Z dzienniczków uczniowskich:
Mateusz leży pod ławką na lekcji geografii udając rodzącą kobietę i wydając przy tym realistyczne odgłosy.
Zamknął panią szatniarkę w szatni i żąda okupu.
Cieszy się, że dostaje coraz więcej uwag.
Cieszy się, bo kolega się cieszy, że dostaje coraz więcej uwag.
Wysłany po kredę, przyniósł cały karton twierdząc, że pani woźna zwiększyła wydobycie rudy kredy.
- Marian, dlaczego podejrzewasz żonę o zdradę?
- Bo dzieci mamy ładne i mądre.
Jasiu chwali się koledze:
- Moja mama to jeździ jak piorun.
- Tak szybko?
- Nie, tak często wali w drzewa.
Pewnego razu zostawiłem samochód na parkingu. Gdy wróciłem, zobaczyłem, że mam uszkodzony zderzak i światła z tyłu auta. Za wycieraczką znalazłem kartkę z następującym tekstem:
"Właśnie przez przypadek wycofałem w twój samochód.
Widziało to całkiem sporo osób.
Myślą, że teraz zapisuję ci swoje dane.
Jak widzisz nie."
- Panie doktorze, a to jest pewny zabieg?
- Proszę Pana robiliśmy to wiele razy, w końcu musi się udać!
- Co otrzymamy dzieląc osiem na pół? - pyta się pani od matematyki Jasia.
- To zależy jak podzielimy. - odpowiada uczeń - Jeśli w poprzek, to otrzymamy dwa zera, a jeśli pionowo, to dwie trójki.
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Komentarze
Odśwież14 lutego 2017, 06:40
Zamknął szatniarkę w szatni i żąda okupu XD też mam takie plany ale ja chce wzniecić rewolucję zamknąć wszystkich pracowników szkoły w szatniach i przejąć władzę nad szkołą a potem nad ŚWIATEM
Odpisz
24 stycznia 2020, 00:32
@ZSRRBall: Czy mogę się przyłączyć?
Odpisz
23 września 2022, 23:14
@ZSRRBall: czy 5 lat później oferta nadal dostępna? Jak tak to się przyłączę
Odpisz
22 września 2016, 15:57
Śmiechłem przy "cieszy się, bo kolega się cieszy, że dostaje coraz więcej uwag".
Odpisz
19 stycznia 2018, 11:17
@DeMajkel: no co trzeba sie cieszyć z cudzego szczęścia
Odpisz
24 sierpnia 2016, 12:53
Śpiewał na lekcji... muzyki.
Biegał po korytarzu... na wf
Odpisz
24 marca 2016, 16:34
Rudy kredy xd
Odpisz
19 marca 2016, 13:33
Chce zobaczyć Mateusza! :D
Odpisz
21 lutego 2016, 12:54
ethane ja też!
Odpisz
23 listopada 2015, 18:32
Hahha, padłam :D
Odpisz