Szatan: Hej, w zeszłym miesiącu kupiłem twoją duszę i...
Ja: Żadnych zwrotów..
Szatan: Błagam, ona doprowadza mnie do szału.
W pewnej miejscowości ktoś kradł kowalowi jabłka. Ten ukrył się w sadzie i czekał na złodzieja. Gdy on wdrapywał się na drzewo, kowal jako chłop ze stali ścisnął złodziejaszka za jaja i rzekł:
- Kto ty?
Cisza... Ścisnął jeszcze mocniej i pyta:
- Kto ty!?
Cisza, więc ścisnął najmocniej jak tylko mógł i powiedział:
- Kto ty!?
- Jaśko!
- Jaki Jaśko? Bo jest Jaśko młynarz, Jaśko stolarz, Jaśko drwal...
- Jaśko niemowa...
Rozbitek wrzuca do morza butelkę z wiadomością:
"Jestem sam na wyspie. Uratuj mnie, proszę!"
Po dwóch latach przy brzegu znajduje tę samą butelkę, wyciąga kartkę:
"Sorry, ale mam chłopaka."
Mąż z żoną w kuchni. Za ścianą słychać krzyk sąsiada:
- Cholera jasna, pieprzone ciamajdy, ruszać się! Nie po to tyle zarabiacie!!!
Mąż raptem doznaje olśnienia:
- Rany boskie - mecz! Zapomniałem!
Jedzie blondynka w wełnianej czapce na motorze.
Policjant zatrzymuje motor i się pyta:
- Czemu pani ma wełnianą czapkę, a nie kask?
- Proszę pana, ja zrobiłam taki eksperyment. Z dwunastego piętra zrzuciłam wełnianą czapkę i kask. Kask się połamał, a czapka była cała.
Sprawa rozwodowa, mąż i żona mają po dziewięćdziesiąt pięć lat. Sędzia pyta:
- Dlaczego zdecydowali się państwo na rozwód w tym wieku?
- Czekaliśmy, aż dzieci pomrą.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 sierpnia 2016, 23:37
Witam apkowicze w poczekalni dowcipów! Przygotujcie popcorn i napoje, usiądźcie wygodnie może zrobi się śmiesznie :)
Odpisz
9 sierpnia 2016, 23:45
@Lordu: K.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 23:56
@Lordu: *bierze popcorn*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:11
@Jasnowidz: *podaje puszkę coli*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 08:43
@Lordu: dobra
Odpisz
9 listopada 2016, 08:35
@Lordu: *Bierze butelkę coli i popcorn*
Odpisz
20 grudnia 2018, 19:39
@Lordu: *nie lubi popcornu dlatego bierze czipsy*
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2018, 22:15
@blopp: *podaje zakurzoną 2 letnią puszkę coli*
Odpisz
21 grudnia 2018, 06:50
@Lordu: *otwiera puszkę bierze łyk i wymiotuje*
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:24
Ktoś tu był na streamie izaka
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:59
@Zloty_Zloty: ten. żart jest starszy od izaka...
Odpisz
26 sierpnia 2016, 08:56
@hehineji: Kropka po "ten"? ;_;
Odpisz
26 sierpnia 2016, 10:56
@noszkurnawszystkozajete: pisaniez telefonu dwa razy spacja musiala sie kliknac
Odpisz