- Tatusiu! A co to jest tam po...

- Tatusiu! A co to jest tam po lewej? - pyta mały yeti swojego ojca.
- Tam jest ludzki cmentarz, synku.
- A co to jest cmentarz?
- Tam ludzie chowają swoich zmarłych, oni sobie leżą i czekają nie wiadomo na co.
- To czemu my ich nie zjemy, skoro się nie ruszają, tylko uganiamy się za takimi co uciekają?
- Bo widzisz, mój synku, ludzie z gruntu są źli…

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 października 2021, 12:34

Uwaga! Marudzenie :)

Ja bym powiedział, że "człowiek z gruntu jest niedobry". Ma to IMHO większy sens z kulinarnego punktu widzenia. Jak nam coś smakuje to jest dobre, a jak nie smakuje to niedobre ;)

Avatar HamsterBedrock

19 kwietnia 2015, 21:37

Bad guys B-p

Avatar
Konto usunięte

19 września 2017, 08:45

@HamsterBedrock: fajny stary kom

Avatar LUNAWILKLPS

9 listopada 2015, 13:35

A CZY YETI WIE ILE TO JEST 2.2+54 =

Avatar PotasBizmut

17 marca 2016, 21:06

@LUNAWILKLPS: A czy wiesz, że masz włączony CapsLock? (tak, wiem. stary komentarz)

Avatar cintekj

20 grudnia 2015, 16:53

przyszedł Jaś na lotnisko z mamą i mówi mamo muszę siku a mama mówi jak wejdziemy do samoltu to zrobisz mama czeka na samolot a Jasiu mówi leci leci a mama mówi gdzie gdzie a Jasiu mówi po spodniach .

Avatar
Konto usunięte

19 września 2017, 08:44

@cintekj: słabe

Avatar cintekj

20 grudnia 2015, 16:39

Jedzie Jasiu na rowerku i mówi jedź jowejku jedź idzie starsza pani ulicą i mówi - taki duży chłopak a nie umie powiedzieć r - noto Jasiu mówi spi***alaj babo a ty jowejku jedź .

Avatar igor2007

29 maja 2015, 22:11

fajne powiem że yeti nie ma syna
ale bardzo fajny dowcip (:::::

Avatar KingsMax

26 października 2015, 17:30

@igor2007: Skąd wiesz?

Avatar igor2007

2 grudnia 2015, 15:45

@KingsMax: bo wiem

Avatar LUNAWILKLPS

9 listopada 2015, 13:36

IGOR 2007 FAJNY KOM I TEŻ JABUŁKO

Avatar LUNAWILKLPS

9 listopada 2015, 13:33

HAHAHA :D

Avatar Brachiozaur08

1 maja 2015, 09:04

Hahaha!

Avatar LamiaLove

16 maja 2015, 13:48

@Brachiozaur08: masakra jakie tępe :(

Avatar Brachiozaur08

17 maja 2015, 17:44

@LamiaLove: Masakra jaki tępy :( nie musisz tego wszędzie pisać.

Avatar julcia657

10 maja 2015, 20:18

hehehe

Avatar LamiaLove

16 maja 2015, 13:47

@julcia657: masakra jakie tępe :(

Avatar Pomoc645

5 maja 2015, 17:17

dobry dopcip

Avatar Oxukb

27 kwietnia 2015, 20:25

Nie rozumiem trochę :|

Avatar freddyfan

8 maja 2015, 18:29

@Oxukb: chodzi że ludzie z gruntu-ziemi są źli i że ogólnie tacy są

Avatar marta1230

18 kwietnia 2015, 17:57

dobre:D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Tania linia lotnicza, zebranie zarządu:
- Panowie, potrzebujemy zwiększyć przychody, jakieś pomysły?
- Rozdawać darmową herbatę.
- No i gdzie tu sens?
- Moczopędną... A za skorzystanie z toalety - 10 Euro

Zobacz cały dowcip

Jedzie sobie facet Mercedesem i widzi, że na poboczu stoi Syrenka z podniesioną maską. Facet myśli sobie "wezmę gościa no hol". Zjechał na pobocze, i mówi do faceta:
- Jak zapali to niech pan zamruga światłami.
Nagle obok nich przejechało ze świstem BMW. Kierowca Mercedesa krzyczy:
- Jak to BMW ma być szybsze od Mercedesa?! Nigdy!
Wskoczył do samochodu i ruszył z piskiem opon. Gdy tak ścigali się ze sobą nie zauważyli stojącego na poboczu policjanta. Policjant nadaje przez radio:
- Niesamowite! Na trasie E456, jadą Mercedes i BMW z prędkością 200 km/h!!!
- No i co w tym niesamowitego?! - odpowiada głos z radia.
- No to, że za nimi jedzie Syrenka i mruga światłami, żeby ustąpili jej z drogi!

Zobacz cały dowcip

Rozmawiają dwaj chłopi na wiosnę:
- Patrz jak pięknie! Wiosna przyszła, coraz cieplej, topnieje śnieg, wszystko spod ziemi wyłazi...
- Starczy już tego! Tydzień temu teściową pochowałem!

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Po usłyszeniu, że jeden z pacjentów szpitala psychiatrycznego uratował innego przed próbą samobójczą, wyciągając go z wanny, dyrektor szpitala przejrzał akta ratownika i wezwał go do swojego gabinetu.
- Twoje akta i Twoje bohaterskie zachowanie wskazują, że jesteś gotowy do powrotu do domu. Przykro mi tylko, że człowiek, którego uratowałeś później skończył ze sobą na gałęzi.
- Och, on się nie zabił, powiesiłem go do wyschnięcia.

Zobacz cały dowcip

- Jaki jest Twój najlepszy wynik w biegu na 1000 metrów?
- 400 metrów.

Zobacz cały dowcip

- Tatusiu, jak byłeś mały, to dostawałeś od swojego taty lanie? - pyta synek.
- Oj, dostawałem!
- A dziadek od swojego taty?
- Jeszcze jak!
- A pradziadek?
- Jasne! Czemu o to pytasz?
- Bo zastanawiam się, kto to kiedyś zaczął...

Zobacz cały dowcip