Pewien ksiądz zauważył, że jedna ze znajomych zakonnic odrobinę przytyła:
- Cóż to siostro Susan? Przybraliśmy trochę na wadze?
- Ależ nie ojcze. To tylko małe wzdęcie.
Miesiąc czy dwa później ksiądz zauważył, że zakonnica przytyła jeszcze bardziej:
- Widzę, że jednak siostra trochę przytyła.
- Ależ ojcze, to tylko gazy!
Kilka miesięcy później ksiądz spotkał siostrę Susan pchającą wózek z niemowlęciem. Pochylił się, zajrzał do wózka i rzekł:
- Jaki słodki, mały bąk.
Do sklepu muzycznego przyszło dwóch policjantów i mówią:
- Poproszę tę czerwoną trąbkę.
- A ja ten biały akordeon.
Na to sprzedawca:
- Gaśnicę mogę sprzedać, ale kaloryfera nie.
Młoda, śliczna sekretarka w pierwszym dniu pracy stoi nad niszczarką dokumentów z lekko niepewną miną. Oczarowany kolega z pracy postanawia wybawić dziewczynę z opresji.
- Mogę ci w czymś pomóc?
- Pokaż mi jak to działa.
Chłopak bierze z jej rąk dokumenty i wkłada do niszczarki.
- Bardzo ci dziękuję! A którędy wychodzą kopie?
Nastia zaplanowała na dziś nic nie robić i plan wykonała.
Oto, co znaczy umiejętność planowania czasu i prawidłowa ocena własnych możliwości!
Pewien facet poszedł do psychiatry, ponieważ twierdził, że jest myszą.
Po kilku miesiącach, w ramach wdzięczności, przyszedł zadowolony do lekarza z butelką koniaku.
- Panie doktorze, jestem już w 100% zdrowy, dziękuję panu!
- Nie ma za co, przecież to moja praca - odparł lekarz.
Po jakimś czasie, ten sam facet przychodzi na wizytę kontrolną. Z przerażeniem w głosie mówi do lekarza:
- Panie doktorze, widziałem kota!
- No tak, ale to przecież nic takiego. W końcu wie pan już, że nie jest pan myszą.
- Dobrze, ale czy kot wie?
- Jasiu, jaka jest twoja ulubiona lekcja?
- Odwołana!
- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...
Komentarze
Odśwież23 maja 2021, 19:52
99,9% XD
Odpisz
18 października 2017, 18:47
WD
Odpisz
13 lipca 2018, 00:23
@lukeniu666: 40
Odpisz
18 lutego 2017, 15:07
xd
Odpisz
18 lutego 2017, 17:56
@ul66t55: Xd
Odpisz
18 lutego 2017, 17:57
@ul66t55: xD
Odpisz
18 lutego 2017, 17:58
@ul66t55: XD
Odpisz
18 lutego 2017, 21:54
4 stopnie śmieszności
Odpisz
18 lutego 2017, 21:58
@StudioDoge: Właściwie to 3 bo Xd jest na równi z xD
Odpisz
24 lutego 2017, 12:44
xDDDDDD
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2017, 09:39
@panlogin: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
20 lutego 2017, 20:27
XD
Odpisz
20 lutego 2017, 15:23
xDDD
Odpisz
20 lutego 2017, 08:57
może być
Odpisz
19 lutego 2017, 21:18
XD
Odpisz