Jak informatyk wywiesza pranie?
Na linkach.
Blondynka siedzi z koleżanką w domu. Nagle dzwoni telefon. Dziewczyna rozmawia przez chwilę, a po odłożeniu słuchawki zaczyna histerycznie płakać.
- Kto to dzwonił? Co się stało? - pyta koleżanka.
- Mama dzwoniła, zmarł mój ojciec... - ryczy blondynka.
Po chwili znów dzwoni telefon. Po rozmowie blondynka zanosi się płaczem powtórnie.
- Dzwonił mój brat, jego ojciec też nie żyje...
Przychodzi szef fabryki i zaczyna krzyczeć na swoich pracowników:
- Wszytko, co tutaj produkujemy, jest do dupy! Oczywiście oprócz naszego produktu przewodniego, czyli papieru toaletowego, który do dupy akurat się nie nadaje!
Trzech chłopców przechwala się czyj wujek jest lepszy.
Pierwszy mówi:
- Mój wujek jest biskupem i każdy mówi Wasza Ekscelencjo!
Na to drugi:
- A mój jest kardynałem i każdy mówi Wasza Eminencjo!
A trzeci chłopiec mówi:
- Mój waży 200 kilo i każdy mówi: O Boże!
Dyrektor ZOO do pracownika:
- Jak to Panu żółw uciekł??
- Paaaaaanieee tooooo byyyyylł moooommeeeennnnt.
Policja, przypadkowo, na terenie posesji znalazła 32 laptopy, 7 lodówek, 8 odkurzaczy,, 15 kuchenek i wiele innej elektroniki z magazynów Media Expert. Okazało się, że miaszka tam Marian i Barbara.
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2016, 16:57
[Całowanie - Przenoszenie śliny z gęby do gęby przez dziurawe zęby.] Definicja według babci.
Odpisz
24 grudnia 2016, 19:55
@Erotta: babcie mają najlepsze teksty :>
Odpisz
24 grudnia 2016, 20:46
@Wladimir_Putin: A zaraz po nich dzieci.
Odpisz
24 grudnia 2016, 20:48
@Erotta: dzieci też :>
Odpisz
25 grudnia 2016, 13:34
@Wladimir_Putin: "Babciu, dlaczego nie mogę znaleźć sobie dziewczyny?"
"Nie martw się, jak bozia przeznaczy to się sama rozkraczy."
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2016, 13:43
@Broski: Mi tam babcia mówiła, że nie wolno mi sobie nawet żadnej szukać... Twardo się trzyma starych zwyczajów i nie podoba jej się wizja tego, jak wnuczka przedstawia jej swoją konkubinę. A szkoda - wielka!
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:00
@Erotta: No to współczuję, ale nie powinieneś się przejmować opinią babci. To w końcu Twoje życie. Jak jej się coś nie podoba to jest to jej problem.
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:14
@Broski: Raczej nie powinnaś, nie nie powinieneś. Jestem dziewczyną.
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:15
@Broski: A w mojej rodzinie to każdy taki nietolerancyjny... Wielka szkoda.
Odpisz
25 grudnia 2016, 17:35
@Erotta: A to przepraszam, nie wiedziałem. Ale masz prawo urządzić sobie życie wedle swojej woli i oni będą musieli to zaakceptować.
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2016, 17:39
@Broski: Pewnie masz rację. Problem polega na tym, że jako niepełnoletnia jestem na ich utrzymaniu, a co za tym idzie, muszę być posłuszna...
Odpisz
25 grudnia 2016, 17:41
@Erotta: To wiadomo. Ale z czasem, gdy się usamodzielnisz nie będą mieć nic do gadania.
Odpisz
25 grudnia 2016, 17:56
@Broski: Całe szczęście! Ale do tego jeszcze trochę czasu.
Odpisz
25 grudnia 2016, 19:51
@Erotta: Cierpliwości więc życzę :-)
Odpisz
25 grudnia 2016, 21:34
@Broski: Dziękuję! :-)
Odpisz
14 maja 2017, 19:29
@Wladimir_Putin: zgadzam się xd
Odpisz
23 lutego 2017, 18:38
Żart jasiu rozpakowuje prezent a w pudełku ciuchcia jasiu mówi wsiadać tata mówi zabieram ci prezent bo się dżesz na godzine ci zabieram 1godzina pózniej jasiu mówi wsiadać bo przez tego h*ja mamy opuznieenie ku*ws
Odpisz
14 maja 2017, 19:29
@alanoj106: :P
Odpisz
18 stycznia 2018, 18:37
@alanoj106: orto rip
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:57
I T W A S ! ! !
Odpisz