- Zapraszam Cię dzisiaj na coś...

- Zapraszam Cię dzisiaj na coś mocniejszego.
- Ooooo, a na co?
- Na herbatę z dwóch torebek.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Miche

4 kwietnia 2017, 19:17

Co? Ja pije z 4 i nic mi nie jest

Avatar Szoniko400

21 września 2019, 16:47

ty kozaku

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 kwietnia 2017, 19:42

Ja odpadam, padłbym przy pierwszym łyku.

Avatar Iskra20087

3 kwietnia 2017, 12:55

Słabe

Avatar maxmaxi123

4 kwietnia 2017, 14:54

@Iskra20087: Z dwóch torebek jest dla ciebie słaba!? Kobietom nie dogodzisz...

Avatar Iskra20087

5 kwietnia 2017, 08:34

@maxmaxi123: Piję z 4 zawsze więc tego......

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Przychodzi facet do psychologa:
- Panie doktorze, jestem zdołowany. Życie jest okrutne i bez sensu, czuję się sam i zagubiony na tym podłym świecie.
Lekarz z uśmiechem na to odpowiada:
- Lekarstwo na to jest proste. Niedawno do miasta zawitał klaun Pagliacci. Obejrzy pan jego występ. Zapewniam, że poprawi panu humor.
Na to facet zalewa się łzami.
- Panie doktorze, to ja jestem Pagliacci!

Zobacz cały dowcip

Żona do męża:
- Co byś ty beze mnie zrobił?
A mąż tylko uśmiecha się z rozmarzeniem...

Zobacz cały dowcip

Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali, dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Która godzina?
- Nie wiem, podaj mi trąbkę.
*zaczyna grać*
Ktoś krzyczy: Kto gra na trąbce o drugiej w nocy?!

Zobacz cały dowcip

Rozmawia urzędniczka z urzędnikiem:
(biurwa z biurwem)
- Ja zaczynam pracować dopiero po trzeciej kawie.
- A ile ich dziennie pijesz?
- Dwie.

Zobacz cały dowcip

- Czym różnią się programiści od polityków?
- Programistom płacą tylko za programy, które dają działają.

Zobacz cały dowcip