Afganistan. Góry.
Mały oddział żołnierzy radzieckich został okrążony przez miejscowych partyzantów.
Dowódca zarządza:
- Musimy zostawić kogoś, kto będzie pozostałych osłaniał. W ten sposób mamy szansę dotrzeć do swoich. Temu, kto się zgłosi na ochotnika, zostawimy hełm, trzy granaty i automat. Jeżeli trzeba będzie, wyprawimy potem uroczysty pogrzeb, damy pośmiertnie odznaczenia bojowe. Ktoś na ochotnika?
Zgłasza się Gruzin:
- Zostanę, ale pod warunkiem, że nie zostawicie mi jednego hełmu i trzech granatów, a trzy hełmy i jeden granat.
Zgodzili się, zostawili Gruzina z trzema hełmami i jednym granatem i odpełzli niepostrzeżenie ku swoim.
Minęła godzina, a nie usłyszeli żadnego wystrzału ani żadnego wybuchu.
Zdziwieni wrócili z powrotem, patrzą: siedzi Gruzin, wokół niego pełno broni, mundurów, suchego prowiantu.
Opodal siedzą na wpół goli partyzanci, a Gruzin, mieszając hełmami, krzyczy:
- Prawo, lewo, góra, dół. Kto powie, gdzie jest granat?
- Szukam pracy.
- Ok. Oto miotła, zacznij zamiatać.
- Przepraszam, ale ja skończyłem Uniwersytet Warszawski.
- Uuu, to daj, pokażę ci jak.
Na pustyni misjonarz spotyka lwa. Przerażony żegna się i mówi:
- Boże spraw, żeby ta istota miała chrześcijańskie uczucia.
Na to lew przyklęka, żegna się i mówi:
- Boże pobłogosław ten posiłek, który zaraz będę spożywał.
Z pamiętnika informatyka:
Przychodzę do domu, patrzę, a tam moja żona leży z jakimś gościem w łóżku, a oczy u nich jakieś takie chytre. Patrzę do komputera, faktycznie, zmienili hasło.
- Czym różnią się programiści od polityków?
- Programistom płacą tylko za programy, które dają działają.
Żeby rozweselić spiętego pacjenta, dentysta mówi:
- Zakładam lateksowe rękawiczki, które Chińczyk robi w ten sposób, że moczy ręce w lateksie, a potem je suszy.
Pacjent nie reaguje. Po pewnym czasie pacjenta zaczyna obłędnie się śmiać.
- Tak rozbawił pana mój dowcip o rękawiczkach?
- Nie. Ale przypomniałem sobie jak Chińczyk robi prezerwatywy.
W Moskwie miał miejsce zamach na życie Putina. Rosyjscy lekarze bohatersko go ratują.
Tymczasem w bunkrze gdzieś na Uralu FSB zebrało wszystkich jego sobowtórów. Główny oficer mówi do nich:
- Mam dla was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że Putin przeżył zamach. Zła wiadomość: niestety stracił w nim rękę.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 kwietnia 2025, 19:56
Uwielbiam kawały o Josipie Gównowidze xD
Odpisz
17 grudnia 2017, 17:51
No jeb*am dosłownie
Odpisz
14 marca 2017, 18:52
no ku*wa jebłem ... akcja w stylu Dolasa
Odpisz
23 sierpnia 2017, 22:22
@Arnos: No hehe
Odpisz
8 lipca 2017, 17:50
Dolas Forever~Together
Odpisz
14 kwietnia 2017, 14:07
nieno super!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
21 marca 2017, 08:16
LoL
Odpisz
14 marca 2017, 08:24
fajny
Odpisz
11 marca 2017, 21:52
jebłem xdd
Odpisz
11 marca 2017, 22:31
@Piotro165: Podpowiem. Tutaj nie używa się "xd/XD/xD".
Odpisz
11 marca 2017, 22:32
@Sputnik: samych, na końcu ujdzie
Odpisz
11 marca 2017, 22:55
@Sputnik: czm, przecież to chyba strona internetowa normalna jak każda inna, poza tym nie widziałem czegoś takiego w regulaminie
Odpisz
11 marca 2017, 23:29
Mam na myśli powszechnie panującą tu niepisaną zasadę, że jak ktoś napisze "xd" to jest hejtowany.
Odpisz
12 marca 2017, 00:29
@Sputnik: xd
Odpisz
12 marca 2017, 07:52
@Sputnik: nie jest hejtowany, a nikt nie zamierza przestrzegać twojego widzi mi się 😉
Odpisz
12 marca 2017, 08:21
za emotki też tak jest uważaj
Odpisz
12 marca 2017, 08:28
@Piotro165: nie jest
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2017, 18:10
Nowy na Jeja? Sputnik ma trochę racji. Zapomniałem nazwy na tego typu prawo. Nie wiesz, że każda społeczność ma swoje nie pisane prawa?
Odpisz
14 marca 2017, 21:21
@maxmaxi123: no cóż, jakoś pierwsze słyszę o tym a na jeja jestem od dawna
Odpisz
14 marca 2017, 21:22
:O. Można to też z komentarzy pod obrazkami. I po ilości strzałek...
Odpisz