Blondynka i brunetka oglądają wiadomości i blondynka mówi do brunetki:
- Założę się o 100 dolców, że ten facet nie skoczy z tego budynku.
Brunetka przyjmuje zakład i facet skacze z budynku, po czym brunetka mówi:
- Nie mogę wziąć twoich pieniędzy, ja już dziś widziałam te wiadomości i wiedziałam, że ten facet skoczy.
Blondynka na to:
- Ja też je już dziś widziałam i myślałam, że drugi raz nie skoczy.
Arab wali w dywan na trzepaku. Przechodzący obok niego Żyd kiwa głową ze zrozumieniem:
- Co, znowu nie odpalił?
Mama pyta synka:
- Jasiu, dlaczego już nie bawisz się z Antosiem?
- Mamo, a czy ty chciałabyś bawić się z kimś, kto pije, pali i przeklina?
- Oczywiście, że nie!
- No widzisz. - wzdycha malec - Antoś też nie chce.
Został Jasiu wezwany do sądu za rozwalenie domu sąsiadowi.
Sąd pyta sąsiada:
- Co się stało?
- Jasiu rozwalił mi chałupę.
- Nie, to nie prawda. - mówi Jasiu.
- No dobrze, co masz na swoją obronę Jasiu?
- Czołg w stodole.
Przychodzi facet do baru i prosi o dwie pięćdziesiątki wódki.
- Może jedną setkę - proponuje barman.
- Nie, jedna jest za mojego kolegę na morzu, a druga dla mnie.
I tak codziennie przez dłuższy czas.
Po pewnym czasie przychodzi ten sam facet i prosi o jedną pięćdziesiątkę.
- Co się stał? Przyjaciel utonął?
- Nie. Ja przestałem pić.
Przychodzi Irlandczyk do spowiedzi i mówi:
- Prośże księdza, ukradłem trochę drewna.
- Ile?
- No, zbudowałem budę dla psa.
- No to nie jest źle…
- Ale prośże księdza, mnie trochę tego drewna zostało.
- Ile?
- Zbudowałem sobie garaż.
- No, to już gorzej, za pokutę…
- Ale prośże księdza, mnie jeszcze tego drewna zostało
- Ile?
- Zbudowałem sobie dom.
- Synu, ciężko zgrzeszyłeś, wiesz co to jest nowenna?
- Prośże księdza, ja zbuduje te nowennę, mnie tego drewna starczy, mnie jeszcze trochę zostało.
Komentarze
Odśwież25 lutego 2017, 00:39
Trzeba ustępować miejsca mówili...
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:09
@Donald_Trump: będzie fajnie mówili...
Odpisz
31 sierpnia 2017, 12:05
Dobrze na tym wyjdziesz mówili...
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:36
@szczerbatek12: Mówili, mówili
Odpisz
1 września 2017, 11:08
@Vincka: A gówno prawda!
Odpisz
31 sierpnia 2017, 10:05
ustępywanie miejsca jest dziwne
Odpisz
3 września 2017, 20:42
@aletau: Czemu?
Odpisz
Edytowano - 4 września 2017, 15:43
@ZeeKo: po co to robić? szczególnie chodzi mi o ustępowanie starym osobom
Odpisz
4 września 2017, 19:08
@aletau: Moja wiara w ludzi maleje...
Odpisz
4 września 2017, 20:21
@ZeeKo: a więc zapewne jesteś zdania, że należy tak robić. czy mógłbyś jednak podać argument, dlaczego tak uważasz?
Odpisz
7 września 2017, 21:43
@aletau: jak bardzo cię będzie boleć jak postoisz, a jak bardzo taką starszą panią, jesli nie masz na tyle wyczulonej empatii to pomyśl czy kiedy bedziesz miał schorowane nogi to czy bys chciał żeby ci ktoś ustąpil.
Odpisz
7 września 2017, 22:06
@kokosek112: ja raz miałem tak że byłem cały obladowany torbami tak z 10 kilo, przedtem stałem przez 2 godziny (Już nawet nie pamiętam na czym) wchodzę to autobusu zajmuje 1 lepsze miejsce a na następnym przystanku wchodzi moher i patrzy na mnie jakbym w tych torbach miał zwłoki jej syna. na 3 przystanku wyszła i słyszałem jak gadała że jest niewychowana młodzież
Odpisz
7 września 2017, 23:00
@koxu201: bywają i podludzie w autobusach, też tak sie zdarza
Odpisz
Edytowano - 8 września 2017, 19:42
@kokosek112: cóż, moim zdaniem to właśnie młodszym osobm należy ustępować miejsca.
Odpisz
8 września 2017, 22:13
@aletau: ponieważ?
Odpisz
9 września 2017, 14:21
@kokosek112: ponieważ młodsze osoby będą jeszcze długo żyć, a więc jest większa szansa, że będą kimś ważnym dla świata.
Odpisz
9 września 2017, 15:27
@aletau: a co ma bycie ważnym do stania w autobusie
Odpisz
9 września 2017, 19:03
@kokosek112: cóż, moim zdaniem to właśnie tej osobie należy ustąpić
Odpisz