Rozmawiają Hitler i Stalin. -...

Rozmawiają Hitler i Stalin.
- Jestem najbardziej znienawidzonym facetem na ziemi!
- Nie prawda! Ja jestem
Przychodzi Biber:
- To ja jestem najbardziej znienawidzonym facetem na świecie!
- Japa Biber! Rozmawialiśmy o facetach!

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Fanka_Lokiego

18 stycznia 2022, 22:23

Gdyby Stalin teraz żył, to chyba bym nerwicy dostała nie mogąc mu skopać ryja i zadźgać na śmierć

Avatar Heksakosjoikontaheksafob

29 czerwca 2016, 14:37

Hitlera ani Stalina nie nienawidził ich lud.

Avatar Monster_

Edytowano - 29 czerwca 2016, 21:59

@Heksakosjoikontaheksafob: Bo nie mógł...

Avatar Davido

29 czerwca 2016, 22:43

@Monster_: Hitler akurat miał poparcie

Avatar Monster_

30 czerwca 2016, 07:26

@Davido: Tak, w większości tak

Avatar XaVery

2 maja 2021, 11:19

@Monster_: Poparcie to i tak wynikało z propagandy

Avatar Monster_

2 maja 2021, 22:03

@XaVery: Po 5 latach? Serio?

Avatar XaVery

2 maja 2021, 22:28

@Monster_: Robię podróż do przeszłości, i sprawdzam jakie były memy np. 5 lat temu

Avatar Dolet

26 lipca 2016, 08:56

*Bieber
Może i go nienawidzę, a przy muzyce błagam o litość, ale obrażanie go. Każdy myśli, że jak obrażają go to zazdroszczą mu wszystkiego. Otóż nie. Nie wiem czego mu można zazdrościć. Obrażania go nie popieram jednak. To jest staczanie się tak na prawdę. A co do samego Biebera. Miech wszystkie "mega hiper super fanki" przejrzałą wreszcie na oczy. To tyle o de mnie.
Ps: Hitlera i Stalina popierał lud. (W większości)

Avatar OlaBambino143

9 lipca 2016, 23:49

możecie nie lubić Biebera ale żeby go obrażać? ludzie, do jakiego poziomu wy się zniżacie? dlaczego was smieszy głupota bandy zazdrosnych ludzi? ilu z was jest teraz tym kim chcieliscie być? a no tak malo, bez mózgu to takich ludzi do kasy w spożywczym nie zatrudnią.

Avatar mikigra8888

18 lipca 2016, 02:21

@OlaBambino143: weź idź do kupka z garnka lewanii

Avatar Davido

24 lipca 2016, 19:16

@OlaBambino143: Skoro Bieber obraża ludzi, to dlaczego ludzie nie mogą obrażać tej pi**y?

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 23:42

Wow, obrażanie Biebera takie śmieszne, wow.
Szkoda że nie od 4 lat

Avatar Dead_Bload321

30 czerwca 2016, 13:29

Teraz lepiej wyśmiewać się z jego fanek. :P

Avatar LookDown

12 października 2017, 18:25

Teraz od 5.

Avatar CukiereczeQ

29 czerwca 2016, 21:44

Bieber*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- W ogóle tych oblodzonych chodników nie czyszczą, swołocze... A ostatnio jeden facet upadł i się zabił!
- Jak to - upadł i się zabił?
- Normalnie, z dziewiątego piętra.

Zobacz cały dowcip

Pacjenci psychiatryka opanowali swój szpital i wzięli zakładników.
Żądają miliona helikopterów i jednego dolara.

Zobacz cały dowcip

- Dlaczego nie uratował Pan żony gdy tonęła?
- Nie wiedziałem, że tonęła. Krzyczała jak co dzień.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?

Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP

A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa

Zobacz cały dowcip

Sprawa rozwodowa, mąż i żona mają po dziewięćdziesiąt pięć lat. Sędzia pyta:
- Dlaczego zdecydowali się państwo na rozwód w tym wieku?
- Czekaliśmy, aż dzieci pomrą.

Zobacz cały dowcip

Rosjanin przyjeżdża do gułagu. Strażnik przyjmuje go i pyta:
- Według papierów dostałeś 50 lat, za co?
- Strażniku, powiedziałem, że Stalin jest kretynem.
- I za to dostałeś 50 lat?
No tak, 10 za obrazę Kremla, 10 za obrazę matki ojczyzny, 15 za obrazę Stalina i 15 za rozpowszechnianie tajemnicy państwowej.

Zobacz cały dowcip