- Marian, dlaczego podejrzewasz żonę o zdradę?
- Bo dzieci mamy ładne i mądre.
Jasiu chwali się koledze:
- Moja mama to jeździ jak piorun.
- Tak szybko?
- Nie, tak często wali w drzewa.
Pewnego razu zostawiłem samochód na parkingu. Gdy wróciłem, zobaczyłem, że mam uszkodzony zderzak i światła z tyłu auta. Za wycieraczką znalazłem kartkę z następującym tekstem:
"Właśnie przez przypadek wycofałem w twój samochód.
Widziało to całkiem sporo osób.
Myślą, że teraz zapisuję ci swoje dane.
Jak widzisz nie."
- Panie doktorze, a to jest pewny zabieg?
- Proszę Pana robiliśmy to wiele razy, w końcu musi się udać!
- Co otrzymamy dzieląc osiem na pół? - pyta się pani od matematyki Jasia.
- To zależy jak podzielimy. - odpowiada uczeń - Jeśli w poprzek, to otrzymamy dwa zera, a jeśli pionowo, to dwie trójki.
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2018, 18:12
@KontoUsunięte: "nie mam danych na potwierdzenie"
To zdanie automatycznie czyni komentarz bezwartościowym
Odpisz
23 sierpnia 2016, 22:26
Trochę nie pasuję bo dużo naukowców jest wierzących np. Einstein
Odpisz
9 października 2016, 16:43
@Piotro165: wyjątek od regóły
Odpisz
9 października 2016, 17:22
@Piotro165: jest dużo wyjątków
Odpisz
10 listopada 2016, 11:50
@Sebzer: nope, nie mam danych na potwierdzenie ale z własnych obserwacji bardzo wielu naukowców, zwłaszcza fizyków jest wierzących. inaczej się fiyzyki nie da wyjaśnić bo jak coś mogło powstać z niczego? niewierzący są przeważnie humaniści ;)
\____/
Odpisz
10 października 2016, 18:19
suprise makapaka
Odpisz
9 października 2016, 21:57
Czyli jeśli nie wierzę w boga to będę naukowcem? Yea! Zawsze nim chciałem zostać.
Odpisz
9 października 2016, 07:09
Boga nie ma.
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 11:28
Widać że jesteś ateistą...Ateista wierzy że ziemia jest stworzona poprzez pyłki w kosmosie co się posklejały i zrobimy się takie "kule" które same też się posklejały...
Hejty lecą...
Odpisz
9 października 2016, 13:24
@Ashley12c: Nie, on jest trollem ateistą. W sumie to nie wiem o co ci chodzi z tymi pyłkami. Wielki Wybuch jest najbardziej prawdopodobną teorią jeśli chodzi o powstanie Wszechświata. Mało tego nie wyklucza to istnienia Boga jako takiego.
Odpisz
9 października 2016, 13:43
Co mi ojciec powiedział to ja wiem...
Odpisz
9 października 2016, 18:40
@Ashley12c: Nikt nie mówi tu o "pyłkach, które się posklejały". Równie dobrze można powiedzieć, że lidzie wierzą w wielkiego czarodzieja, który stworzył świat z nikąd.
Odpisz
9 października 2016, 19:18
@damian2500: :p
Odpisz
10 października 2016, 17:35
@Ashley12c: Polecam film "Bóg nie umarł" jest na yt.
Odpisz
13 października 2016, 23:05
@Ashley12c: Chyba wiem o co ci chodzi, musiałeś źle zrozumieć ojca
Odpisz
14 października 2016, 09:14
@JTKX2: :
Odpisz
14 października 2016, 09:15
@Ashley12c: co oznacza ten dwukropek?
Odpisz
14 października 2016, 11:35
@Ashley12c: I vice wersa
Odpisz
4 listopada 2016, 08:11
@JTKX2: Ale na to jest tyle roznychteorii ze równie dobrze ta moze buc prawdziwa :/ wiec moze po prostu ojciec przedstawił jej swoja teorie...
Odpisz
10 listopada 2016, 11:51
skądś się wziął ten wybuch, no nie? ^^
Odpisz