Facet znalazł lampę z dżinem, no i zaczyna ją pocierać. Po chwili ze środka wyskakuje dżin i pyta się, czego facet chce.
- Chcę być najpiękniejszym mężczyzną na świecie - mówi.
Dżin to uczynił. Pyta faceta o drugie życzenie.
- Chcę być najbogatszym człowiekiem na świecie.
Dżin to uczynił i mówi:
- Teraz twoje ostatnie życzenie, wykorzystaj je rozsądnie.
- No, to chce więcej życzeń...
Ale dżin był na to przygotowany i powiedział, że jego zasady zabraniają mu spełnić to życzenie. Facet się wkurzył i powiedział:
- To chcę więcej dżinów!
Zasady walki politycznej:
1. Jeśli warto o coś walczyć, to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie.
2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij... bez potrzeby.
3. Szczera odpowiedź może Ci przysporzyć tylko problemów
4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia.
5. Prawda jest zmienna.
6. Obietnica nie jest gwarancją.
Jaka jest różnica między młotkiem a kukurydzą?
- Młotek się dłużej gotuje.
Zaspany facet w hotelu rano odbiera telefon z recepcji:
- Czy zamawiał pan budzenie na godzinę szóstą?
- Tak.
- To szybciutko, szybciutko, bo już siódma!
Po orbicie księżyca lata amerykański lądownik.
- Halo Houston mamy problem. Na orbicie pojawił się rosyjski lądownik. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie lądują na Księżycu. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie wylądowali i malują Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie pomalowali cały Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Lądujcie i chlapnijcie biały napis Coca - Cola
- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.
Czym różni się upadek z ósmego piętra od upadku z parteru?
Przy upadku z ósmego piętra słychać:
Aaaaaaaaaaaaaaa ŁUP
A przy upadku z parteru:
ŁUP aaaaaaaaaaaa
Komentarze
Odśwież10 lutego 2018, 19:51
Wow. Ale śmieszne. Klap. Klask. Klap. Klask. Klap. Klask.
Odpisz
30 maja 2016, 07:23
Było podobne w obrazkach.
Odpisz
30 maja 2016, 15:10
Obrazki =\= Dowcipy
Kiedy to zrozumiecie ?
Odpisz
25 czerwca 2016, 00:02
@DarthKrooge: ta równowaga 16-16
Odpisz
24 lipca 2016, 01:50
@oskar213: Teraz ma równowagę 19-19
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:55
@DarthKrooge: masz +21 i -21 xD
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:07
@Anixx: No nieźle
Odpisz
15 czerwca 2016, 21:39
SZACH MAT! *przesuwa króla*
Odpisz
30 maja 2016, 22:38
Kisne
Odpisz
31 maja 2016, 18:24
@Darth_Mysz: Masz słoik [_]
Odpisz
1 czerwca 2016, 09:53
@Kiki12love: właśnie
Odpisz
9 czerwca 2016, 16:01
@Kiki12love: dziękuję
Odpisz
3 czerwca 2016, 21:57
ty turbośmieszku
Odpisz
2 czerwca 2016, 11:16
XDDDD
Odpisz
30 maja 2016, 20:52
xD
Odpisz