Zasady walki politycznej:
1. Jeśli warto o coś walczyć, to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie.
2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij... bez potrzeby.
3. Szczera odpowiedź może Ci przysporzyć tylko problemów
4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia.
5. Prawda jest zmienna.
6. Obietnica nie jest gwarancją.
Jaś idzie przez przez las i spotyka wróżkę. Ta mówi:
- Spełnię twoje dwa życzenia.
Jasiu na to:
- Widzisz to drzewo?
- Tak.
- To wbij w nie gwoździa, tak aby nikt go nie wyjął.
Potem wróżka pyta:
- A drugie życzenie?
- Teraz go wyjmij.
Co wy tam robicie na tych lekcjach chóru?
- Pijemy wódkę i gramy w karty.
A kiedy śpiewacie?
- Jak wracamy do domu.
- Co otrzymamy dzieląc osiem na pół? - pyta się pani od matematyki Jasia.
- To zależy jak podzielimy. - odpowiada uczeń - Jeśli w poprzek, to otrzymamy dwa zera, a jeśli pionowo, to dwie trójki.
- Która godzina?
- Nie wiem, podaj mi trąbkę.
*zaczyna grać*
Ktoś krzyczy: Kto gra na trąbce o drugiej w nocy?!
Jest egzamin. Studenci czekają nerwowo pod salą, jednak z nudów zaczęli rzucać sobie indeksami. Pech chciał, że jeden z nich spadł i wjechał pod drzwi. Po chwili wyjechał, a w indeksie była wpisana ocena 5. Następny student również wrzucił indeks pod drzwi i indeks wrócił z oceną 4, 5. I tak następnie 4, 3+, 3. Kolejny student bał się, ponieważ nie chciał dostać 2. Jednak odważył się i wsunął indeks pod drzwi. Ten po chwili wrócił z oceną 5 i dopiskiem: "5 za odwagę".
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2015, 18:52
Ciekawe co to za plan
Odpisz
18 listopada 2015, 17:29
udajesz
Odpisz
9 listopada 2015, 16:09
Nie wszystko przedstawione niech ktoś mi to wytłumaczy bez strzałek w dupe
Odpisz
24 listopada 2015, 19:39
@HamsterBedrock: Prokurator powiedział, co się wydarzyło. Oskarżony, że plan prokuratora też jest niezły.
Odpisz
24 listopada 2015, 20:16
@KingsMax: ale takie śmieszne to nie jest a pisałem prośbe o nie dawanie strzalek w dupe
Odpisz
24 listopada 2015, 20:52
@HamsterBedrock: ...
Odpisz
8 grudnia 2015, 23:54
@HamsterBedrock: kawał ni że jest o tobie:)
Odpisz
9 grudnia 2015, 06:56
@EziioAuditore: troche jaśniej bo jestem słaby z myślenia
Odpisz
9 grudnia 2015, 07:12
@HamsterBedrock: jaś i wulgarne słownictwo. Całkiem jak ty!
Odpisz
9 grudnia 2015, 13:43
@EziioAuditore: ogarne gdzie indziej. Np twój ptofil
Odpisz