- Słyszeliście o elektryku, który złapał za niewłaściwy kabelek i zginął na miejscu?
- Podobno nie wytrzymał napięcia.
Motocyklista jadący z dużą prędkością zobaczył przed sobą oposa. Starał się jak mógł, żeby go ominąć, ale przy takiej prędkości nic się nie dało zrobić. Uderzony opos przekoziołkował i upadł na asfalt i jak to opos zaczął udawać martwego. Motocyklista, poruszony wyrzutami sumienia, zatrzymał się i wrócił po oposa. Ponieważ wyglądało na to, że opos żyje, zabrał go z drogi i zawiózł do schroniska. Tam umieszczono go w klatce, włożono do niej trochę pożywienia i wodę w miseczce. Rano opos ocknął się. Popatrzył na wodę, popatrzył na jedzenie, popatrzył na pręty klatki przed sobą i mówi:
- Niech to diabli! Zabiłem motocyklistę.
Była zima. Szedł wróbelek i było mu bardzo zimno. Nagle nasrała na niego krowa. Ciepło zrobiło się wróbelkowi i zaczął ćwierkać. Usłyszał to jastrząb, przyleciał i zjadł wróbelka. Jakie są z tego 3 morały?
1. Nie każdy kto na ciebie nasra jest twoim wrogiem.
2. Kiedy siedzisz w gównie to nie ćwierkaj.
3. Nie każdy kto cię z gówna wyciągnie jest twoim przyjacielem.
- Podobno Janek zginął w pożarze leśniczówki?
- Zawsze chciał być zapalonym myśliwym.
- Panie Leonardzie, co pan robił w laboratorium z trzema asystentkami?
- Nic...
- To dlaczego ten królik patrzy na pana z takim szacunkiem?
Sprawa rozwodowa, mąż i żona mają po dziewięćdziesiąt pięć lat. Sędzia pyta:
- Dlaczego zdecydowali się państwo na rozwód w tym wieku?
- Czekaliśmy, aż dzieci pomrą.
Komentarze
Odśwież5 maja 2020, 21:17
Jaka wersja javy będzie kompatybilna z Windows XP 34bit?
Odpisz
15 maja 2020, 01:55
@gury_wamac: A teraz nam powiedz, skąd masz system 34-bitowy?
Odpisz
15 maja 2020, 22:13
ze sklepu, stary komp który jest starszy niż większość graczy fortnite czy brawl stars. Ciągle działa ale nie stać mnie na nowego
Odpisz
16 maja 2020, 00:01
@gury_wamac: Chodziło mi o to, że nie ma 34-btowych. Są 32-.
Odpisz
16 maja 2020, 01:39
jak chciałem pobrać tor'a to się wyświetliło że aplikacja nie jest obsługiwana przez bit-32 więc założyłem że jest 32 bitową xD
Odpisz
18 maja 2020, 10:52
@gury_wamac: Są 32 i 64
Odpisz
18 maja 2020, 10:59
@Murarzowa: Dokładnie
Odpisz
1 kwietnia 2022, 20:32
@Murarzowa: są też większe, ale nie dla zwykłych użytkowników.
Odpisz
1 kwietnia 2022, 23:49
@JaJestemZWami: 128 bit
I 84
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2022, 00:01
@Murarzowa: dam ci srebrną odznakę używania internetu. Na złotą trzeba zasłużyć
84x to wersja 32 bit
Odpisz
2 kwietnia 2022, 00:03
@JaJestemZWami: no ja nie wiem
Tak garam głupoty bo mogłam wtedy
Odpisz
7 maja 2020, 12:44
słabe, mimo że uwielbiam humor informatyczny.
Odpisz
6 maja 2020, 08:14
To dopiero wybitny heheszek ho ho ho
Odpisz
3 maja 2020, 03:45
jakie# na czym
wienc rzart niepoprawny jaknajbardziej
Odpisz
4 maja 2020, 21:24
@TheLezin: Żart jest poprawny, ponieważ na pytanie "jakie" możesz odpowiedzieć jak na pytanie "na czym". Język polski jest elastyczny i nie ma ścisłych reguł co do tego.
Odpisz
4 maja 2020, 23:51
nie mozna na pytanie jakie odpowiedziec 'na czym to byloby bez sensu
przyklad;
- jakie masz gry
- na pułce
Odpisz
5 maja 2020, 07:17
@TheLezin: To wtedy nie odpowiada formie. Jak już mówiłam, język polski jest elastyczny, więc bywają wyjątki. Z resztą działa to raczej tylko w trzeciej osobie, w żartobliwym stwierdzeniu.
Jakie gry ma?
Na półce, wiesz?
Wtedy można to rozumieć jako prawidłowe, gdy ton głosu również odpowiada takim "pretensjom" czy coś w tym stylu. Lecz tutaj (żart) mamy wyjątek.
Odpisz
5 maja 2020, 23:56
@TheLezin: bardziej chodzi o to że
-jakie masz gry?
-na pc
Odpisz
6 maja 2020, 01:55
jeśli miałby być to rzart to ok
Odpisz