Poranek w jednostce. Kapitan urządza apel:
- Kolejnooooo ODLICZ!
- RAZ!
- DWA!
- Tszszszszyyyyy....
- Żołnierzu, co jest z wami?!
- Byemmm wszorajjjj u siełżanta Kowalskieho.....
Na drugi dzień sytuacja się powtarza:
- Kolejnooooo ODLICZ!
- RAZ!
- Dwwaaa.....
- Żołnierzu, a wam co dzisiaj?!
- Byemmm wszorajjjj u siełżanta Kowalskieho.....
- Nie no, ja sobie muszę poważnie porozmawiać z sierżantem Kowalskim!
Kolejny ranek:
- Choleeeejjnooo odliszszsz.....
Rozmawiają dwaj kumple:
- Ty wolisz u kobiety biust czy tyłek?
- A ty wolisz samochód z przednimi czy tylnymi kołami?
Przychodzi facet do psychiatry i mówi:
- Panie doktorze, mam problem. Moja żona myśli, że jest kurą.
Doktor odpowiada przejęty:
- Proszę jak najszybciej przyprowadzić żonę.
Na co facet po chwili namysłu mówi:
- Przyprowadziłbym, ale jajka zawsze się przydadzą
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
- Ostatnio, po raz chyba pierwszy, zgodziłem się ze słowami premiera, gdy powiedział, że wszyscy członkowie rządu muszą mieć własne cele.
- Byłem u dentysty.
- Nie będziesz mógł teraz jeść przez 2 godziny.
- Przez tydzień nie będę mógł jeść, tyle zapłaciłem.
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2021, 17:35
@Hubertoski:No może w 50% lub 25% jest.
Odpisz
30 marca 2021, 14:29
ale to rasistowskie administracja na to pozwala?
Odpisz
30 marca 2021, 15:32
@Hubertoski: Może też są rasistami, zabronisz im?
Odpisz
30 marca 2021, 15:39
@Alcear: jak tak to baza
Odpisz
30 marca 2021, 18:33
@Hubertoski: ale ty jestes nietolerancyjny. Nie tolerujesz nietolerancji
Odpisz
31 marca 2021, 16:07
@Hubertoski: Gdzie w tym rasizm?
Odpisz
2 kwietnia 2021, 08:14
@jacek1s: nie wiem
Odpisz
2 kwietnia 2021, 10:09
@AbleSinger73687: To się dowiedziałeś.
Odpisz