- Słyszeliście o elektryku, który złapał za niewłaściwy kabelek i zginął na miejscu?
- Podobno nie wytrzymał napięcia.
Motocyklista jadący z dużą prędkością zobaczył przed sobą oposa. Starał się jak mógł, żeby go ominąć, ale przy takiej prędkości nic się nie dało zrobić. Uderzony opos przekoziołkował i upadł na asfalt i jak to opos zaczął udawać martwego. Motocyklista, poruszony wyrzutami sumienia, zatrzymał się i wrócił po oposa. Ponieważ wyglądało na to, że opos żyje, zabrał go z drogi i zawiózł do schroniska. Tam umieszczono go w klatce, włożono do niej trochę pożywienia i wodę w miseczce. Rano opos ocknął się. Popatrzył na wodę, popatrzył na jedzenie, popatrzył na pręty klatki przed sobą i mówi:
- Niech to diabli! Zabiłem motocyklistę.
Była zima. Szedł wróbelek i było mu bardzo zimno. Nagle nasrała na niego krowa. Ciepło zrobiło się wróbelkowi i zaczął ćwierkać. Usłyszał to jastrząb, przyleciał i zjadł wróbelka. Jakie są z tego 3 morały?
1. Nie każdy kto na ciebie nasra jest twoim wrogiem.
2. Kiedy siedzisz w gównie to nie ćwierkaj.
3. Nie każdy kto cię z gówna wyciągnie jest twoim przyjacielem.
- Podobno Janek zginął w pożarze leśniczówki?
- Zawsze chciał być zapalonym myśliwym.
- Panie Leonardzie, co pan robił w laboratorium z trzema asystentkami?
- Nic...
- To dlaczego ten królik patrzy na pana z takim szacunkiem?
Sprawa rozwodowa, mąż i żona mają po dziewięćdziesiąt pięć lat. Sędzia pyta:
- Dlaczego zdecydowali się państwo na rozwód w tym wieku?
- Czekaliśmy, aż dzieci pomrą.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 kwietnia, 07:36
A seks jak z siostrą z kolei miałby już sens
Odpisz
8 stycznia 2023, 12:52
takie słowa na jeja a gdzie tu cenzura
Odpisz
23 lutego 2023, 15:43
@pmackowiakopl: dowcipy się rządzą innymi prawami niż memy
Odpisz
26 kwietnia 2023, 20:11
@pmackowiakopl: Mahomet nie jest zadowolony
Odpisz
29 kwietnia 2023, 20:16
@JaJestemZWami: A Nygusa można mówić?
Odpisz
29 kwietnia 2023, 20:20
@TrueStoryGuy: tu można nawet anarchie wprowadzić.
Odpisz
15 maja 2023, 12:28
@TrueStoryGuy: PrawdziwaHistoriaKoleś, jak tak można?
Odpisz
15 maja 2023, 13:38
@Czaderek07: A można owszem sam nyguję czasami.
Odpisz
15 maja 2023, 16:31
@TrueStoryGuy: ajajaj, chwalić nie ma czym się, hmmm
Odpisz
21 września 2024, 07:58
@JaJestemZWami: nawet podobno można M*rcin ale lepiej nie ryzykować
Odpisz
25 kwietnia 2023, 15:08
Tak samo się czuję gdy ktoś mówi "czuj się jak u siebie w domu". To po co ruszałem się z domu?
Odpisz
6 stycznia 2023, 12:47
Seks jak u mamy
Odpisz