Blondynka ma nowe mieszkanie. Przychodzi do niej koleżanka.
- Niezła chata.
- Urządzałam według własnej głowy!
- To dlatego jest takie puste.
Kiedy byłam mała, marzyłam, że przyjedzie książę na białym koniu i zabierze mnie gdzieś daleko-daleko...
Teraz marzy o tym mój mąż.
Pewien człowiek przeczytał w mądrej książce, że jeśli chce żyć długo to powinien codziennie rano jeść płatki owsiane z odrobiną prochu strzelniczego.
Facet postanowił tego przestrzegać i dożył wieku 98 lat. Pozostawił po sobie 6 dzieci, 17 wnucząt, 31 prawnucząt i 5 metrowa dziurę w ścianie krematorium.
- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.
Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?
Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP
A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa
Rozmowa telefoniczna dwóch kolegów stolarzy:
- Cześć, co robisz?
- Krzesło dla teściowej.
- A dużo Ci jeszcze zostało do zrobienia? Może na flaszkę wpadniesz?
- Ok. Nie ma problemu. Podłączę tylko przewody i jestem...
Komentarze
Odśwież10 września 2016, 08:25
a morał z tego taki
jak nie chcesz mieć pecha
przetnij sobie tętnice
Odpisz
1 sierpnia 2016, 18:13
czarny humor hehe... ;-;
Odpisz
17 lipca 2016, 08:43
Brutal *apka, więc mema nie będzie*
Odpisz
15 lipca 2016, 11:34
"UWAGA! Suchar!" - to rozwala
Odpisz
14 lipca 2016, 10:53
Czarny humor jest jak chleb. Nie każdy go ma.
Odpisz
14 lipca 2016, 09:54
złe, niedobre, nie polecam, -2/10
chociaż trochę śmieszne....
ale jaki zwyrol to wymyślił??!
Odpisz
14 lipca 2016, 10:06
@Tamron: Czarny humor, jest jak życie, nie każdy je ma.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2016, 12:28
Mogę jeszcze dodać kawał o fapaniu i martwym płodzie, ale boję się, że będzie ban.
Edit: Dodałem nawet 2
Odpisz
15 lipca 2016, 22:18
@SharpNeedle: dobra ryzykuje: czym wyciągnąć martwy płód z miksera? chipsami
Odpisz
16 lipca 2016, 09:04
@CoolSceleton95: Okej, usunęli i dostałem ostrzeżenie XD
Odpisz
16 lipca 2016, 11:47
@SharpNeedle: niezłą zastawiłem łapkę na minusy, nie?
pewnie trochę przesadziłem z wyrażeniem dezaprobaty do czarnego humoru, który przecież w łagodnych dawkach nie szkodzi, ale cóż... moja wina
Odpisz
18 lipca 2016, 14:15
@SharpNeedle: Wyślesz mi go w prywatnych ??? ͡° ͜ʖ ͡°
Odpisz
5 lipca 2016, 21:54
Wow, ale świetny dowcip! 5/5 i do ulu!
Odpisz