Ustąpiłem dzisiaj miejsca w...

Ustąpiłem dzisiaj miejsca w autobusie niewidomej kobiecie, a tym samym straciłem posadę kierowcy autobusu...

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Donald_Trump

25 lutego 2017, 00:39

Trzeba ustępować miejsca mówili...

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2017, 10:09

@Donald_Trump: będzie fajnie mówili...

Avatar szczerbatek12

31 sierpnia 2017, 12:05

Dobrze na tym wyjdziesz mówili...

Avatar Vincka

31 sierpnia 2017, 21:36

@szczerbatek12: Mówili, mówili

Avatar szczerbatek12

1 września 2017, 11:08

@Vincka: A gówno prawda!

Avatar aletau

31 sierpnia 2017, 10:05

ustępywanie miejsca jest dziwne

Avatar ZeeKo

3 września 2017, 20:42

@aletau: Czemu?

Avatar aletau

Edytowano - 4 września 2017, 15:43

@ZeeKo: po co to robić? szczególnie chodzi mi o ustępowanie starym osobom

Avatar ZeeKo

4 września 2017, 19:08

@aletau: Moja wiara w ludzi maleje...

Avatar aletau

4 września 2017, 20:21

@ZeeKo: a więc zapewne jesteś zdania, że należy tak robić. czy mógłbyś jednak podać argument, dlaczego tak uważasz?

Avatar kokosek112

7 września 2017, 21:43

@aletau: jak bardzo cię będzie boleć jak postoisz, a jak bardzo taką starszą panią, jesli nie masz na tyle wyczulonej empatii to pomyśl czy kiedy bedziesz miał schorowane nogi to czy bys chciał żeby ci ktoś ustąpil.

Avatar koxu201

7 września 2017, 22:06

@kokosek112: ja raz miałem tak że byłem cały obladowany torbami tak z 10 kilo, przedtem stałem przez 2 godziny (Już nawet nie pamiętam na czym) wchodzę to autobusu zajmuje 1 lepsze miejsce a na następnym przystanku wchodzi moher i patrzy na mnie jakbym w tych torbach miał zwłoki jej syna. na 3 przystanku wyszła i słyszałem jak gadała że jest niewychowana młodzież

Avatar kokosek112

7 września 2017, 23:00

@koxu201: bywają i podludzie w autobusach, też tak sie zdarza

Avatar aletau

Edytowano - 8 września 2017, 19:42

@kokosek112: cóż, moim zdaniem to właśnie młodszym osobm należy ustępować miejsca.

Avatar kokosek112

8 września 2017, 22:13

@aletau: ponieważ?

Avatar aletau

9 września 2017, 14:21

@kokosek112: ponieważ młodsze osoby będą jeszcze długo żyć, a więc jest większa szansa, że będą kimś ważnym dla świata.

Avatar kokosek112

9 września 2017, 15:27

@aletau: a co ma bycie ważnym do stania w autobusie

Avatar aletau

9 września 2017, 19:03

@kokosek112: cóż, moim zdaniem to właśnie tej osobie należy ustąpić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Blondynka i brunetka oglądają wiadomości i blondynka mówi do brunetki:
- Założę się o 100 dolców, że ten facet nie skoczy z tego budynku.
Brunetka przyjmuje zakład i facet skacze z budynku, po czym brunetka mówi:
- Nie mogę wziąć twoich pieniędzy, ja już dziś widziałam te wiadomości i wiedziałam, że ten facet skoczy.
Blondynka na to:
- Ja też je już dziś widziałam i myślałam, że drugi raz nie skoczy.

Zobacz cały dowcip

Arab wali w dywan na trzepaku. Przechodzący obok niego Żyd kiwa głową ze zrozumieniem:
- Co, znowu nie odpalił?

Zobacz cały dowcip

Mama pyta synka:
- Jasiu, dlaczego już nie bawisz się z Antosiem?
- Mamo, a czy ty chciałabyś bawić się z kimś, kto pije, pali i przeklina?
- Oczywiście, że nie!
- No widzisz. - wzdycha malec - Antoś też nie chce.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Został Jasiu wezwany do sądu za rozwalenie domu sąsiadowi.
Sąd pyta sąsiada:
- Co się stało?
- Jasiu rozwalił mi chałupę.
- Nie, to nie prawda. - mówi Jasiu.
- No dobrze, co masz na swoją obronę Jasiu?
- Czołg w stodole.

Zobacz cały dowcip

Przychodzi facet do baru i prosi o dwie pięćdziesiątki wódki.
- Może jedną setkę - proponuje barman.
- Nie, jedna jest za mojego kolegę na morzu, a druga dla mnie.
I tak codziennie przez dłuższy czas.
Po pewnym czasie przychodzi ten sam facet i prosi o jedną pięćdziesiątkę.
- Co się stał? Przyjaciel utonął?
- Nie. Ja przestałem pić.

Zobacz cały dowcip

Przychodzi Irlandczyk do spowiedzi i mówi:

- Prośże księdza, ukradłem trochę drewna.

- Ile?

- No, zbudowałem budę dla psa.

- No to nie jest źle…

- Ale prośże księdza, mnie trochę tego drewna zostało.

- Ile?

- Zbudowałem sobie garaż.

- No, to już gorzej, za pokutę…

- Ale prośże księdza, mnie jeszcze tego drewna zostało

- Ile?

- Zbudowałem sobie dom.

- Synu, ciężko zgrzeszyłeś, wiesz co to jest nowenna?

- Prośże księdza, ja zbuduje te nowennę, mnie tego drewna starczy, mnie jeszcze trochę zostało.

Zobacz cały dowcip