Baca podejrzewał, że jego żona go zdradza, gdy tylko on wychodzi na hale pasać owce. Jako "majster złota rączka" postawił pod łóżkiem garnek śmietany i powiesił nad nim łyżkę. Gdy tylko jedna osoba leżała na łóżku, łyżka wisiała nad powierzchnią, gdy położyły się dwie osoby, łyżka zamaczała się w śmietanie. Proste i skuteczne. Po powrocie z hali poleciał do sypialni i znalazł pod łóżkiem... garnek masła...
Lekarz do pacjenta:
- Wyniki się potwierdziły. Jest pan bezpłodny.
- O rety, jak ja się teraz wytłumaczę żonie, że nasze dzieci nie są moje!
Pewnego dnia rano zdarzył się straszny wypadek:
Facet jadący do pracy się zagapił i wjechał do przydrożnego rowu, przy czym mocno się poturbował. Traf chciał, że tą samą drogą do pracy jechał policjant. Niewiele myśląc się zatrzymał na poboczu, ustawił trójkąt, zadzwonił po karetkę i lawetę oraz zaczął zabezpieczać miejsce zdarzenia. Do pracy tamtędy zmierzał również lekarz. Widząc całe zdarzenie zatrzymał się i pospieszył udzielić nieszczęśnikowi pierwszej pomocy. Podobnie, do pracy jechał też strażnik miejski. Niewiele myśląc zatrzymał się i wystawił całej trójce mandaty za złe parkowanie
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?
W restauracji niezadowolony klient przywołuje kelnera:
- Ten obrus jest brudny. Proszę go wymienić!
- Nie mamy już czystych obrusów.
- To proszę odwrócić go na drugą, czystą, stronę.
- A czy szanowny pan myśli, że obrus ma trzy strony?
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2015, 18:20
Nie śmieszne, ale głupie. Żołnierze walczyli o Polskę a ty się z nich naśmiewasz masz ty w ogóle honor i godność człowieka . Żołnierz to nie jest taka osoba z której jak się naśmiewamy to każdy z nas Cię chwali . Nie wiem jak uważasz ale żałosny typek z ciebie . Nie śmiejcie się ale możecie obrażać taki zwrodnialców jak Adolf Hitler albo Osama Bin Landen ale nie naszych żołnierzy którzy walczyli o Polskę . Nie wiem kim ty jesteś żebyś obrażał takich jak oni a co jeśli miałbyć wstawić żart o sobie ? wachałbyś się ? idź ty się lepiej ogarnij poczytaj historię Polski i posiedź może byś się zmienił a tak to taki mały psycholek z ciebie .
Dziękuje za przeczytanie dowidzenia.
Odpisz
5 listopada 2015, 19:17
@matiExtreme: Po 1: To był tylko żart. Po 2: To jest ona. Po 3: Ona nie naśmiewała się z polskich żołnierzy.
Odpisz
5 listopada 2015, 19:33
@thelich1000: 1to trochę przeróbka tego o papieżu tylko skrócone
2 ale masz refleks po półroku nagle pojawiła się odpowiedź
Odpisz
4 czerwca 2016, 05:55
@matiExtreme: Żołnierze i papież?
Odpisz
4 czerwca 2016, 09:03
@ham22: chodzi o długość oraz o to że oby dwie osoby są ważne
Odpisz
4 czerwca 2016, 17:56
@matiExtreme: Papieże noszą białe sukienki, by udawać dym?
Odpisz
4 czerwca 2016, 21:44
@ham22: what ?
Odpisz
Edytowano - 20 września 2016, 16:16
@matiExtreme: ci ktorzy dali ci strzałki w dol to debile
Odpisz
20 września 2016, 17:38
@iwos0warrior: Nie wyzywaj od razu
Odpisz
20 września 2016, 19:42
@matiExtreme: to nie wyzywanie tylko fakt - czasem chce mi sie plakac, bo widze debilne komentarze. No coz, niektorzy nie dorosli do wypowiadania sie…
Odpisz
20 września 2016, 19:49
@iwos0warrior: W sumie nie obrażą się bo prawdę mówisz
Odpisz
20 września 2016, 19:57
@matiExtreme: Wciąż nie wiem jak brzmiał ten żart z papieżem.
Odpisz
19 października 2018, 14:58
@matiExtreme: Co Ty wiesz o refleksie?
Odpisz
19 października 2018, 15:59
Chyba nic
Odpisz
20 czerwca 2020, 00:29
Pathetic
Odpisz