Facet siedzi przed telewizorem i pije piwko. Żona w kuchni coś pichci i nagle słyszy jak mąż w pokoju mówi sam do siebie:
- Nieeeeeee! Nie wchodź tam! Co ty robisz!?
Za chwilę znowu:
- Człowieku, nic nie przysięgaj! Powiedz, że nie!
Po paru chwilach znowu słychać głos męża:
- Coś ty najlepszego zrobił? Taki niewybaczalny błąd...
Żona nie wytrzymała, idzie zaciekawiona do pokoju i pyta:
- Misiu, a co ty tam tak przeżywasz?
- A nic... Kasetę z naszego wesela oglądam...
Dzwoni Kowalski do banku:
- Czy to prawda, że dajecie kredyty na słowo honoru?
- Tak.
- Przecież to śmieszne! A jak was oszukam?
- Wtedy stanie pan przed swoim Stwórcą i będzie panu wstyd.
- Ha, kiedy to będzie!
- Piątego pan nie odda, szóstego pan stanie.
- Mamo, straciłem 2 kilogramy, niepokoi mnie to.
- Synku, 2 kilogramy to nic takiego.
- Są pewni Kolumbijczycy, którzy są odmiennego zdania.
W Londynie odbywa się Wielki Festiwal Piwa. Czterej prezydenci największych browarów chcą się zrelaksować. Umawiają się więc na wieczór w pubie. Podchodzi kelner i pyta, co podać. Jeden z nich, z hiszpańskim akcentem, zamawia pierwszy.
- Senior, najlepsze na świecie piwo, proszę podać Coronę.
Drugi z nich, z jowialnym uśmiechem i niemal nie otwierając ust mówi:
- Podaj mi chłopcze The King of Beer, Budweisera.
Następny z ciężkim akcentem wykrzykuje:
- Podaj mi jedyne piwo, do którego wyrobu używana jest prawdziwa źródlana woda z górskiego źródła Rocky Mountain. Coors poproszę!
Ostatni z nich, szef Guinness’a, zamawia coca - colę. Przez chwilę panowie piją w milczeniu, ale w końcu nie wytrzymują i pytają czwartego, o co chodzi.
- Szanowni panowie, uznałem, że skoro żaden z was nie pije piwa, to ja nie będę się wyłamywał.
- Europosłowie chcą. by niedługo wszystkie auta Polaków były elektryczne.
- Polacy chcą by niedługo wszystkie krzesła europosłów były elektryczne.
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
Komentarze
Odśwież10 marca 2017, 19:46
ja tak mam cały czas tylko bez próśb o proszę :p
Odpisz
5 marca 2017, 17:15
XD
Odpisz
7 marca 2017, 07:08
@informatyk007: DX
Odpisz
7 marca 2017, 14:33
XD
Odpisz
7 marca 2017, 16:36
o co ci chłodzi ???
Odpisz
7 marca 2017, 18:43
@informatyk007: DX DX DX DX DX
Odpisz
8 marca 2017, 07:22
XD XD XD XD
Odpisz
8 marca 2017, 12:25
XD
Odpisz
8 marca 2017, 14:15
@DeadShoot: DDDDDDDDX
Odpisz
9 marca 2017, 19:45
XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
13 kwietnia 2017, 10:22
DX
Odpisz
13 kwietnia 2017, 14:03
XD
Odpisz
13 kwietnia 2017, 17:06
@informatyk007: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXXXXXXXXXXXX
Odpisz
11 lipca 2017, 19:54
@informatyk007: XXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
15 lipca 2017, 16:12
XDDDDDDDDDDDD
Odpisz
26 lipca 2017, 22:51
@informatyk007: DXXXDXDXDXDXXXXD
Odpisz