Kiedyś przyśniło mi się, że jem...

Kiedyś przyśniło mi się, że jem ogromną pizzę. Jem. Jem..
Rano się budzę - nie ma poduszki.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar baarts

9 sierpnia 2017, 01:31

PSSST, paraliż senny.

Chyba, że jesteś lunatykiem.

Avatar trinty

18 września 2017, 12:24

@baarts: paraliz jest w wiekszosci koszmarny i negatywny,nie wystepuje z pozytywnymi rzeczami, bo raczej to juz nie zaliczalo by sie to do paralizu.
co nie :D

Avatar baarts

18 września 2017, 16:30

@trinty: O co ci chodzi? Gdy jesteśmy w odpowiedniej fazie snu mamy paraliż, bez znaczenia, czy śni się nam coś przyjemnego.

Avatar trinty

18 września 2017, 17:58

@baarts: myślałam, że chodzi ci o głównie paraliż, a nie zwykły sen.
: )

Avatar baarts

18 września 2017, 22:05

@trinty: paraliż senny, wyrażnie napisane

Avatar trinty

18 września 2017, 22:45

@baarts: stary przeczytaj jakis artykul o tym.. naprawdę

Avatar baarts

18 września 2017, 22:51

@trinty: O czym dokładnie?

Avatar trinty

19 września 2017, 08:48

@baarts: o paralizu.

Avatar damian2500

19 września 2017, 18:38

@trinty: Baarts ma rację. Ciało wchodzi w paraliż senny podczas fazy REM, czyli kiedy najintensywniej śnimy, aby nie zrobić sobie krzywdy odruchami. Ty mówisz o przypadku, kiedy obudzimy się w czasie tej fazy, a paraliż nie ustąpi.

Avatar trinty

19 września 2017, 19:41

@damian2500: dobrze, ostatecznie kończę swoją dyskusję i się zgadzam, ale z tobą damianie, bo baarts ujął to ch*jowo trochę, niezrozumiale xDD

Avatar damian2500

Edytowano - 19 września 2017, 21:32

@trinty: Dobrze to ujęła, po prostu się nie zrozumieliście.

Avatar trinty

19 września 2017, 21:53

@damian2500: Załóżmy, ale moja wersja też pasuje. x)

Avatar BetonowyMur

21 września 2017, 00:11

@trinty: nie

Avatar trinty

21 września 2017, 07:50

@BetonowyMur: betonowy mur, nie powinienes byc gdzie indziej?

Avatar BetonowyMur

21 września 2017, 19:57

@trinty: Jestem we właściwym miejscu we właściwym czasie, a co?

Avatar trinty

21 września 2017, 20:37

@BetonowyMur: Nie wydaje mi się.🐝

Avatar BetonowyMur

21 września 2017, 21:03

@trinty: Szkoda mi cię trochę, ale tak tylko trochę

Avatar trinty

21 września 2017, 21:55

@BetonowyMur: Ciekawe dlaczego? Przecież nie ma za co.

Avatar pmackowiakopl

31 grudnia 2022, 15:51

@trinty: tak nie ma za co

Avatar trinty

17 lutego 2023, 21:01

@pmackowiakopl: dokładnie

Avatar pmackowiakopl

18 lutego 2023, 07:06

@trinty: po co powtarzac te same słowa

Avatar
Konto usunięte

21 września 2017, 22:23

Chyba każdy miał ten sen , że spadał ze schodów albo był w windzie i ona zaczeła lecieć szybko do dołu i nagle sie zatrzymała...podobno wtedy się rośnie ale to chyba plotka

Avatar
Konto usunięte

25 września 2017, 22:49

Wtedy dostajesz adrenaliny bo spadasz i sie budzisz i tyle. Koniec filozofii

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Kobiety kochają inteligentnych mężczyzn. Na przykład, jeśli mężczyzna ma piękne dłonie, jest wysoki, dobrze zbudowany, ma gęste kręcone włosy i pełny portfel, to jest inteligentnym człowiekiem.

Zobacz cały dowcip

Przychodzi baba do lekarza:
- Co Panią najbardziej boli?
- Zachowanie mojego męża, ale przychodzę z powodu wątroby...

Zobacz cały dowcip

Dwaj starzy przyjaciele spotykają się po długim czasie.
- Co słychać? - pyta pierwszy.
- A, nic dobrego - odpowiada drugi - Cierpię na moczenie nocne i nie wiem, co z tym zrobić.
- Wiesz co, tu niedaleko mieszka dobry psychoterapeuta. Spróbuj, może on znajdzie sposób.
Przyjaciele spotykają się po kilku miesiącach.
- No i co, byłeś u tego psychoterapeuty?
- Byłem i jestem Ci bardzo wdzięczny.
- Już się nie moczysz?
- Moczę, ale teraz jestem z tego dumny!

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Przychodzi baba na badania, laborantka pobiera krew i mówi:
- A teraz poproszę o pojemnik z moczem.
Baba stawia butelkę na stoliku.
- Ależ to nie mocz tylko koniak!
- O rany, to co ja dałam lekarzowi w prezencie?!

Zobacz cały dowcip

- Panie doktorze, mam depresję.
- Najskuteczniejszym lekarstwem na depresję jest zanurzyć się po uszy w robocie.
- Ale ja beton mieszam.

Zobacz cały dowcip

Sprawa rozwodowa, mąż i żona mają po dziewięćdziesiąt pięć lat. Sędzia pyta:
- Dlaczego zdecydowali się państwo na rozwód w tym wieku?
- Czekaliśmy, aż dzieci pomrą.

Zobacz cały dowcip