- Tatusiu! A co to jest tam po lewej? - pyta mały yeti swojego ojca.
- Tam jest ludzki cmentarz, synku.
- A co to jest cmentarz?
- Tam ludzie chowają swoich zmarłych, oni sobie leżą i czekają nie wiadomo na co.
- To czemu my ich nie zjemy, skoro się nie ruszają, tylko uganiamy się za takimi co uciekają?
- Bo widzisz, mój synku, ludzie z gruntu są źli…
Tania linia lotnicza, zebranie zarządu:
- Panowie, potrzebujemy zwiększyć przychody, jakieś pomysły?
- Rozdawać darmową herbatę.
- No i gdzie tu sens?
- Moczopędną... A za skorzystanie z toalety - 10 Euro
Jedzie sobie facet Mercedesem i widzi, że na poboczu stoi Syrenka z podniesioną maską. Facet myśli sobie "wezmę gościa no hol". Zjechał na pobocze, i mówi do faceta:
- Jak zapali to niech pan zamruga światłami.
Nagle obok nich przejechało ze świstem BMW. Kierowca Mercedesa krzyczy:
- Jak to BMW ma być szybsze od Mercedesa?! Nigdy!
Wskoczył do samochodu i ruszył z piskiem opon. Gdy tak ścigali się ze sobą nie zauważyli stojącego na poboczu policjanta. Policjant nadaje przez radio:
- Niesamowite! Na trasie E456, jadą Mercedes i BMW z prędkością 200 km/h!!!
- No i co w tym niesamowitego?! - odpowiada głos z radia.
- No to, że za nimi jedzie Syrenka i mruga światłami, żeby ustąpili jej z drogi!
Rozmawiają dwaj chłopi na wiosnę:
- Patrz jak pięknie! Wiosna przyszła, coraz cieplej, topnieje śnieg, wszystko spod ziemi wyłazi...
- Starczy już tego! Tydzień temu teściową pochowałem!
Po usłyszeniu, że jeden z pacjentów szpitala psychiatrycznego uratował innego przed próbą samobójczą, wyciągając go z wanny, dyrektor szpitala przejrzał akta ratownika i wezwał go do swojego gabinetu.
- Twoje akta i Twoje bohaterskie zachowanie wskazują, że jesteś gotowy do powrotu do domu. Przykro mi tylko, że człowiek, którego uratowałeś później skończył ze sobą na gałęzi.
- Och, on się nie zabił, powiesiłem go do wyschnięcia.
- Jaki jest Twój najlepszy wynik w biegu na 1000 metrów?
- 400 metrów.
- Tatusiu, jak byłeś mały, to dostawałeś od swojego taty lanie? - pyta synek.
- Oj, dostawałem!
- A dziadek od swojego taty?
- Jeszcze jak!
- A pradziadek?
- Jasne! Czemu o to pytasz?
- Bo zastanawiam się, kto to kiedyś zaczął...
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 października 2021, 12:34
Uwaga! Marudzenie :)
Ja bym powiedział, że "człowiek z gruntu jest niedobry". Ma to IMHO większy sens z kulinarnego punktu widzenia. Jak nam coś smakuje to jest dobre, a jak nie smakuje to niedobre ;)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:37
Bad guys B-p
Odpisz
19 września 2017, 08:45
@HamsterBedrock: fajny stary kom
Odpisz
9 listopada 2015, 13:35
A CZY YETI WIE ILE TO JEST 2.2+54 =
Odpisz
17 marca 2016, 21:06
@LUNAWILKLPS: A czy wiesz, że masz włączony CapsLock? (tak, wiem. stary komentarz)
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:53
przyszedł Jaś na lotnisko z mamą i mówi mamo muszę siku a mama mówi jak wejdziemy do samoltu to zrobisz mama czeka na samolot a Jasiu mówi leci leci a mama mówi gdzie gdzie a Jasiu mówi po spodniach .
Odpisz
19 września 2017, 08:44
@cintekj: słabe
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:39
Jedzie Jasiu na rowerku i mówi jedź jowejku jedź idzie starsza pani ulicą i mówi - taki duży chłopak a nie umie powiedzieć r - noto Jasiu mówi spi***alaj babo a ty jowejku jedź .
Odpisz
29 maja 2015, 22:11
fajne powiem że yeti nie ma syna
ale bardzo fajny dowcip (:::::
Odpisz
26 października 2015, 17:30
@igor2007: Skąd wiesz?
Odpisz
2 grudnia 2015, 15:45
@KingsMax: bo wiem
Odpisz
9 listopada 2015, 13:36
IGOR 2007 FAJNY KOM I TEŻ JABUŁKO
Odpisz
9 listopada 2015, 13:33
HAHAHA :D
Odpisz
1 maja 2015, 09:04
Hahaha!
Odpisz
16 maja 2015, 13:48
@Brachiozaur08: masakra jakie tępe :(
Odpisz
17 maja 2015, 17:44
@LamiaLove: Masakra jaki tępy :( nie musisz tego wszędzie pisać.
Odpisz
10 maja 2015, 20:18
hehehe
Odpisz
16 maja 2015, 13:47
@julcia657: masakra jakie tępe :(
Odpisz
5 maja 2015, 17:17
dobry dopcip
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:25
Nie rozumiem trochę :|
Odpisz
8 maja 2015, 18:29
@Oxukb: chodzi że ludzie z gruntu-ziemi są źli i że ogólnie tacy są
Odpisz
18 kwietnia 2015, 17:57
dobre:D
Odpisz