- Proszę państwa, mamy awarię! Tramwaj dalej nie pojedzie. Przepraszamy i proszę wychodzić...
- Ej, ty! Czemu rozwaliłeś okno?!
- A bo tu napisali, że "W razie awarii rozbij szybę młotkiem".
- Kochanie, odebrałaś dzieciaka z przedszkola?
- Tak.
- No, ale to nie mój dzieciak!
- Tamten też nie twój.
Rano spóźniona matka w pośpiechu szykuje córkę do przedszkola. Jedną ręką się maluje, drugą nakłada dziecku kombinezon i tak dalej. Biegną na autobus. Matka w pewnym momencie patrzy na dziecko i pyta:
- Córuś, a nie zimno ci w rączki bez rękawiczek?
- Nie, ale w nóżki bez bucików tak.
*Kobieta dzwoni do mechanika*
- Dzień dobry. Chciałam się umówić na przegląd auta.
- Dobrze, ale jaki to samochód?
- Mój.
- A marka?
- A Marek ma swoje.
Rosjanin przyjeżdża do gułagu. Strażnik przyjmuje go i pyta:
- Według papierów dostałeś 50 lat, za co?
- Strażniku, powiedziałem, że Stalin jest kretynem.
- I za to dostałeś 50 lat?
No tak, 10 za obrazę Kremla, 10 za obrazę matki ojczyzny, 15 za obrazę Stalina i 15 za rozpowszechnianie tajemnicy państwowej.
Pacjent na oddziale intensywnej terapii:
- Nie wiem dlaczego tu jestem. Ostatnie co pamiętam to, że żona weszła do przymierzalni i krzyknęła "za wąska". I ją zapytałem czy sukienka czy przymierzalnia.
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 19:18
Zajebiście być szamponem
Odpisz
17 stycznia 2020, 07:28
Szanty to żeglarskie piosenki
Odpisz
10 lipca 2017, 00:33
Pacyfik :)
Odpisz
8 lipca 2017, 23:18
nie rozumiem pomocy!!!
Odpisz
9 lipca 2017, 17:03
@kokosek112: nielegalnie pobrane piosenki z internetu czyli zpiracone
Odpisz
9 lipca 2017, 17:31
@Dyrektorx: ahh dzięki jakoś nie skojarzyłem, myślałem, że slowem klucz są szanty, a nie pirackie piosenki
Odpisz
3 stycznia 2018, 22:33
@kokosek112: Dla debilów takich jak ty powiem ci że pirackie piosenki śpiewali piraci ale on to zrozumiał że to oznacza spiracone czyli pobrane nielegalnie z internetu to ma dużo spiraconych piosenek i nazwał je szanty
Odpisz
4 stycznia 2018, 07:49
@DeadShoot: >odpowiadanie na wątek z przed pół roku
>wyzywanie ludzi w internecie od debili, bo czegoś nie zrozumieli
>więcej niż 10IQ
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2018, 19:36
@kokosek112: Maximum 11 lat
Nie będę argumentował bo jeja mi to usunie
Odpisz
11 sierpnia 2019, 02:22
@DeadShoot: co za patologia
Odpisz
11 sierpnia 2019, 13:13
@conect12345: akurat miał rację z tym że odpowiedziałem po pół roku rzeczywiście mój błąd
ale wyzywasz mnie od patologi pół roku po napisaniu tego komentarza
nie pomyślałeś nawet o tym że mogłem się zmienić
no wiesz, wyzywając kogoś od patologi sam trzeba utrzymywać większy poziom także no
Odpisz
8 lipca 2017, 10:09
o ile pamiętam to chyba było
Odpisz