Tworzenie ateistów: Bóg: Zrób...

Tworzenie ateistów:
Bóg: Zrób no takich ludzi - naukowców.
Anioł: Czy będą w Ciebie wierzyć?
Bóg: Nie, ale cholernie się zdziwią, gdy się spotkamy.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Omeg12

27 stycznia 2018, 18:12

@KontoUsunięte: "nie mam danych na potwierdzenie"

To zdanie automatycznie czyni komentarz bezwartościowym

Avatar Piotro165

23 sierpnia 2016, 22:26

Trochę nie pasuję bo dużo naukowców jest wierzących np. Einstein

Avatar Sebzer

9 października 2016, 16:43

@Piotro165: wyjątek od regóły

Avatar Piotro165

9 października 2016, 17:22

@Piotro165: jest dużo wyjątków

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2016, 11:50

@Sebzer: nope, nie mam danych na potwierdzenie ale z własnych obserwacji bardzo wielu naukowców, zwłaszcza fizyków jest wierzących. inaczej się fiyzyki nie da wyjaśnić bo jak coś mogło powstać z niczego? niewierzący są przeważnie humaniści ;)
\____/

Avatar PISKOR_FP

10 października 2016, 18:19

suprise makapaka

Avatar
Konto usunięte

9 października 2016, 21:57

Czyli jeśli nie wierzę w boga to będę naukowcem? Yea! Zawsze nim chciałem zostać.

Avatar
Konto usunięte

9 października 2016, 07:09

Boga nie ma.

Avatar Ashley12c

Edytowano - 9 października 2016, 11:28

Widać że jesteś ateistą...Ateista wierzy że ziemia jest stworzona poprzez pyłki w kosmosie co się posklejały i zrobimy się takie "kule" które same też się posklejały...
Hejty lecą...

Avatar
Konto usunięte

9 października 2016, 13:24

@Ashley12c: Nie, on jest trollem ateistą. W sumie to nie wiem o co ci chodzi z tymi pyłkami. Wielki Wybuch jest najbardziej prawdopodobną teorią jeśli chodzi o powstanie Wszechświata. Mało tego nie wyklucza to istnienia Boga jako takiego.

Avatar Ashley12c

9 października 2016, 13:43

Co mi ojciec powiedział to ja wiem...

Avatar damian2500

9 października 2016, 18:40

@Ashley12c: Nikt nie mówi tu o "pyłkach, które się posklejały". Równie dobrze można powiedzieć, że lidzie wierzą w wielkiego czarodzieja, który stworzył świat z nikąd.

Avatar Ashley12c

9 października 2016, 19:18

Avatar baarts

10 października 2016, 17:35

@Ashley12c: Polecam film "Bóg nie umarł" jest na yt.

Avatar JTKX2

13 października 2016, 23:05

@Ashley12c: Chyba wiem o co ci chodzi, musiałeś źle zrozumieć ojca

Avatar Ashley12c

14 października 2016, 09:14

@JTKX2: :

Avatar JTKX2

14 października 2016, 09:15

@Ashley12c: co oznacza ten dwukropek?

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 11:35

@Ashley12c: I vice wersa

Avatar Sugamon23

4 listopada 2016, 08:11

@JTKX2: Ale na to jest tyle roznychteorii ze równie dobrze ta moze buc prawdziwa :/ wiec moze po prostu ojciec przedstawił jej swoja teorie...

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2016, 11:51

skądś się wziął ten wybuch, no nie? ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- Marian, dlaczego podejrzewasz żonę o zdradę?
- Bo dzieci mamy ładne i mądre.

Zobacz cały dowcip

Jasiu chwali się koledze:
- Moja mama to jeździ jak piorun.
- Tak szybko?
- Nie, tak często wali w drzewa.

Zobacz cały dowcip

Pewnego razu zostawiłem samochód na parkingu. Gdy wróciłem, zobaczyłem, że mam uszkodzony zderzak i światła z tyłu auta. Za wycieraczką znalazłem kartkę z następującym tekstem:
"Właśnie przez przypadek wycofałem w twój samochód.
Widziało to całkiem sporo osób.
Myślą, że teraz zapisuję ci swoje dane.
Jak widzisz nie."

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Panie doktorze, a to jest pewny zabieg?
- Proszę Pana robiliśmy to wiele razy, w końcu musi się udać!

Zobacz cały dowcip

- Co otrzymamy dzieląc osiem na pół? - pyta się pani od matematyki Jasia.
- To zależy jak podzielimy. - odpowiada uczeń - Jeśli w poprzek, to otrzymamy dwa zera, a jeśli pionowo, to dwie trójki.

Zobacz cały dowcip

Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.

Zobacz cały dowcip