- W żaden sposób nie mogę pozbyć się pluskiew z kanapy...
- A próbował pan wynosić kanapę na mróz?
- Próbowałem, ale wnoszą ją z powrotem.
- Dziadku, czy to prawda, że w 1989 roku upadł w Polsce komunizm?
- Tak mój drogi, upadł, na cztery łapy...
Przychodzi facet do swojego kumpla, patrzy, a tam u niego na podwórku wielki kort tenisowy z trybunami na kilka tysięcy ludzi. Na korcie Hurkacz z Djokoviciem rozgrywają mecz. Idzie do kumpla i pyta:
- Stary, skąd ty miałeś tyle kasy żeby zafundować sobie to wszystko?
- A wiesz, bo mam złotą rybkę która spełnia każdemu życzenie.
- Pożycz mi ją! Jutro ci oddam!
- Bierz.
Facet wziął rybkę i szczęśliwy wraca do domu.
Następnego dnia przychodzi z powrotem, cały ubłocony, z akwarium pod pachą i pretensją w głosie.
- Stary, co Ty mi dałeś za złotą rybkę? Prosiłem o górę złota, a tu na podwórku mam górę błota.
- A co, myślisz że prosiłem o wielkiego tenisa?
Żona dzwoni do męża:
- Gdzie jesteś?
- W pracy.
- Tak, przecież słyszę w tle te pijackie rozmowy.
- Kiedy ty kur*a zrozumiesz, że jestem barmanem?!
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
Podróżnik w czasie: Który mamy rok?
Bush: Koleś, nie wiem kim jesteś, ale masz poważny problem! Wylądowałeś w białym domu!
Podróżnik w czasie: Co z tego, chce wiedzieć który mamy rok!
Bush: Wrzesień 2001
Podróżnik w czasie: Przed czy po zamachu?
Bush: Przed
Podróżnik w czasie: Co
Bush: Co
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2018, 04:56
Czy jesteś z sodu srebra germanu azotu tantalu i antymonu? Wygladasz mi Na AgGeNTa Sb
Odpisz
28 lutego 2017, 17:01
Lepsze: Lubię pociągi.
I o jest tekst na podryw.
Odpisz
1 marca 2017, 19:19
@Vincka: no każda kobieta na to poleci :-) xD
Odpisz
2 marca 2017, 21:49
@Iskra20087: Oczywiście!
Odpisz
18 marca 2017, 14:28
@Vincka: Nawet najbardziej niedostępna
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2017, 06:26
Jeden z tych "najlepszych" tekstów na podryw
Odpisz
26 lutego 2017, 22:43
Jakie suche
Odpisz
1 marca 2017, 00:13
To masz problem.
Odpisz
1 marca 2017, 07:17
@maxmaxi123: 62
Odpisz
2 marca 2017, 15:41
to się napij wody xD
Odpisz
2 marca 2017, 15:53
@Iskra20087: Zrobiłem to kilkadziesiąt razy od napisania mojego komentarza do napisania twojego
Odpisz
2 marca 2017, 16:03
xD
Odpisz
18 marca 2017, 14:29
a ja 0
Odpisz