Rzecz się działa w LWP. Kapral krzyczy do szeregowca:
- Szeregowy, dupa jesteście, powtórzcie!
- Tak jest obywatelu kapralu, dupa jesteście.
- Nie ja, lecz wy!
- Tak jest obywatelu kapralu, nie ja lecz wy.
Ten, kto mnie tworzy, nie potrzebuje mnie, kiedy to robi. Ten, który mnie kupuje nie potrzebuje mnie dla siebie. Ten, kto mnie użyje, nie będzie o tym wiedział. Czym jestem?
- Trumną
Front wschodni. W rosyjskim okopie żołnierz Wania dostaje od rodziców paczkę. W paczce mnóstwo jedzenia. Widząc te pyszności, żołnierz Sasza prosi Wanię, aby go poczęstował.
- Jak wypijesz wiadro wody, to cię poczęstuje - rzecze Wania.
Sasza wypija wiadro wody i chce kiełbasy. Wania jednak stawia warunek - musi wypić drugie wiadro. Sasza z trudem opróżnił drugie wiadro. Wania częstuje go pętkiem kiełbasy. Sasza jednak odmawia, twierdząc, że już jest tak napełniony, że jak coś w siebie wciśnie, to zwróci.
- Widzisz Sasza, bo tobie to się pić chciało, a nie jeść - stwierdza Wania.
W Moskwie miał miejsce zamach na życie Putina. Rosyjscy lekarze bohatersko go ratują.
Tymczasem w bunkrze gdzieś na Uralu FSB zebrało wszystkich jego sobowtórów. Główny oficer mówi do nich:
- Mam dla was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że Putin przeżył zamach. Zła wiadomość: niestety stracił w nim rękę.
Przychodzi baba na badania, laborantka pobiera krew i mówi:
- A teraz poproszę o pojemnik z moczem.
Baba stawia butelkę na stoliku.
- Ależ to nie mocz tylko koniak!
- O rany, to co ja dałam lekarzowi w prezencie?!
Twórca kałasznikowa idzie do nieba. Zagaduje go Bóg:
- Czy zrobiłeś kiedyś coś złego?
- Broń boże!
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 lipca 2016, 11:58
Wg mnie to dzieciaki z podstawówki są 100 razy gorsze od gimbusów. Pamiętam piękne czasy 5 klasy, co chwila wyrzucali komuś plecak, drzwi od szatni nawet raz rozpiep**yli. Teraz, w gimbazie prawie w ogóle tak nie mamy (choć chodzę do integracyjnej). Pamiętam, jak zastanawiałem się nad gimnazjum i rodzina odradzała mi 2 najbliższe szkoły, gdyż wtedy miały one "złą sławę", ale zmienili się dyrektorzy i jest normalnie. Po wakacjach będę chodzić do 3 gimnazjum i orientuję się w moim towarzystwie. Jest ok, wszyscy siedzimy na boisku i gramy w piłkę, czasem pojeździmy na rowerze itp. Przekleństwa to były zawsze i będą, gangu albanii se posłuchamy raz na dłuższy czas na imprezce dla śmiechu (choć mam w klasie gościa co się tym trochę jara). A jak widzę, jak się zachowują współczesne dzieci w wieku 9-11 lat, to rzygać mi się chce. Przekleństwo w co 2gim słowie, gadanie o zboczonych rzeczach (robienie loda itp), jaranie się albańczykami 24h/doba. Znam taka grupkę chłopców z 4-5 klasy, co jak ktoś starszy (w tym ja) przechodzi obok nich, krzyczą "debilek!" i inne wyzwiska, dissy na poziomie zerowym typu "twoja matka mi ssała" i chodzą za nim obgadując w najgorsze możliwe sposoby. Wyje**ć im nie mogę, bo to dzieci! Ludziom rocznika 2003 i wyższego brakuje zdecydowanie dyscypliny, jakby rodzice o nich zapomnieli. Jestem przeciwko likwidacji gimnazjów. Nie chce mi się podawać argumentów, choć trochę ich mam... jak te bachory pozostaną w podstawówce jeszcze 2 lata to będą coraz gorsi. Ministerstwo naoglądało się serialu ,,Szkoła" i tera likwidują gimbazę. Gangsta była, jest i będzie. Nawet nikt nie spyta o zdanie gimbusów, którzy mówią, że to najlepszy czas w ich życiu. Proszę, największe pudło, jakie było w sklepie:
\______________________________________/
Odpisz
14 lipca 2016, 02:42
@DeMajkel: za dlugie, nei czytam
Odpisz
26 lipca 2016, 21:54
@DeMajkel: Masz większe \__________________________________________________/
Odpisz
26 lipca 2016, 23:19
kk
Odpisz
1 sierpnia 2016, 20:53
@DeMajkel: ale niektóre osoby z 2003 i w górę nie jarają się gangiem Albanii itd. więc nie wsadzaj wszystkich do jednego wora
Odpisz
1 sierpnia 2016, 22:09
No racja ale też nie każdy gimbus jest psychiczny a też tak są wszyscy traktowani
Odpisz
1 sierpnia 2016, 23:20
@DeMajkel: co ja ci zrobię, niektóre dzieciaki mają naprawdę zrobiona papkę z mózgu i szukają zaczepki bo wiedzą że nic im nie zrobisz, no bo raczej nie przy**biesz jakiemuś dziecku na środku ulicy?
Odpisz
9 października 2016, 20:40
Osobiście czasami mam ochotę, lecz moralność mnie powstrzymuje.
Odpisz
9 października 2016, 22:35
Czasami, jak zacznę biec w stronę takiego dzieciaka, to on ucieka, myśląc, że go gonię. Tak czasami kogoś straszę i usuwam się z pola widzenia, gdy on ucieka. Ale niektórzy to po prostu nie chcą się odwalić i straszą jeden pistoletem na kulki, drugi wielkim kamieniem a trzeci uważa sie za mocarza karate. Ja się pytam: Dokąd zmierza ten świat?...
Odpisz
28 czerwca 2017, 21:33
@DeMajkel: 2003 nie jest taki zły...
Odpisz
19 lipca 2016, 21:19
Da bum tss.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2016, 11:40
@TUPAQ_: ta dum pss
Odpisz
14 lipca 2016, 16:25
Jeszcze jest gimnazjum
Odpisz
19 kwietnia 2017, 10:25
@MrsPonczek: ale za trochę ponad dwa lata już nie
Odpisz
9 lipca 2016, 14:18
Ja tam się ciesze.
Odpisz
9 lipca 2016, 20:44
@StudioGrumpyCat: A ja nie! Chcę iść do gimnazjum!
Odpisz
10 lipca 2016, 00:58
@Anielka999: ja jeszcze idę jako ostatni rocznik
Odpisz
10 lipca 2016, 08:39
@Anielka999: nie będzie różnicy tylko nazwa zmieniona
Odpisz
10 lipca 2016, 08:41
@Davido: Przykro mi...
Odpisz
10 lipca 2016, 08:52
@Anielka999: Jedyne co się zmieni to to, że w podstawówce masz 2 klasy więcej i 1 więcej w liceum/technikum/zawodówce.
Odpisz
10 lipca 2016, 21:30
@Szczyt_jeja: Właśnie nie! Nie chcę mi tłumaczyć, ale to nie tylko więcej klas. To dużo więcej.
Odpisz
11 lipca 2016, 19:43
@Anielka999: 6 lat podstawowki + 3 gimby + 4 technikum = 13 lat. A 8 lat podstawowki + 5 techniku = 13 seems legit, nic sie nie zmienia. Nie bedzie więcej nauki
Odpisz
12 lipca 2016, 17:35
@Davido: Ja jestem ostatnim rocznikiem w gimnazjum
Odpisz
12 lipca 2016, 19:33
@JTKX2: a ja idę do gimnazjum
Odpisz
12 lipca 2016, 23:40
@CoolSceleton95: w sumie to jakaś tam bedzie... beda chyba tacy sami nauczyciele
Odpisz
14 lipca 2016, 13:48
@Kiler1: Mi nie chodzi o czas nauki. Nasza podstawówka będzie pękać w szwach. Od września mamy:
Ileś klas pierwszych
8 klas drugich
8 klas trzecich
5 klas czwartych
5 klas piątych
5 klas szóstych
I jeszcze ma to się ciągnąć dwa lata dłużej. Jednak będzie różnica.
Odpisz
16 lipca 2016, 17:33
@Anielka999: kurde gdzie ty chodzisz do szkoły? U nas cud, że A i B jest
Odpisz
Edytowano - 19 października 2016, 19:44
@CoolSceleton95: No nie do końca. Wyobraź sobie, że np. jakiś dzieciak miał prze... w podstawówce, bo raz mu ktoś zrobił głupi kawał czy coś i cała szkoła ciśnie z niego beke itd. a on nie ma możliwości zmiany szkoły. Chłopak ma tego zwyczajnie dość, więc pod koniec tej 6 klasy cieszy się jak jakiś poyeb. W gimnazjum zaczyna właściwie "nowe życie" i wszystko jest OK. A jeżeli miałby siedzieć jeszcze 2 lata z jego "oprawcami" to byłoby mu ciężko. Przyznaj się, tego nie przemyślałeś, prawda?
Odpisz
9 lipca 2016, 22:53
Ale rak i tak będzie.
Odpisz