Do agencji reklamowej wpada facet z wielkimi planszami, rzuca na stół tysiące projektów:
Pan z agencji szyderczym głosem:
- I co? Pewnie ma być na jutro?
Facet:
- Jakbym ku*wa chciał na jutro, to bym przyszedł jutro.
Milionerzy:
- Wybieram telefon do przyjaciela.
- Kochanie, jak sądzisz? Mam wziąć 50:50, czy zapytać publiczność?
Dzieci podchodzą do hrabiego spacerującego po parku i wskazując na zamek pytają:
- Czy pan mieszka w tym zamku?
- Tak.
- A czy tam nie ma żadnego straszydła?
- Nie ma. Jestem jeszcze kawalerem.
W sądzie:
- Czy oskarżony był już karany?
- Tak, za konkurencję.
- Za konkurencję się nikogo nie karze! A co oskarżony robił?
- Takie same banknoty jak mennica państwowa.
Moi kumple i ja zrobiliśmy kiedyś taki dowcip na uczelni że aż przyjechała policja.
- No dobra panowie, dla każdego z czterech po stówie mandatu
Próbowałem ich ubłagać, że to tylko wygłupy że żartowaliśmy. I prawie ich ubłagałem. Tylko powiedziałem o jedno zdanie za dużo, mianowicie:
- Panowie na pewno też kiedyś studiowali
Dostaliśmy po 2 stówy mandatu
Rozmawiają Amerykanin, Niemiec i Rosjanin o tym, który materiał jest najmocniejszy.
Amerykanin: Złoto, bo za złoto można wszystko kupić.
Niemiec: Stal bo można zrobić broń i zdobyć złoto.
Rosjanin milczy.
- A u was Sasza jaki materiał jest najmocniejszy?
- U nas? Guma.
- Jak to guma?
- Gdy budowaliśmy Polakom Pałac Kultury i Wania spadł z 30 piętra, to z Wani nic nie zostało, a ja do dziś chodzę w jego gumiakach.
Maciej rozmawia z swoim kuzynem Marcelem:
- Mój sąsiad ma Alzheimera. Codziennie muszę mu przypominać, który garaż jest jego.
- Też mam takiego. Muszę mu codziennie mówić że jego żona zmarła 23 lata temu w wypadku.
- To straszne. Czy nie możesz powiedzieć że np. jest Singlem?
- Ale on się ciągle tak cieszy, jak to słyszy...
Komentarze
Odśwież25 lipca 2016, 07:16
dobre
Odpisz
25 lipca 2016, 09:54
@baarts: lol, raz jest dubel raz nie ma...Chyba, że pan A usuwa!
Odpisz
26 lipca 2016, 00:15
@baarts: Usuwa, usuwa.
Odpisz
26 lipca 2016, 17:09
@baarts: pan A?
Przecież nasz admin to Bożydar.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 09:29
@TheMiecina: Pan A to skrót od Pana Admina...
Odpisz
16 sierpnia 2016, 12:40
@sylwon1234: przecież każdy chyba wie że on się zwie Bożydar..
Odpisz
16 sierpnia 2016, 16:19
@TheMiecina: Bożydar to przybrane imię. Ich jest trzech.
Odpisz
26 lipca 2016, 07:29
Dobre ;)
Odpisz
26 lipca 2016, 20:46
@Dolet: Wiesz jaka jest 1 zasada komentarzy?
Odpisz
26 lipca 2016, 23:46
@baarts: Że beczki nie mówią.
Odpisz
11 czerwca 2017, 20:42
@SansSkeleton:
Odpisz