Kowalski wraca do domu z pracy, ma już usiąść przed telewizorem, ale słyszy charakterystyczne odgłosy dobiegające zza ściany od sąsiada.
- Ten sąsiad zaczyna mnie już wpieniać! Idę mu powiedzieć, żeby ciszej pukał te swoje panienki!
- Mama chciała mu to samo powiedzieć z godzinę temu - mówi Jasio.
- I co, powiedziała? - pyta ojciec.
- Nie wiem, jeszcze nie wróciła...
Wcześniej widział morze tylko na zdjęciach. Ale potem stopniowo zaczął zarabiać więcej i więcej, aż teraz może zobaczyć morze w telewizji.
Rozmawia dwóch adminów:
- Mój kumpel wczoraj w 5 minut uszkodził główny serwer.
- Jest hakerem?
- Nie, debilem...
Pewien facet poszedł do psychiatry, ponieważ twierdził, że jest myszą.
Po kilku miesiącach, w ramach wdzięczności, przyszedł zadowolony do lekarza z butelką koniaku.
- Panie doktorze, jestem już w 100% zdrowy, dziękuję panu!
- Nie ma za co, przecież to moja praca - odparł lekarz.
Po jakimś czasie, ten sam facet przychodzi na wizytę kontrolną. Z przerażeniem w głosie mówi do lekarza:
- Panie doktorze, widziałem kota!
- No tak, ale to przecież nic takiego. W końcu wie pan już, że nie jest pan myszą.
- Dobrze, ale czy kot wie?
- Byłem u dentysty.
- Nie będziesz mógł teraz jeść przez 2 godziny.
- Przez tydzień nie będę mógł jeść, tyle zapłaciłem.
- Panie Leonardzie, co pan robił w laboratorium z trzema asystentkami?
- Nic...
- To dlaczego ten królik patrzy na pana z takim szacunkiem?
Komentarze
Odśwież6 lutego 2016, 12:30
blondynka grabi liście złamała noge bo spadóła z drzewa
Odpisz
6 lutego 2016, 12:29
złe dziwne
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:30
Pewnie suka /( ͡° ͡° ͜ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
13 lutego 2016, 17:41
@Ch4rles: Pies czy właścicielka? :v
Odpisz
8 października 2019, 19:35
@FallOutGirl: no właśnie...
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:08
Ja bym sie tak nie smial z anorekcji.
Odpisz
30 stycznia 2016, 13:52
@Sebzer: Co to anorekcja?
Odpisz
30 stycznia 2016, 14:23
@noszkurnawszystkozajete: choroba ze nic nie chcesz nie mozesz jesc bo masz zrytą psyche. 95% chorujacych umiera a przede wszystkim choruja kobiety
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:39
@Sebzer: To był sarkazm... Pisze się anoreksja, przez s...
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:59
@noszkurnawszystkozajete: ojtam ojtam. Wiadomo o co chodzi. To tylko literówka.
Odpisz
13 lutego 2016, 17:42
@Sebzer: Chyba nie znasz czegoś takiego jak "czarny humor", stary. Zapytaj wujka Gugla, on ci wyjaśni na czym to polega.
Odpisz
9 maja 2016, 16:33
@FallOutGirl: Wiem i czedto go uzywam ale ta choroba jest b poważna
Odpisz
21 maja 2016, 20:28
@Sebzer: Ja prawdopodobnie mam anoreksję bulimiczną.
Odpisz
22 maja 2016, 00:05
@CukiereczeQ: zwalcz to poki możesz!
Odpisz
24 stycznia 2016, 12:16
BYYYYŁOOO w dalekiej przyszłości...
Odpisz
25 stycznia 2016, 16:41
Zjem cie
Odpisz
25 stycznia 2016, 20:03
LUBIE ,,FISHE"
Odpisz
24 stycznia 2016, 14:32
anoreksio a chudy napewno jak patyk
Odpisz
23 stycznia 2016, 20:26
Boom
Odpisz
23 stycznia 2016, 19:24
*ba dum tss*
Odpisz