Małego Abramka wywalili ze szkoły - żydowskiej oczywiście - za brak postępów w nauce i nieposłuszeństwo. Przenieśli do go innej szkoły - też żydowskiej. Po kilku miesiącach i z tej wyleciał z tych samych powodów. Do kolejnej - to samo. Po jakimś czasie w mieście nie zostało ani jednej żydowskiej szkoły, w której by już Abramka nie znali, został więc umieszczony w katolickiej.
Po tygodniu dyrektor szkoły wzywa tatę Abramka i oznajmia mu, jakim wspaniałym chłopcem jest Abramek - grzecznym, bystrym i w ogóle najlepszym uczniem w szkole.
Tata po powrocie do domu pyta zbaraniały Abramka:
- Abramek, co się z tobą stało? Mówią mi, że jesteś najlepszym uczniem, nie chuliganisz, no wzór cnót. CO ONI Z TOBĄ ZROBILI?
- Rozumiesz tato, pierwszego dnia taki pan w czarnym ubraniu zaprowadził mnie do ciemnego pokoju, w którym wisiał jakiś pan przybity do krzyża i powiedział:
- "Abramek, to jest Jezus Chrystus. On też był Żydem".
I wtedy zrozumiałem, że to nie przelewki.
Miałem zrobić ankietę jakiego szamponu najwięcej używają dziewczyny pod prysznicem, ponad 98% odpowiedziało:
- Jak ty tutaj k***a wlazłeś?!
Jaś wraca do domu cały zmoczony.
- Co się stało? - pyta się matka.
- Bawiliśmy się w pieski.
- No i co?
- Ja byłem latarnią...
Policja, przypadkowo, na terenie posesji znalazła 32 laptopy, 7 lodówek, 8 odkurzaczy,, 15 kuchenek i wiele innej elektroniki z magazynów Media Expert. Okazało się, że miaszka tam Marian i Barbara.
Jezus wbiega na jezioro, rzuca się z wyciągniętymi rękami, robi piękny ślizg. Potem wstaje, podskakuje z przytupem. Wreszcie zwraca się ku niebu i woła: Tato! wyłącz to na chwilę, chcę się tylko wykąpać!
- Co ja mówiłem?!
- Że najmniejsze naruszenie zasad bezpieczeństwa może doprowadzić do katastrofy na masową skalę.
- Więc czemu reaktor wybuchł?!
- Nie mam pojęcia! Osobiście dopilnowałem, żeby to naruszenie nie było najmniejsze!
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2020, 02:58
Ja ważę trzy razy więcej niż moja :v
Odpisz
6 lutego 2020, 14:02
@darcus: to ile ona waży?
Odpisz
6 lutego 2020, 14:19
@DeadShoot: Strzelaj
Odpisz
6 lutego 2020, 17:50
@darcus: ty no nie wiem hmmm
Albo ona jest bardzo bardzo chuda albo ty jesteś grubasem
Odpisz
6 lutego 2020, 18:24
@DeadShoot: Albo oba. Albo żadne.
Odpisz
6 lutego 2020, 18:43
@darcus: normalna waga to mniej więcej 74 kg musiałaby ważyć 40 kg
Czyli byłaby za chuda
Albo czekaj
Ile masz lat a ile twoja dziewczyna?
Odpisz
6 lutego 2020, 18:52
@DeadShoot: Jak ty liczysz?
Odpisz
6 lutego 2020, 18:56
@darcus: nieważne
Mogę wiedzieć?
Odpisz
6 lutego 2020, 19:31
@DeadShoot: Nie rozumiem po co ci ta wiedza
Odpisz
7 lutego 2020, 15:41
@darcus: ech jeśli masz 14 lat to możesz ważyć więcej niż jakbyś miał 19 lat
Odpisz
7 lutego 2020, 15:47
@DeadShoot: Nie mam 14 lat ,_,
Odpisz
21 lutego 2020, 01:27
@darcus: to ile masz?
Odpisz
14 marca 2020, 23:14
@conect12345: Jakieś 19 :v
Odpisz
15 marca 2020, 11:25
@darcus: strzelam że twoja dziewczyna waży ok 40 kg
Odpisz
15 marca 2020, 11:28
@DeadShoot: Nie jestem pewien czy nazywasz ją anorektyczką, czy mnie ped*filem.
Odpisz
15 marca 2020, 11:31
@darcus: no nie wiem różnie to bywa
Odpisz
15 marca 2020, 11:33
@DeadShoot: Obrażasz mnie właśnie ;-;
Odpisz
15 marca 2020, 23:57
@darcus: oj przepraszam, nie chciałem
Odpisz
16 marca 2020, 01:17
@DeadShoot: Wybaczone
Odpisz
24 listopada 2019, 17:20
Może chodziło o pół litra?
Odpisz