Żołnierz wrócił do domu po misji, nie jadł, nie pił, tylko od razu pognał do sypialni, aby spędzić upojną noc z żoną. Nad ranem Jasiu zagląda do sypialni i speszony szybko cofa się do korytarza:
- Nie bój się, Jasiu. Wchodź śmiało! To ja, tatuś! – tłumaczy żołnierz.
- Tak, tak… – mówi nieśmiało chłopiec. – Wszyscy tak mówią...
W hurtowni drewna:
- To bardzo duże zamówienie panie Noe, jak pan zamierza je opłacić?
- Proszę się nie martwić, szef zapłaci przelewem.
- Sąsiedzie! Jak to jest, że majster wasze mieszkanie wypolerował w dwa dni, a w naszym już tydzień poleruje i nie może skończyć.
- To proste. Moja córka ma trzy latka, a twoja osiemnaście.
Rozmawia 2 kolegów:
- Wczoraj przyszedł mi rachunek za prąd i gaz. Zrobiłem kalkulację: jeśli zimę spędzę na Majorce, wyjdzie mi taniej o 200 zł.
- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...
Przed wejściem do nieba czeka trzech najwybitniejszych teologów XX wieku:
Rahner, Balthasar i Ratzinger.
Każdy z nich musi odbyć rozmowę
ze św. PAWŁEM
(uznawanym przecież za twórcę chrześcijańskiej teologii),
żeby wytłumaczyć się z tego,
co na ziemi NAPISAŁ o Bogu.
Pierwszy wchodzi Rahner,
wraca po godzinie i
- jeszcze roztrzęsiony - mówi, że...
ledwo się wybronił...
Jako drugi wchodzi Balthasar...
wraca po dwóch godzinach
i oddychając z wielką ulgą, stwierdza,
że wziął św. Pawła na litość...
W końcu wchodzi Joseph Ratzinger...
Po trzech godzinach wychodzi...
zlany potem... św. PAWEŁ
i mówi do pozostałych:
"Chłopaki,
muszę ten List do Rzymian cały poprawić"!
Skąd wiadomo, że Koreańczycy lubią miód?
- Wybudowali Seul.
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2016, 10:08
Mama Jasia R.I.P [*]
Odpisz
2 października 2016, 12:32
@Ppayxd: Nie zasłużyła na tak łagodną karę.
Odpisz
26 października 2016, 14:08
@baarts: Heh racja :]
Odpisz
2 grudnia 2015, 21:46
Biedny Jasiu
Odpisz
17 listopada 2015, 20:43
@KontoUsunięte: sherlock
Odpisz
9 listopada 2015, 16:30
Lol tak jak mi tu listonosz umarł.
Odpisz
11 listopada 2015, 19:00
@HamsterBedrock: Nie musisz komentować pod każdym żartem to trochę irytuje innych ludzi
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2015, 20:38
@Velos: Wiesz że mam prawo? I mi nie zabronisz. A jak zazdrościsz że ty wcześniej koma nie napisałeś to niepisz do mnie. A piszę aby udowodnić że najwięcej na jeja jestem. I po trzecie nudzi sie ludziom na jeja więc komentują a mnie sie bardzo nudzi
Odpisz
23 listopada 2015, 19:55
@HamsterBedrock: zgadzam się z hamsterem =/Weźcie dajcie spokój
Odpisz
19 kwietnia 2016, 16:28
@HamsterBedrock: A teraz jesteś na jeja?? _waffle_ _gobo_ _meow_
Odpisz
2 października 2016, 12:33
@HamsterBedrock: Nie jesteś najwięcej na jeja.
Odpisz
1 listopada 2015, 00:58
Zdrada xd
Odpisz