Filip dołączył właśnie do klubu, który polecił mu jego kumpel, będący jego członkiem od jakiegoś czasu. Siedzą w barze, piją piwo, kiedy nagle ktoś krzyczy: 21! i sala wybuchła umiarkowanym śmiechem. Kilka minut potem ktoś krzyczy 34! i śmiech się wzmógł. Filip zdziwiony tym faktem, pyta kolegę:
- Czemu wszyscy się śmieją, kiedy ktoś krzyczy numer?
Kumpel na to:
- Cóż, opowiadaliśmy te same dowcipy przez tyle lat, że w końcu je ponumerowaliśmy i jeśli ktoś chce opowiedzieć któryś z nich, krzyczy tylko jego numer.
Filip skinął głową i spytał:
- Mogę spróbować?
Jego kumpel przytaknął i Filip krzyknął: 1216! Wszyscy w klubie pokładali się ze śmiechu przez 15 minut.
- Dlaczego wszyscy śmiali się tak mocno z tego dowcipu? - pyta Filip.
Kumpel na to chichocząc:
- Tego akurat jeszcze nie słyszeliśmy.
- Jesteś jak wakacje.
- Taka gorąca?
- Nie, bez szkoły.
- Czy to telefon zaufania dla kobiet?
- Tak?
- Hamulec to który pedał?
Spotyka się dwóch przyjaciół.
- Jak życie?
- Beznadziejnie. Wiesz, pożyczyłem znajomej 15 tysięcy złotych na operację plastyczną i teraz nie wiem, jak ona wygląda...
- Panie doktorze, mam depresję.
- Najskuteczniejszym lekarstwem na depresję jest zanurzyć się po uszy w robocie.
- Ale ja beton mieszam.
Mąż mówi do żony:
- Zdejmij majtki, bo zaraz przyjdzie hydraulik.
- A co, nie mamy już pieniędzy?
- Z kaloryfera k***a zdejmij!
- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.
Komentarze
Odśwież9 września 2016, 19:20
Aż muszę napisać komentarz, to jest świetne ;D
Odpisz
10 października 2016, 17:56
@iger3: To jest takie świetne, że aż muszę odpisać.
Odpisz
10 października 2016, 19:13
@tototer: Tak mi odpisałeś, że aż czuję się świetnie ;D
Odpisz
10 października 2016, 21:40
@iger3: xd
Odpisz
26 stycznia 2022, 05:32
@Arturo11: witam, oto batmobil przenoszący do starych komów robiący wykopy. Dziękujemy za skorzystanie z usług archeologicznegi batmobilu.
Odpisz
14 czerwca 2023, 21:59
@iger3: to jest takie świetne, że muszę odkopać
Odpisz
24 lutego 2021, 08:53
Znam
Odpisz
14 kwietnia 2020, 08:31
Albo było tak: facet mówi 47 i dostał wpie... Pyta, dlaczego? Bo od 20 do 50 są o wariatach
Odpisz
10 października 2016, 14:57
A znaliście ten? 190281!
Odpisz
10 października 2016, 17:32
@Jasnowidz: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Odpisz
12 października 2016, 20:06
@Jasnowidz: Brzuch mnie boli...hahaha...skąd ty je bierzesz?
Odpisz
12 października 2016, 20:10
@xxxPaterrix03xxx: 000973
Odpisz
9 lutego 2017, 14:00
@Jasnowidz: Ej ale weź bez rasistowskich podtekstów.
Odpisz
9 lutego 2017, 14:02
@Fabrizer420: 010101
Odpisz
10 lutego 2017, 17:55
@Jasnowidz: XD AHHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA tylko, że ten 21 to ten sam bo to 21 to 10101 w dwójkowym
Odpisz
29 stycznia 2020, 07:29
@Fabrizer420: w binarnym nie dwójkowym
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:00
Zajedwabiste.
Odpisz
17 października 2016, 16:50
to jest piękne
Odpisz
10 października 2016, 18:27
Musieli być mocno zjarani
Odpisz
10 października 2016, 07:14
rule 34 nie jest śmieszne
Odpisz
10 października 2016, 20:48
@Raczysko: Tu się zgodzę. R34 nie jest śmieszne... Jest za***iste. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 października 2016, 21:22
@Dareen: Pewnie to było takie że lenyfejs
Odpisz
23 grudnia 2016, 20:20
@Raczysko: T34 > R34
Odpisz
11 sierpnia 2016, 04:29
hehe
Odpisz