- Tyle się złego naczytałem na temat alkoholu - mówi Antek do kolegi - że wreszcie sobie powiedziałem, czas raz na zawsze z tym skończyć!
- Z piciem?
- Nie, z czytaniem.
Pewien młody student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie, więc mógł spokojnie pisać.
- Pss...! Masz pierwsze? - usłyszał w pewnej chwili za plecami.
- Mam.
- To daj. - student przepisał zadanie i podał do tyłu po kilku minutach.
- Pss...! Masz drugie?
- Mam.
- To daj. - student przepisał i podał po kolejnych kilku minutach.
- Pss...! Masz trzecie?
- Mam.
- To daj.
Po chwili, student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos:
- Pss...! Zdał pan, proszę indeks...
Dwóch księży rozmawia o celibacie. Jeden mówi:
- Słyszałeś, że Watykan rozważa możliwość zniesienia celibatu?
- Tak, ale my już tego nie doczekamy.
- Ale może nasze dzieci...
Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.
Kobiety z nadwagą cieszące się dużym biustem są jak bezrobotni cieszący się wolnym czasem.
*Kobieta dzwoni do mechanika*
- Dzień dobry. Chciałam się umówić na przegląd auta.
- Dobrze, ale jaki to samochód?
- Mój.
- A marka?
- A Marek ma swoje.
Komentarze
Odśwież24 marca 2020, 12:59
Co do tego to CT mówi coś co jest lepsze do tego: We gonna go have lots of fun here
Odpisz
12 września 2017, 18:31
troche słaby dowcip ale mi sie bardzo podoba uśmiałem sie xD
Odpisz
14 sierpnia 2016, 10:45
RUSZASZIA SIĘ I BIJE
Odpisz
7 sierpnia 2016, 23:25
Ten dowcip jest na poziomie ,a dokładniej na poziomie dna i mułu.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 19:40
kiedy usłyszałem ten żart w Głowie zabrzmiały mi słowa "The bomb has been planted"
Odpisz
3 sierpnia 2016, 00:06
@remoros1: dokładnie :D
Odpisz
1 sierpnia 2016, 13:53
#nieśmieszne
Odpisz
1 sierpnia 2016, 08:46
Podkłada klocucha...wiecie co mam na myśli...
Odpisz
31 lipca 2016, 19:09
Rasz bi! Rasz bi!
Odpisz