Breżniew przyjeżdża do Polski w gości do Gierka.
Jadąc limuzyną Wisłostradą Breżniew pyta Gierka:
- Tę trasę ile budowaliście?
- 8 lat - odpowiada Gierek.
- E, u nas byśmy to wybudowali przez 4 lata.
Jadąc dalej Trasą Łazienkowską Breżniew znowu pyta:
- A to ile budowaliście?
Gierek lekko wkurzony, naciąga swoją odpowiedź i rzecze:
- 2 lata
- E, u nas byśmy to pobudowali przez rok - odpowiada Breżniew.
Przejeżdżając obok Pałacu Kultury Breżniew pyta znowu:
- A to ile budowaliście?
Gierek wkurzony niemiłosiernie wygląda przez okno auta i pyta:
- Co budowaliśmy?
- No ten dom - odpowiada Breżniew pokazując na Pałac Kultury.
A Gierek mu na to:
- Kurdę jak tu wczoraj przejeżdżałem to go jeszcze nie było!
Szkot częstuje gości ziemniakami, chwaląc się, że pochodzą z własnego ogródka.
- Przecież ty nie masz działki! - dziwią się goście.
- Nie, ale wykupiłem dla siebie miejsce na cmentarzu i tymczasem posadziłem tam kartofle!
Istnieją 3 niepisane prawa życia:
1.
2.
3.
- Misiaczku, czy uważasz, że mam jakieś wady?
- Masę…
- To znaczy... Jakie dokładnie?!
- Przecież powiedziałem: masę.
Do apteki wchodzi blondynka i rozgląda się niepewnie. W końcu pyta aptekarza:
- Czy są testy ciążowe?
- Tak, są.
- A trudne maja pytania?
Auto przejechało kurę. Kierowca zatrzymuje się aby zapytać nadchodzącego Jasia:
- Jasiu to wasza kura?
- Nie, takich płaskich nie mamy.
Przychodzi Irlandczyk do spowiedzi i mówi:
- Prośże księdza, ukradłem trochę drewna.
- Ile?
- No, zbudowałem budę dla psa.
- No to nie jest źle…
- Ale prośże księdza, mnie trochę tego drewna zostało.
- Ile?
- Zbudowałem sobie garaż.
- No, to już gorzej, za pokutę…
- Ale prośże księdza, mnie jeszcze tego drewna zostało
- Ile?
- Zbudowałem sobie dom.
- Synu, ciężko zgrzeszyłeś, wiesz co to jest nowenna?
- Prośże księdza, ja zbuduje te nowennę, mnie tego drewna starczy, mnie jeszcze trochę zostało.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 grudnia 2016, 12:54
W Moskwie jest około 4 takich.
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:52
@baarts: rok mi zajeło na odpowiedzenie na ten kometarz, a u nich by to zajeło z miesiąc
Odpisz
30 grudnia 2017, 13:41
A po co odpowiedziałeś?
Odpisz
30 grudnia 2017, 21:22
@baarts: tak
Odpisz
10 lutego 2018, 23:23
2 miesiące mi zajęło, by odpowiedzieć na ten komentarz.
Odpisz
19 stycznia 2019, 17:14
@baarts: Amator
Odpisz
20 maja 2020, 13:50
@WielkiSpod: tak
Odpisz
20 maja 2020, 23:21
@kuba12369: Tak tylko piszę, żebyś wiedział że odczytałem.
Odpisz
4 września 2021, 11:25
@baarts: amatorzy
Odpisz
14 czerwca 2022, 15:30
@Legnicki: banda noobów
Odpisz
30 stycznia 2023, 17:45
@KUBEKch_1: nigdy nie jest za późno
Odpisz
30 stycznia 2023, 18:00
nie będę gorszy
Odpisz
15 maja 2023, 22:00
@KUBEKch_1: krąg musi się zamknąć
Odpisz
15 maja 2023, 22:50
@baarts:
Odpisz