Sześcioletnia dziewczynka spała z pluszowym konikiem. W nocy pluszak spadł jej z łóżka. Rano do dziecka przychodzą rodzice i pytają:
- Kochanie, jak ci się spało?
- Dobrze - odpowiada córeczka - Tylko w nocy konia zwaliłam...
Rozmawia dwóch znajomych:
- Wiesz, mógłbym zrobić wino o nazwie "Odpowiedzialnie"
- Co? Czemu?
- Miałby reklamę za każdym razem, gdy ktoś mówi "Pij odpowiedzialnie"
Ostatnio jakiś gość nazwał mnie leniem. Tak mnie wkurzył, że prawie mu odpowiedziałem.
- Ty już mnie nie kochasz! - wzdycha dziewczyna jadąca z chłopakiem przez las na motorze.
- Ależ kocham cię! Dlaczego tak uważasz?
- Bo zawsze w tym zagajniku psuł ci się motor...
- Niech pan mnie bada ostrożnie, jestem dziewicą.
- Ja tu żadnego dziewictwa nie widzę.
- Może od tamponu straciłam?
- To niech pani powie swojemu tamponowi, że jest pani w ciąży.
Co oznacza skrót BIO na produkcie w sklepie?
Biedaku Idź Odłóż.
Zawsze zastanawiało mnie, czy francuzi jak kichają to mówią atchoux czy apsique...
Komentarze
Odśwież10 maja 2021, 12:31
Pamiętam jak ten dowcip był na głównej i opowiedziałam go rodzicom xD
To był błąd
Odpisz
13 października 2021, 14:40
Jak zareagowali?
Odpisz
13 października 2021, 15:42
mama oglądała telewizję więc tylko się uśmiechnęła, a ojciec kazał mi oddać telefon i pokazać jakie strony przeglądam
Odpisz
24 września 2017, 23:43
Lepsze o zwierzetach na galezi
Odpisz
12 sierpnia 2017, 02:09
Nie mówi się zwaliłam konia tylko że zbiłaś Niemca po kasku, i ty co polka jesteś?
Odpisz
24 września 2017, 01:10
@MrRolan: Bardziej jakiś trap...
Odpisz
23 września 2017, 17:50
Kompilowałem kernela
Odpisz
18 sierpnia 2017, 15:03
Ja tam mówię że mnicha krzyżackiego kapturzyłem
Odpisz
20 sierpnia 2017, 14:14
@remoros1: to jest przygoda moich kuzynów, którzy mieli taką sytuacje :)
Odpisz
23 września 2017, 16:17
@remoros1: Ja, że Creedowałem Assasyna, miksowałem cukinię, łzawiłem kefirem itd...
Odpisz