- Tatusiu! A co to jest tam po lewej? - pyta mały yeti swojego ojca.
- Tam jest ludzki cmentarz, synku.
- A co to jest cmentarz?
- Tam ludzie chowają swoich zmarłych, oni sobie leżą i czekają nie wiadomo na co.
- To czemu my ich nie zjemy, skoro się nie ruszają, tylko uganiamy się za takimi co uciekają?
- Bo widzisz, mój synku, ludzie z gruntu są źli…
- Synu, co tam masz?
- Wenę.
- Przecież to skrzynka wódki!
- A co ja powiedziałem?
Przychodzi facet do lekarza twierdząc, że jest ogólnie w złej kondycji fizycznej. Doktor poddał go całej serii badań, po czym mówi:
- Wie pan co? W tej chwili nie mogę dokładnie stwierdzić co panu dolega, ale myślę, że to wszystko przez alkohol.
- A jest tu jakiś trzeźwy lekarz? - zapytał z ciekawości facet.
Zagadka programistów:
Mariuszek dostał 5 jabłek. 3 jabłka zjadł.
Pytanie: Ile jabłek zostało Mariuszkowi?
Myślicie, że 2?
Guzik prawda! Nie wiadomo przecież, ile jabłek miał Mariuszek, zanim dostał 5 jabłek.
Morał: Zawsze zerujcie zmienne!
Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?
Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.
Na stacji kolejowej facet kupuje bilet:
- Poproszę bilet.
- Ale dokąd? - pyta kasjerka.
- A co to panią obchodzi.
- Ale ja muszę wiedzieć dokąd pan jedzie.
- Dobrze. Powiem pani - jadę do szwagra na imieniny.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 października 2021, 12:34
Uwaga! Marudzenie :)
Ja bym powiedział, że "człowiek z gruntu jest niedobry". Ma to IMHO większy sens z kulinarnego punktu widzenia. Jak nam coś smakuje to jest dobre, a jak nie smakuje to niedobre ;)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:37
Bad guys B-p
Odpisz
19 września 2017, 08:45
@HamsterBedrock: fajny stary kom
Odpisz
9 listopada 2015, 13:35
A CZY YETI WIE ILE TO JEST 2.2+54 =
Odpisz
17 marca 2016, 21:06
@LUNAWILKLPS: A czy wiesz, że masz włączony CapsLock? (tak, wiem. stary komentarz)
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:53
przyszedł Jaś na lotnisko z mamą i mówi mamo muszę siku a mama mówi jak wejdziemy do samoltu to zrobisz mama czeka na samolot a Jasiu mówi leci leci a mama mówi gdzie gdzie a Jasiu mówi po spodniach .
Odpisz
19 września 2017, 08:44
@cintekj: słabe
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:39
Jedzie Jasiu na rowerku i mówi jedź jowejku jedź idzie starsza pani ulicą i mówi - taki duży chłopak a nie umie powiedzieć r - noto Jasiu mówi spi***alaj babo a ty jowejku jedź .
Odpisz
29 maja 2015, 22:11
fajne powiem że yeti nie ma syna
ale bardzo fajny dowcip (:::::
Odpisz
26 października 2015, 17:30
@igor2007: Skąd wiesz?
Odpisz
2 grudnia 2015, 15:45
@KingsMax: bo wiem
Odpisz
9 listopada 2015, 13:36
IGOR 2007 FAJNY KOM I TEŻ JABUŁKO
Odpisz
9 listopada 2015, 13:33
HAHAHA :D
Odpisz
1 maja 2015, 09:04
Hahaha!
Odpisz
16 maja 2015, 13:48
@Brachiozaur08: masakra jakie tępe :(
Odpisz
17 maja 2015, 17:44
@LamiaLove: Masakra jaki tępy :( nie musisz tego wszędzie pisać.
Odpisz
10 maja 2015, 20:18
hehehe
Odpisz
16 maja 2015, 13:47
@julcia657: masakra jakie tępe :(
Odpisz
5 maja 2015, 17:17
dobry dopcip
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:25
Nie rozumiem trochę :|
Odpisz
8 maja 2015, 18:29
@Oxukb: chodzi że ludzie z gruntu-ziemi są źli i że ogólnie tacy są
Odpisz
18 kwietnia 2015, 17:57
dobre:D
Odpisz