Gender został wymyślony przez firmy budujące toalety, aby zarabiały więcej.
Rodzice usypiają rozkapryszone małe dziecko.
- A może mu coś zaśpiewam - proponuje żona.
- Nie kochanie, spróbujmy po dobroci.
- Wrzućcie jego ciało do kompostownika - nakazał mafiozo.
- Ale szefie... - chciałem zapytać, lecz on położył mi dłonie na ramionach i spojrzał poważnie w oczy - Może i jesteśmy mordercami, ale mamy tylko jedną Ziemię, synu.
Podróżnik w czasie: Który mamy rok?
Bush: Koleś, nie wiem kim jesteś, ale masz poważny problem! Wylądowałeś w białym domu!
Podróżnik w czasie: Co z tego, chce wiedzieć który mamy rok!
Bush: Wrzesień 2001
Podróżnik w czasie: Przed czy po zamachu?
Bush: Przed
Podróżnik w czasie: Co
Bush: Co
- Dzisiaj taki piękny dzień, środek tygodnia, słońce, woda, złoty piasek...
- Nie filozofuj tylko napełniaj betoniarkę!
- Słyszałem, że się ożeniłeś.
- Tak jakoś wyszło.
- Powidz, do kogo jest podobna Twoja żona?
- Wszyscy mówią że do Matki Boskiej.
- Serio? Pokaż jej zdjęcie.
- Patrz.
- O Matko Boska!!!
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2018, 18:25
szczere do bólu😂
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:58
Dobre ,ale ja widziałem taki cyrk
Odpisz
7 sierpnia 2016, 09:32
widziałam :I
Odpisz
2 sierpnia 2016, 10:55
ciekawy dowcip, śmiałem się do rozpuku :)
Odpisz
2 sierpnia 2016, 16:37
@TheMJawesome: wincyj przecinkuf! wincyj!
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 22:30
@baarts: *cos*
Odpisz
5 sierpnia 2016, 01:23
ok
Odpisz
6 sierpnia 2016, 11:00
@baarts: akurak przecinki są ok. wiem, bo (nie przechwalając się) na koniec roku z polskiego miałem... 6. Z resztą jak z połowy przedmiotów.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 18:36
@TheMJawesome: a czy ktoś tu mówi, że przecinki są nieok? I co ma ocena z polskiego do tego, czy wiesz, że przecinki są ok?
Odpisz
1 sierpnia 2016, 22:54
tak, zus
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2016, 09:39
O co, wam, chodzi, tam jest tylko, jeden, kurde, przecinek
Odpisz
1 sierpnia 2016, 15:54
@ghostarcher: "A, czy" . Błąd jest.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2016, 16:05
@Krzyniu: Wiem. To miał być żart, ale nie lubię dopisywać że to sarkazm itp. przez co często mi to nie wychodzi. Wzorowałem się na pozostałych komentarzach, bo wtedy jeszcze nie było tego hejtu.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 08:04
A, czy, umiesz, stawiać, przecinki,?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 12:04
@qaz123: Tak.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 08:00
Perfekcyjna, interpunkcja.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 18:39
@kubage123: skąd strzałki w dół? (wiem, że od użytkowników, ale nie o to chodzi)
Odpisz
9 sierpnia 2016, 13:21
@baarts: Hejterzy
Odpisz
9 sierpnia 2016, 18:06
@Sebzer: strzałka w dół to nie hejt
Odpisz
18 września 2017, 11:10
@baarts: h8
Odpisz
18 września 2017, 16:28
Nie, to nie zgadzanie się z opinią wyrażoną w komentarzu.
Odpisz
18 września 2017, 16:56
@baarts: ale ludzie używają ją jako h8
Odpisz
18 września 2017, 22:03
Czyli popełniają błąd.
Odpisz