Facetowi zmarła teściowa miała pogrzeb dziś o 10, ale nagle do pracy przychodzi facet, a do niego szef:
- A ty nie na pogrzebie? Przecież ci teściowa umarła.
- Ale szefie ja zawsze mówię tak "najpierw obowiązki a potem uciecha".
Ogłoszono w PRL-u konkurs pod tytułem "Lenin w Poroninie". Napłynęło mnóstwo prac, jedna była szczególnie oryginalna. Przedstawiała naga parę w łóżku.
- Kto to jest? - pyta na przesłuchaniu oficer SB.
- Dzierżyński i Krupska - odpowiada malarz. Krupska była żoną Lenina, a Dzierżyński był jednym z jego najbliższych współpracowników.
- A gdzie Lenin?
- Jak to gdzie? W Poroninie...
Pacjent u dentysty:
- Ile kosztuje wyrwanie zęba?
- Sto złotych.
- Słucham?! Za kilka minut pracy?!
- Ok, będę wyrywać powoli.
Klientka w chińskiej restauracji pyta kelnerkę:
- Co pani dziś poleca? Kurczaka orientalnego czy Kaczkę w sosie słodko-kwaśnym?
- Aaa... Jeden pies.
Pewien Europejczyk zapytał na kanadyjskim forum, dlaczego tak niewielu Kanadyjczyków interesuje się piłką nożną. Dostał taką odpowiedź:
- Chętnie w to wejdziemy, ale z kilkoma zmianami zasad:
1) boisko jest zbyt duże, a aktywność jest tylko na małym obszarze. Należy zmniejszyć boisko,
2) jest zbyt wielu graczy, ponownie tylko niewielka liczba jest aktywna naraz. Wystarczy sześciu w drużynie,
3) będą grać intensywniej, więc konieczne będzie prawo do zmiany składu drużyn na boisku bez ograniczeń,
4) za dużo pieszczenia się, trzeba zliberalizować reguły faulowania,
5) zbyt łatwo zdobywa się gole w pojedynkach jeden na jednego z bramkarzem. Bramka powinna być mniejsza,
6) pokryć boisko lodem.
Mąż mówi do żony:
- Zdejmij majtki, bo zaraz przyjdzie hydraulik.
- A co, nie mamy już pieniędzy?
- Z kaloryfera k***a zdejmij!
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2017, 10:11
Stary obrazek.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 12:46
@Kivera: Obrazek?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:26
jak to jest macieju że zawsze jak piszesz komentarz, nie ważne czy poważny czy nie to pewnie większość osób przez twój awatar stwierdzi że to jakiś żart z podtekstem?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:29
@MineDan: Nie, mam tylko taki avek
Odpisz
17 kwietnia 2019, 11:47
@Kivera: to text nie mem
Odpisz
9 lipca 2021, 20:21
@Nokia_701: Jaki on miał avatar?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 05:32
Pamiętanie tylu dowcipów ma swoje minusy :/
http://www.dowcipy.jeja.pl/3211,tato-w-telewizji-mowili-ze.html
Odpisz
22 sierpnia 2017, 11:00
aha nadal w poczekalni kk <3
Odpisz
24 sierpnia 2017, 02:04
@TheMiecina: już nie
Odpisz