Stirlitz wszedł do gabinetu i ujrzał Mullera leżącego na podłodze i nie dającego oznak życia.
- Otruty - pomyślał Stirlitz przyglądając się rączce siekiery wystającej z piersi.
Sędzia pyta prostytutkę na rozprawie:
- Kiedy pani rozpoznała, że był to gwałt?
Prostytutka przez łzy:
- Gdy w banku powiedzieli, że czek jest bez pokrycia!
- Cześć, jestem Dymitr, ukradłem pandę z zoo.
- Ale tu jest klub anonimowych alkoholików...
- A wy myślicie, że ja to na trzeźwo zrobiłem?
Jezus wbiega na jezioro, rzuca się z wyciągniętymi rękami, robi piękny ślizg. Potem wstaje, podskakuje z przytupem. Wreszcie zwraca się ku niebu i woła: Tato! wyłącz to na chwilę, chcę się tylko wykąpać!
Kobiety z nadwagą cieszące się dużym biustem są jak bezrobotni cieszący się wolnym czasem.
- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...
Komentarze
Odśwież8 marca 2019, 07:52
A co ma informatyk do "gta5", "wiedźmina 3" czy "twoja żona"? Co ma jedno do drugiego
Odpisz
26 marca 2016, 17:37
Widać, że fejk, informatyk by i tak nie zaruchał...
Odpisz
17 maja 2016, 09:34
@FallOutGirl: no tak informatyk by przegrał dane
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2016, 16:50
@FallOutGirl: Nie wiem z iloma informatykami się spotykałaś ._.
Oni r*chają równie często
Odpisz
19 lipca 2016, 16:02
To miał być śmieszkowy komentarz, nie prawdziwy ;-; tak na marginesie to z żadnym .-.
Odpisz
19 lipca 2016, 16:45
@FallOutGirl: No widzisz, skoro z żadnym ._.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 12:01
Jakbyście nie wiedzieli, to nie chodzi o poziom trudności, tylko o wymagania systemowe :V
Odpisz
14 marca 2016, 19:35
przecież te dwie gry nie są trudne . Lepsze pytanie Soulsy 2 czy bloodborn ?
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2016, 12:45
@kacper5656: soulsy bo grałem w to i w to
Odpisz
20 marca 2016, 12:08
@RekinOstrodzioby: Soulsy
Odpisz
20 marca 2016, 12:17
@GamersUnited: bloodborn dla mnie jest easy
Odpisz
23 marca 2016, 20:13
@RekinOstrodzioby: łatwa, ja gine co chwila
Odpisz
24 marca 2016, 15:04
@Angela336: dla kazdego co inne jest latwe a inne trudne. ja przeszlem bloodborn w miesiac i mialem okolo 10 smierci
Odpisz
24 marca 2016, 15:11
@RekinOstrodzioby: nooo tylko nikt oprócz mojego brata nie umie w to grać (przychodzi czasami żeby pograć)
Odpisz
20 marca 2016, 00:40
Ogólnie raczej GTA.
Odpisz
20 marca 2016, 22:23
@LordHarmones: W GTA V można nawet pomijać misje całe ;-;
Odpisz
13 marca 2016, 11:49
Gta 5
#izipizi
Odpisz