 2015, 14:59
@LamiaLove: sory nayan cat
Odpisz
4 lipca 2015, 16:17
@LamiaLove: Kotlecik
Odpisz
15 czerwca 2015, 20:05
kotlecik
hahhahahaa
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:38
Brak szacunku
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:26
@HamsterBedrock: Aj tam, przesadzasz.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 23:47
@HamsterBedrock: Są na świecie różne osoby. Niektórzy są nudni, inni smutni, niektórzy weseli, a niektórzy wiecznie wściekli. A dzieli się ich wszystkich na ludzi inteligentnych i debili. Inteligentnych można poznać po tym, że wiedzą, co jest żartem, a co nie. Kiedy zachować powagę, a kiedy nie. A debili poznaje się jeszcze prościej. Np. Hamster jest debilem. Bo nie rozumie kawału i bierze go na poważnie. Serio, jesteś debilem.
Odpisz
16 maja 2015, 13:49
@HamsterBedrock: no chyba ty
Odpisz
16 maja 2015, 13:50
@Oxukb: hyba ty hehe
Odpisz
16 maja 2015, 19:00
@LamiaLove: ?
Odpisz
17 maja 2015, 13:48
@HamsterBedrock: ??
Odpisz
17 maja 2015, 14:36
@LamiaLove: ??????
Odpisz