Siedzi hrabia z hrabiną w parku na ławce. W stawie pływają dwa łabędzie i całują się dziobami:
Hrabina:
- Hrabio, może i my jak te dwa łabędzie?
Hrabia:
- A na cóż nam tyłki w wodzie maczać?
Przywozi Mosze swoją słusznych rozmiarów małżonkę do gabinetu liposukcji i pyta:
- Możecie mojej Sarze zrobić figurę, jak u Helgi Lovekaty?
- Oczywiście! Rabat 50%, całkowicie bezpiecznie i absolutnie bezboleśnie!
- To ile po zniżce?
- Sto tysięcy dolarów.
- I to nazywacie ''absolutnie bezboleśnie"?!
- I jak tam nasz pacjent z wysoką gorączką?
- Po obiedzie temperatura zaczęła spadać.
- Doskonale! Jaka jest obecnie?
- Pokojowa.
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się przygodami, śpiewasz, tańczysz w deszczu, radujesz się każdą chwilą, po czym dowiadujesz się, że to jest alkoholizm...
- Słyszałem, że się ożeniłeś.
- Tak jakoś wyszło.
- Powidz, do kogo jest podobna Twoja żona?
- Wszyscy mówią że do Matki Boskiej.
- Serio? Pokaż jej zdjęcie.
- Patrz.
- O Matko Boska!!!
Trzech chłopców przechwala się czyj wujek jest lepszy.
Pierwszy mówi:
- Mój wujek jest biskupem i każdy mówi Wasza Ekscelencjo!
Na to drugi:
- A mój jest kardynałem i każdy mówi Wasza Eminencjo!
A trzeci chłopiec mówi:
- Mój waży 200 kilo i każdy mówi: O Boże!
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2016, 11:13
Pszecierz wege iest zdrowe a cj co jedzo mienso szypciej umro #nanami chan Xdd macie pszestać jest mieso!!!111!!!!111!!!!1!
Odpisz
14 sierpnia 2016, 10:13
@McMocarz: hahaha nanami chan
Odpisz
14 sierpnia 2016, 10:32
@pawel94851: Masz pojęcie że żartuje?
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:20
@McMocarz: Tak, dlatego się śmieję xD
Odpisz
17 sierpnia 2016, 08:44
@pawel94851: dzisiaj wege
jutro
HOMO!
Odpisz
17 sierpnia 2016, 09:24
@pawel94851: 15 osób go nie ogarnęło więc chciałem naprostować jak coś :)
Odpisz
3 grudnia 2016, 18:20
@noszkurnawszystkozajete: genizowany serek!
Odpisz
17 października 2016, 21:03
Można z tego wywnioskować, że koleś nie kupuje mebli w Ikei.
Odpisz
12 września 2016, 20:31
W takim razie zastanawia mnie, skąd moi mieszkający na wsi, daleko od sklepu, hodujacy kury babcia i dziadek biorą kurczaki...
Odpisz
16 sierpnia 2016, 08:34
Jak nie jadłby? Czyli jaskiniowcy nie jedli mięsa, tylko rośliny? Aaaa... W takim razie to my, mięsożercy jesteśmy popie**oleni.
Odpisz
13 sierpnia 2016, 08:54
gowno by zjad jakby mu nikt zarcia nie wychodowal
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:30
@FullPain: wtedy by nawet gówna nie miał
Odpisz