Rozmawiają Hitler i Stalin.
- Jestem najbardziej znienawidzonym facetem na ziemi!
- Nie prawda! Ja jestem
Przychodzi Biber:
- To ja jestem najbardziej znienawidzonym facetem na świecie!
- Japa Biber! Rozmawialiśmy o facetach!
- W ogóle tych oblodzonych chodników nie czyszczą, swołocze... A ostatnio jeden facet upadł i się zabił!
- Jak to - upadł i się zabił?
- Normalnie, z dziewiątego piętra.
Pacjenci psychiatryka opanowali swój szpital i wzięli zakładników.
Żądają miliona helikopterów i jednego dolara.
- Dlaczego nie uratował Pan żony gdy tonęła?
- Nie wiedziałem, że tonęła. Krzyczała jak co dzień.
Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?
Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP
A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa
Sprawa rozwodowa, mąż i żona mają po dziewięćdziesiąt pięć lat. Sędzia pyta:
- Dlaczego zdecydowali się państwo na rozwód w tym wieku?
- Czekaliśmy, aż dzieci pomrą.
Rosjanin przyjeżdża do gułagu. Strażnik przyjmuje go i pyta:
- Według papierów dostałeś 50 lat, za co?
- Strażniku, powiedziałem, że Stalin jest kretynem.
- I za to dostałeś 50 lat?
No tak, 10 za obrazę Kremla, 10 za obrazę matki ojczyzny, 15 za obrazę Stalina i 15 za rozpowszechnianie tajemnicy państwowej.
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2022, 22:23
Gdyby Stalin teraz żył, to chyba bym nerwicy dostała nie mogąc mu skopać ryja i zadźgać na śmierć
Odpisz
29 czerwca 2016, 14:37
Hitlera ani Stalina nie nienawidził ich lud.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2016, 21:59
@Heksakosjoikontaheksafob: Bo nie mógł...
Odpisz
29 czerwca 2016, 22:43
@Monster_: Hitler akurat miał poparcie
Odpisz
30 czerwca 2016, 07:26
@Davido: Tak, w większości tak
Odpisz
2 maja 2021, 11:19
@Monster_: Poparcie to i tak wynikało z propagandy
Odpisz
2 maja 2021, 22:03
@XaVery: Po 5 latach? Serio?
Odpisz
2 maja 2021, 22:28
@Monster_: Robię podróż do przeszłości, i sprawdzam jakie były memy np. 5 lat temu
Odpisz
26 lipca 2016, 08:56
*Bieber
Może i go nienawidzę, a przy muzyce błagam o litość, ale obrażanie go. Każdy myśli, że jak obrażają go to zazdroszczą mu wszystkiego. Otóż nie. Nie wiem czego mu można zazdrościć. Obrażania go nie popieram jednak. To jest staczanie się tak na prawdę. A co do samego Biebera. Miech wszystkie "mega hiper super fanki" przejrzałą wreszcie na oczy. To tyle o de mnie.
Ps: Hitlera i Stalina popierał lud. (W większości)
Odpisz
9 lipca 2016, 23:49
możecie nie lubić Biebera ale żeby go obrażać? ludzie, do jakiego poziomu wy się zniżacie? dlaczego was smieszy głupota bandy zazdrosnych ludzi? ilu z was jest teraz tym kim chcieliscie być? a no tak malo, bez mózgu to takich ludzi do kasy w spożywczym nie zatrudnią.
Odpisz
18 lipca 2016, 02:21
@OlaBambino143: weź idź do kupka z garnka lewanii
Odpisz
24 lipca 2016, 19:16
@OlaBambino143: Skoro Bieber obraża ludzi, to dlaczego ludzie nie mogą obrażać tej pi**y?
Odpisz
29 czerwca 2016, 23:42
Wow, obrażanie Biebera takie śmieszne, wow.
Szkoda że nie od 4 lat
Odpisz
30 czerwca 2016, 13:29
Teraz lepiej wyśmiewać się z jego fanek. :P
Odpisz
12 października 2017, 18:25
Teraz od 5.
Odpisz
29 czerwca 2016, 21:44
Bieber*
Odpisz