Naprawdę nie mogę znieść, kiedy bezdomni potrząsają przede mną kubkami z pieniędzmi. Czy oni naprawdę muszą się przechwalać, że mają więcej gotówki ode mnie?
Stirlitz szedł ulicami Berlina, coś jednak zdradzało w nim szpiega: może czapka-uszanka, może walonki, a może ciągnący się za nim spadochron?
Po skończonej mowie do Narodów Zjednoczonych Irański Ambasador zszedł z mównicy i udał się w kierunku holu, gdzie spotkał prezydenta Busha. Uścisnęli sobie dłonie. Idąc jeden obok drugiego Irański Ambasador powiedział:
- "Wiesz, mam jedno pytanie na temat tego co widziałem w Ameryce".
Prezydent Bush:
- "Pytaj, jeśli będzie coś w czym będę mógł Ci pomóc, na pewno to zrobię".
Irański Ambasador wyszeptał:
- "Mój syn ogląda taki serial 'Star Trek' i jest tam Chekhov, który jest Rosjaninem, Scotty, który jest Szkotem i Sulu, który jest Chińczykiem, ale nie ma Arabów. Mój syn jest bardzo zmartwiony i nie rozumie dlaczego nie ma żadnych Irańczyków w Star Treku."
Prezydent Bush zaśmiał się, pochylił się w kierunku Irańskiego Ambasadora i wyszeptał:
- "Ponieważ serial ma miejsce w przyszłości".
Mąż mówi do żony:
- Zdejmij majtki, bo zaraz przyjdzie hydraulik.
- A co, nie mamy już pieniędzy?
- Z kaloryfera k***a zdejmij!
Klasa maturalna, lekcja języka polskiego. Nauczycielka rozdaje uczniom kartki i mówi:
- Dzisiaj napiszecie wypracowanie na temat "Sytuacja gospodarcza w naszym kraju". Tym słabszym z ortografii odrazu przypominam, że ch*jowa pisze się przez u otwarte...
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się przygodami, śpiewasz, tańczysz w deszczu, radujesz się każdą chwilą, po czym dowiadujesz się, że to jest alkoholizm...
Komentarze
Odśwież14 października 2015, 09:48
Nie śmieszne :>
Odpisz
17 października 2015, 11:06
@ZawiszaMikolow: jak wstawić obrazek na konto, bo ja nie mam nic na obrazku, tylko czarno biały obrazek jeja. HELP!!
Odpisz
17 października 2015, 11:07
@ZawiszaMikolow: Widzisz :C
Odpisz
24 grudnia 2015, 23:52
@Kurawarko: Ja też czarno biała!!!
Odpisz
13 lipca 2016, 16:50
@ZawiszaMikolow: O Boże, musisz ciągle mówić "Nie śmieszne :>"? To nie jest fajne.
Odpisz
2 grudnia 2015, 21:51
I tak codziennie?
Odpisz
25 listopada 2015, 15:55
xDDD
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:03
dzisiaj Kaziu przyszedł brudny, dzisiaj wszyscy też przyszli brudni. zerwali się, żeby się przebrać?
Odpisz
30 czerwca 2015, 16:02
@Pogromca_Steve1: ktoś się pomylił po Kaziu powinienem przyjść''wczoraj''
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:45
@Kasiazusia: Jak się domyślasz, o tym właśnie mówię ;)
Odpisz
19 października 2015, 14:57
@Pogromca_Steve1: Racja. Masło z masłem. :|
Odpisz
17 października 2015, 11:03
oceniam twój dowcip. Super dowcip :D
Odpisz
16 października 2015, 03:30
Cos nie rozumiem
Odpisz
13 lipca 2016, 16:44
@Bartasus1: Wszyscy przyszli brudni, bo Kaziu też przyszedł brudny i tak jak on chcieli się zerwać z lekcji. xD KaPuJeSz?
Odpisz
15 lipca 2016, 16:44
@Piiiiiiiiiiip: WOW. Juz dawno zapomniałem o tym. Kolego minął rok
Odpisz
15 lipca 2016, 17:30
@Bartasus1: Prosze cie nie takim tonem.
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2016, 16:00
@Piiiiiiiiiiip: hej nie może być "dzisiaj kazio przyszedł brudny" bo jest "dzisiaj wszyscy przyszli brudni"
Odpisz
22 lipca 2016, 17:50
Masz racje :O
Odpisz