- Tatusiu! A co to jest tam po...

- Tatusiu! A co to jest tam po lewej? - pyta mały yeti swojego ojca.
- Tam jest ludzki cmentarz, synku.
- A co to jest cmentarz?
- Tam ludzie chowają swoich zmarłych, oni sobie leżą i czekają nie wiadomo na co.
- To czemu my ich nie zjemy, skoro się nie ruszają, tylko uganiamy się za takimi co uciekają?
- Bo widzisz, mój synku, ludzie z gruntu są źli…

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 października 2021, 12:34

Uwaga! Marudzenie :)

Ja bym powiedział, że "człowiek z gruntu jest niedobry". Ma to IMHO większy sens z kulinarnego punktu widzenia. Jak nam coś smakuje to jest dobre, a jak nie smakuje to niedobre ;)

Avatar HamsterBedrock

19 kwietnia 2015, 21:37

Bad guys B-p

Avatar
Konto usunięte

19 września 2017, 08:45

@HamsterBedrock: fajny stary kom

Avatar LUNAWILKLPS

9 listopada 2015, 13:35

A CZY YETI WIE ILE TO JEST 2.2+54 =

Avatar PotasBizmut

17 marca 2016, 21:06

@LUNAWILKLPS: A czy wiesz, że masz włączony CapsLock? (tak, wiem. stary komentarz)

Avatar cintekj

20 grudnia 2015, 16:53

przyszedł Jaś na lotnisko z mamą i mówi mamo muszę siku a mama mówi jak wejdziemy do samoltu to zrobisz mama czeka na samolot a Jasiu mówi leci leci a mama mówi gdzie gdzie a Jasiu mówi po spodniach .

Avatar
Konto usunięte

19 września 2017, 08:44

@cintekj: słabe

Avatar cintekj

20 grudnia 2015, 16:39

Jedzie Jasiu na rowerku i mówi jedź jowejku jedź idzie starsza pani ulicą i mówi - taki duży chłopak a nie umie powiedzieć r - noto Jasiu mówi spi***alaj babo a ty jowejku jedź .

Avatar igor2007

29 maja 2015, 22:11

fajne powiem że yeti nie ma syna
ale bardzo fajny dowcip (:::::

Avatar KingsMax

26 października 2015, 17:30

@igor2007: Skąd wiesz?

Avatar igor2007

2 grudnia 2015, 15:45

@KingsMax: bo wiem

Avatar LUNAWILKLPS

9 listopada 2015, 13:36

IGOR 2007 FAJNY KOM I TEŻ JABUŁKO

Avatar LUNAWILKLPS

9 listopada 2015, 13:33

HAHAHA :D

Avatar Brachiozaur08

1 maja 2015, 09:04

Hahaha!

Avatar LamiaLove

16 maja 2015, 13:48

@Brachiozaur08: masakra jakie tępe :(

Avatar Brachiozaur08

17 maja 2015, 17:44

@LamiaLove: Masakra jaki tępy :( nie musisz tego wszędzie pisać.

Avatar julcia657

10 maja 2015, 20:18

hehehe

Avatar LamiaLove

16 maja 2015, 13:47

@julcia657: masakra jakie tępe :(

Avatar Pomoc645

5 maja 2015, 17:17

dobry dopcip

Avatar Oxukb

27 kwietnia 2015, 20:25

Nie rozumiem trochę :|

Avatar freddyfan

8 maja 2015, 18:29

@Oxukb: chodzi że ludzie z gruntu-ziemi są źli i że ogólnie tacy są

Avatar marta1230

18 kwietnia 2015, 17:57

dobre:D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

- Synu, co tam masz?
- Wenę.
- Przecież to skrzynka wódki!
- A co ja powiedziałem?

Zobacz cały dowcip

Przychodzi facet do lekarza twierdząc, że jest ogólnie w złej kondycji fizycznej. Doktor poddał go całej serii badań, po czym mówi:
- Wie pan co? W tej chwili nie mogę dokładnie stwierdzić co panu dolega, ale myślę, że to wszystko przez alkohol.
- A jest tu jakiś trzeźwy lekarz? - zapytał z ciekawości facet.

Zobacz cały dowcip

Zagadka programistów:
Mariuszek dostał 5 jabłek. 3 jabłka zjadł.
Pytanie: Ile jabłek zostało Mariuszkowi?
Myślicie, że 2?
Guzik prawda! Nie wiadomo przecież, ile jabłek miał Mariuszek, zanim dostał 5 jabłek.
Morał: Zawsze zerujcie zmienne!

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?

Zobacz cały dowcip

Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.

Zobacz cały dowcip

Na stacji kolejowej facet kupuje bilet:
- Poproszę bilet.
- Ale dokąd? - pyta kasjerka.
- A co to panią obchodzi.
- Ale ja muszę wiedzieć dokąd pan jedzie.
- Dobrze. Powiem pani - jadę do szwagra na imieniny.

Zobacz cały dowcip