Polska to zaprawdę dziwne miejsce. Nieistniejący od 25 lat komuniści biją się z nieistniejącymi od 70 lat faszystami, czemu przygląda się młoda, wykształcona klasa średnia, która nie jest ani młoda, ani wykształcona, ani średnia.
Żona męczy męża:
- Chciałabym mieć złote zęby, zgódź się. No... proszę.
- Ok ale mam dwa warunki: tylko dwa zęby, po jednym do każdej szczęki.
- A drugi warunek?
- Zespawane.
Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę kogoś z was zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobietą, od razu wniosę do sądu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...
Wchodzi facet do gabinetu psychiatry i mówi:
- Wydaje mi się, że jestem niewidzialny.
- Kto to powiedział?!
- Jaki prezent dałeś żonie z okazji rocznicy ślubu?
- Kupiłem wycieczkę na Cypr.
- A jaki prezent ona dała Tobie?
- Pojechała.
- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież27 września 2016, 13:40
ha ha usmialem sie do les
Odpisz
27 września 2016, 23:19
@lewy2: Koń by się uśmiał. (les, ku*wa, les)
Odpisz
28 września 2016, 13:28
@baarts: pisałem to na smartfonie :-:
Odpisz
28 września 2016, 13:29
@baarts: bo mi się nie chciało pisać dokładnie pisałem na szybko
Odpisz
Edytowano - 28 września 2016, 15:55
@lewy2: Ja większość komentarzy piszę na telefonie i jakoś piszę poprawnie. To nie jest usprawiedliwienie.PS. Istnieje taka funkcja, jak edycja komentarza.
Odpisz
31 października 2016, 15:35
@baarts: wszystkich się tak czepiasz ?
Odpisz
8 listopada 2016, 01:18
@lewy2: Nie, wszystkich na pewno nie.
Odpisz
25 grudnia 2016, 16:49
@baarts: ECHH JASNE
Odpisz
26 grudnia 2016, 00:36
@lewy2: Nie mam jak wszystkich. Nie pozwala mi na to ilość takich osób.
Odpisz
27 września 2016, 12:19
dokładnie
Odpisz