Miałeś kiedyś tak, że wszedłeś do pokoju, ale zapomniałeś po co?
Ja w ten sposób straciłem pracę jako strażak.
Facet siedzi spokojnie w kuchni i robi tzw. poranny przegląd prasy. Nagle stojąca za nim żona szturcha go...
- Eee! Co ty! Za co to?
- Co to za karteczka z napisem "Sabrina" wystaje ci z kieszeni?
- Nie pamiętasz, kochanie? W zeszłym tygodniu postawiłem na wyścigach na konia o takiej nazwie.
Uspokojona żona przeprasza męża.
Kilka dni później facet siedzi znowu w kuchni i podobnie dostaje kuksańca od od żony...
- Za co znowu!?
- Twój koń dzwoni...
W 1944 roku pewien Rosjanin namawiał oficera Armii Krajowej do wstąpienia do Armii Czerwonej. Na to Polak zapytał.
- Czy widział pan kiedyś, jak dwa psy gryzą się o jedną kość?
- Pewnie, że widziałem - odpowiedział Rosjanin.
- A czy kość brała udział w tej bójce?
Rozmowa telefoniczna dwóch kolegów stolarzy:
- Cześć, co robisz?
- Krzesło dla teściowej.
- A dużo Ci jeszcze zostało do zrobienia? Może na flaszkę wpadniesz?
- Ok. Nie ma problemu. Podłączę tylko przewody i jestem...
Przed wejściem do nieba czeka trzech najwybitniejszych teologów XX wieku:
Rahner, Balthasar i Ratzinger.
Każdy z nich musi odbyć rozmowę
ze św. PAWŁEM
(uznawanym przecież za twórcę chrześcijańskiej teologii),
żeby wytłumaczyć się z tego,
co na ziemi NAPISAŁ o Bogu.
Pierwszy wchodzi Rahner,
wraca po godzinie i
- jeszcze roztrzęsiony - mówi, że...
ledwo się wybronił...
Jako drugi wchodzi Balthasar...
wraca po dwóch godzinach
i oddychając z wielką ulgą, stwierdza,
że wziął św. Pawła na litość...
W końcu wchodzi Joseph Ratzinger...
Po trzech godzinach wychodzi...
zlany potem... św. PAWEŁ
i mówi do pozostałych:
"Chłopaki,
muszę ten List do Rzymian cały poprawić"!
- Panie doktorze, a to jest pewny zabieg?
- Proszę Pana robiliśmy to wiele razy, w końcu musi się udać!
Komentarze
Odśwież6 lutego 2017, 08:58
Ale to jest Ołkej a nie Oł! Ki!
Odpisz
25 lutego 2017, 08:13
@Krzyniu: ale pisze się key więc o to chodzi
Odpisz
25 lutego 2017, 08:42
@NighteraDragonFuryPL: Wiesz, zazwyczaj kiedy chcesz coś powiedzieć, mówisz to na głos, a nie piszesz.
Odpisz
25 lutego 2017, 09:54
@Krzyniu: no wiem
Odpisz
25 lutego 2017, 09:55
@NighteraDragonFuryPL: ale ja zawsze daje swoje 5 groszy xd
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2017, 14:17
@NighteraDragonFuryPL: chyba 3 xD
Odpisz
25 lutego 2017, 21:15
nie
Odpisz
26 lutego 2017, 00:41
on daje 5
Odpisz
26 lutego 2017, 22:40
@Krzyniu: Krzyniu poza sekcją obrazków ;O
Odpisz
26 lutego 2017, 22:44
@Jackuquez: To jakieś rzadkie? Po prostu tam wszystko się dzieje. Mam jeszcze 21 komentarzy w grach, 3 w ubierankach, setkę w dowcipach, 20000 w obrazkach, trudno się dziwić.
Odpisz
26 lutego 2017, 22:51
@Krzyniu: No wiesz... Jesteś dość rozpoznawalny na obrazkach i nie spodziewałem się tutaj twojej zacnej osoby
Odpisz
26 lutego 2017, 23:03
@Jackuquez: Więc nie jesteś często na jeja.
Odpisz