Po latach spotykają się koledzy z klasy:
- Hej, Heniek, jak ci się powodzi?
- Bardzo dobrze, Józku. Mam sieć sklepów i nieźle zarabiam.
- Jak tego dokonałeś? Przecież przez matmę siedziałeś parę razy w tej samej klasie.
- Wiesz, kupuję w Chinach duperele po złotówce i sprzedaję tutaj po cztery złote. No i z tych trzech procent jakoś żyję.
Prawnik podlicza klienta.
- Półtorej godziny pracy czyli prawie dwie, czyli 2 x 300zł = 600zł, plus znaczki skarbowe i opłaty za wysyłki 76 zł w sumie 676. Dla równego rachunku 700zł. No i żeby nie wyglądało tak podejrzanie okrągło to 768zł. Pani Basiu!
- Tak panie mecenasie?
- Proszę wysłać klientowi rachunek na 768zł.
Kiedy próbuję udowodnić coś mojej żonie, odwołując się do internetu, ona argumentuje, że MÓJ internet jest zły, a JEJ - poprawny.
Schodzi lokator do recepcji:
- Zasłałem całe łóżko
- Bardzo dobrze, dziękuje
- Płoszę bałdzo
- Jesteście matołami! 80% z was nie ma pojęcia o matematyce! - krzyczy nauczyciel.
- No bez przesady! Tylu to nas nawet nie ma w klasie!
- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.
Ciemna, deszczowa noc listopadowa. Do pubu na wsi w Anglii wchodzi dwóch dżentelmenów. Jeden pyta barmana:
- Czy w tej wsi jest duży czarny pies z białą obrożą?
- Nie
- A może w tej wsi jest duży czarny kot z białą obrożą?
- Nie
Pytający mówi do kolegi:
- Wiesz co John, chyba jednak przejechaliśmy pastora
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2017, 02:25
Tak właściwie to 4 zł odjąć złotówke daje 3 zł
3zł= 3/4= 75% nie 3%
Odpisz
7 sierpnia 2017, 22:29
@dolola_love:
Odpisz
8 sierpnia 2017, 03:08
@dolola_love: Brawo, wytłumaczyłeś żart.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 19:31
niby to tylko dowcip, ale pokazuje, że nie zawsze za złymi stopniami w szkole idzie marne życie
Odpisz
5 sierpnia 2017, 21:59
@aletau: i niskie zarobki w przyszłości, <<nie wiedzieć czemu nie wysłał się cały komentarz>>
Odpisz
7 sierpnia 2017, 02:22
@aletau: ale bardzo często
Odpisz
6 sierpnia 2017, 11:21
Ktoś tu nie uwzględnił kosztów transportu
Odpisz
6 sierpnia 2017, 22:35
w aliexpress nie płaci się za paczke chyba, że zostanie zatrzymany
Odpisz