Premier wizytował szkołę podstawową. Dyrekcja wybrała najlepszą klasę. Nauczycielka kazała powiedzieć dzieciom na powitanie ładnie i z rymem:
- Witamy szczerze Panie premierze.
Tak też się stało: wchodzi premier i dzieci wstają i mówią:
- Witamy szczerze Panie premierze.
Premier na to z rymem:
- A co wy dzieci jadacie, że tak ślicznie rozmawiacie?
I tu Jasio się wyrywa również z rymem:
- Irysy ty ch*ju łysy
Wrzesień, rok 1939. Na polskie pozycje nacierają niemieckie czołgi. Widząc to, polski kapitan woła:
- Józek! Bierz granat i rozgoń te czołgi!
Po kilku minutach Józek melduje się kapitanowi.
- Melduję się, obywatelu kapitanie!
- Rozgoniłeś czołgi?
- Tak jest!
- Świetnie! Możesz już oddać granat.
Rozmawiają dwaj kumple:
- Wiesz, że od dwudziestu lat jestem żonaty i wciąż kocham tę samą kobietę?
- No, to dobrze. Tylko pozazdrościć!
- Tak, ale gdyby moja żona się o tym dowiedziała, to by mnie zabiła...
- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...
Jakie kwiaty zabijają żony?
- Żonkile
- Niech pan mnie bada ostrożnie, jestem dziewicą.
- Ja tu żadnego dziewictwa nie widzę.
- Może od tamponu straciłam?
- To niech pani powie swojemu tamponowi, że jest pani w ciąży.
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2023, 14:12
Ale szpila
Odpisz
17 maja 2023, 16:32
xD
Odpisz
10 marca 2023, 12:26
dobree
Odpisz
10 lutego 2023, 21:04
Aha xddd🤣🤣🤣
Odpisz
7 lutego 2023, 13:16
Jasiu świnka
Odpisz
7 lutego 2023, 09:46
Chwilę dociera 😅
Odpisz
19 listopada 2022, 20:12
Jasio czy Kuba? Trzeba poprawić
Odpisz
31 grudnia 2022, 05:44
@orion19: już poprawiłem
Odpisz
16 listopada 2022, 22:51
Jasiu? Kuba?
Odpisz
17 listopada 2022, 07:19
@BetonowyMur: błąd w maszynopisie
Odpisz