Oto kilka przejęzyczeń i...

Oto kilka przejęzyczeń i pomyłek pacjentów w aptece:

- mleko Debilon (Bebilon),
- Aspiryna z Bayernu (Aspiryna firmy Bayer),
- Ajax (Alax),
- syrop paraśluzowy, syrop prawośluzowy, syrop przeciwślazowy, syrop jednośladowy, syrop lewoślazowy (syrop prawoślazowy),
- Halopierdol, Halopopierdol (Haloperidol),
- porost islamski, porost irlandzki (porost islandzki),
- pastylki Tymianek i nabiał (Tymianek i podbiał),
- Stoperan do uszu (stopery),
- test przeciwciążowy,
- Henna (Xenna),
- maść cyjankowa (cynkowa),
- Ave Maryja, Ale Maryja, tabletki do podróży (Aviomarin),
- nasienie koziorożca, kazirodka, nasienie jednorożca (kozieradka),
- olejek z osiołka (z wiesiołka),
- Ekshumisan (Espumisan),
- czopki nitroglicerynowe (czopki glicerolowe),
- tabletki Kosmitki (Marsjanki),
- witaminy z szerszeniem (z żeń-szeniem),
- maść z sadła świetlika, maść z jadu świstaka (maść z sadła świstaka),
- liść sedesu (liść senesu),
- maść z zęba diabła, maść z diabelskiego nasienia (maść z czarciego pazura).

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar ewaimisiu

18 kwietnia 2018, 12:38

Każdy ma prawo się pomylić a tym bardziej jak to są prawie wszystkie obcojezyczne nazwy 😤😤😤😤😤😤

Avatar Przegryw_razy_2

13 maja 2018, 18:50

@ewaimisiu: Celem żartu jest bycie śmiesznym, a te pomyłki takie właśnie są. Śmieszne. Nikt nie twierdzi, że nie można się pomylić.

Avatar
Krzakoslaw

26 listopada 2018, 07:46

@ewaimisiu: A emotek tu nie używamy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 kwietnia 2018, 21:26

To jest magia. Zrobić beke z normalnych rzeczy.

Avatar InguiTV

6 listopada 2017, 17:47

nie Ajax tylko Francis

Avatar Zsialkowany

23 czerwca 2017, 22:30

Teściowej maść cyjankową, a dla siebie czopki nitroglicerynowe

Avatar roxy697

23 czerwca 2017, 22:07

Debilon najlepszy xd

Avatar MajaNocnaFuria

23 czerwca 2017, 07:24

Zawsze dla beki gadam na Bebilon Debilon XD

Avatar kokosek112

21 lutego 2017, 12:49

kilka pozycji na tej liście brzmi ciekawie

Avatar TajemniczySkurwiel

31 stycznia 2017, 13:16

Czapki nitroglicerynowe... Bombowe... Xd

Avatar sliwak2001

2 lutego 2017, 23:03

@TajemniczySkurwiel: Aż dupę urywa!

Avatar pan_hejter

Edytowano - 3 lutego 2017, 08:14

@TajemniczySkurwiel: Gdyby wziąć tampon z waty i polać go mieszaniną kwasu azotowego oraz siarkowego. To po kilkudziesięciu minutach by wybuchł.

Avatar TajemniczySkurwiel

3 lutego 2017, 16:47

@pan_hejter: xddd

Avatar krzysztofina_z_sosnowca

31 stycznia 2017, 21:18

halopie**ol, liść sedesu. dobre

Avatar kubakk12

27 stycznia 2017, 00:24

taki Ekshumisan to brałbym

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2017, 14:50

@kubakk12: ja bym brał maść cyjankową

Avatar Karolekpl

31 stycznia 2017, 07:15

@kubakk12: a ja czopki nitroglicerynowe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Dyskoteka, przy wejściu gościa zatrzymuje bramkarz i pyta:
- Jakieś narkotyki?
- Nie.
- Pistolet, taser, kastet?
- Skąd!
- Nóż, maczeta?
- Oczywiście, że nie!
Bramkarz wzdycha, bierze pustą, szklaną butelkę, rozbija ją o ścianę tak, że pól butelki z ostrymi krawędziami zostało i podaje ją gościowi mówiąc:
- To masz chociaż to.

Zobacz cały dowcip

Żona do męża:
- Odkurzacz już całkiem nie ciągnie!
- Ciekawe, z kogo wziął przykład?

Zobacz cały dowcip

Matka pyta syna:
- Szymon, myślisz, że jestem złą mamą?
Syn:
- Mam na imię Paweł!

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Tatusiu, jak byłeś mały, to dostawałeś od swojego taty lanie? - pyta synek.
- Oj, dostawałem!
- A dziadek od swojego taty?
- Jeszcze jak!
- A pradziadek?
- Jasne! Czemu o to pytasz?
- Bo zastanawiam się, kto to kiedyś zaczął...

Zobacz cały dowcip

- Europosłowie chcą. by niedługo wszystkie auta Polaków były elektryczne.
- Polacy chcą by niedługo wszystkie krzesła europosłów były elektryczne.

Zobacz cały dowcip

Anglik, Amerykanin i Rosjanin kłócą się o to, kto powie największą bzdurę. Zaczyna Anglik:
- Dżentelmen z Londynu przepłynął Atlantyk w samej wannie.
- Dżentelmen z Nowego Jorku - przebija Amerykanin, skoczył z dachu wieżowca i lecąc z parasolem bezpiecznie wylądował na ziemi.
Na co Rosjanin:
- Dżentelmen z Moskwy...
- Wygrał. - mówi Anglik
- Wygrał. - zgadza się Amerykanin

Zobacz cały dowcip