- Czego nauczyłeś się dziś w szkole? - pyta mama Jasia.
- Katechetka powiedziała nam, że iPhone to dzieło szatana.
- Hmm, naprawdę? A dała na to jakiś dowód?
- Oczywiście! Jak się go poleje wodą święconą, to przestaje działać!
List z wakacji: Jest pięknie. Świetnie wypoczywam. Bądźcie spokojni i nie martwcie się o mnie.
P.S. Co to jest epidemia?
Jaka jest różnica między słonicą a teściową?
- 5 kilo.
Byłem na rozmowie o pracę i gość zapytał:
- W CV napisał pan, że potrafi pan szybko liczyć w pamięci. Ile jest 17x19?
- Trzydzieści sześć – odpowiedziałem bez zastanowienia.
- To zła odpowiedź.
- Ale jaka szybka!
Skąd wiadomo, że Koreańczycy lubią miód?
- Wybudowali Seul.
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
Twórca kałasznikowa idzie do nieba. Zagaduje go Bóg:
- Czy zrobiłeś kiedyś coś złego?
- Broń boże!
Komentarze
Odśwież14 maja 2021, 08:26
Szczęście że mam huaweia
Odpisz
16 czerwca 2017, 11:54
O NIE!
Ja mam iPhone'a!
Spłoń w czeluściach piekła, szatanie!
Odpisz
21 maja 2017, 10:23
od dziś nie mam iPhona
Odpisz
18 maja 2017, 22:53
No w sumie...
Odpisz
20 maja 2017, 19:26
@Kivera: to prawda
Odpisz