Kaczyński ma spotkanie z dziećmi...

Kaczyński ma spotkanie z dziećmi ze szkoły. Nauczyciele wniebowzięci, ponieważ takie wyróżnienie od pana wicepremiera, sam Jarosław zadowolony, ponieważ obecnie wszystko przebiega dobrze. Jednak Maciek ma do słynnego polityka 3 pytania:
- Panie premierze, wszystko fajnie, ale ja mam do pana 3 pytania.
Kaczyński jak to przystało na władcę pozwala mu mówić i jednocześnie obiecuje, że na każde odpowie.
- Pytanie pierwsze, czemu zaorał pan trybunał?
Pytanie drugie, czemu zrobił pan szambo z publicznej telewizji?
Pytanie trzecie, czemu wszystko drożeje?
Kaczyński już gotowy do odpowiedzi, już otwiera usta, ale niestety zadzwonił dzwonek. Uczniowie wyszli na przerwę, a po przerwie Jasio ma do pana wicepremiera pięć pytań.
- Czemu zaorał pan trybunał?
- Czemu zrobił pan szambo z publicznej telewizji?
- Czemu wszystko drożeje?
- Czemu dzwonek zadzwonił 20 minut wcześniej?
- Gdzie jest Maciek?

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Legolas9988

29 grudnia 2019, 15:44

Sasza w Polszy jest

Avatar JTKX2

25 września 2016, 08:39

Było...

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 09:43

@JTKX2: Yep. Tylko nie mogłem znaleźć linku.

Avatar baarts

27 września 2016, 23:23

Czemu się powoli obracasz?

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 14:12

@baarts: W jakim sensie obracam?

Avatar baarts

28 września 2016, 15:54

Twój avatar.

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 15:59

@baarts: Nie obracam go .-.

Avatar baarts

28 września 2016, 16:04

Co jakiś czas zmieniasz.

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 16:05

@baarts: Taa, zmieniam go tylko 2 razy w roku. Na halloween.

Avatar baarts

28 września 2016, 16:27

Pamiętam, jak szmat czasu temu zmieniałeś.

Avatar
Konto usunięte

28 września 2016, 18:15

@baarts: Noo, w tamtym roku jak był Halloween xD

Avatar kamdab

30 września 2016, 22:59

@JTKX2: W poczekalni już od około półtora roku było ;)

Avatar
Konto usunięte

30 września 2016, 23:13

@kamdab: Nie mówił raczej o poczekalni.

Avatar kamdab

2 października 2016, 17:41

A skąd masz pewność mój drogi? ;)

Avatar
Konto usunięte

2 października 2016, 17:48

@kamdab: bo mało kto przegląda poczekalnię dowcipów?

Avatar kamdab

2 października 2016, 17:51

Ale pojedyncze jednostki jednak to robią ;)

Avatar baarts

27 września 2016, 23:24

Ze szkoły, jak już.

Avatar Channeline

25 września 2016, 13:33

dobre xd

Avatar SideSwipe

27 września 2016, 20:09

@Channeline: pomarańczowe

Avatar baarts

27 września 2016, 23:22

@SideSwipe: Martwomemiczne i nieśmieszne.

Avatar krystian23

25 września 2016, 20:11

Pieta robi trochę głupio zadając te pytania, skoro przed chwilą zaginął jego kolega za zadawanie identycznych.
Uczmy się na błędach innych!

Avatar H4K35_PL

25 września 2016, 16:12

Zajefajne ^_^

Avatar TheFoxy

21 marca 2015, 08:49

Dobre. xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Kelner pyta klienta, który dopiero wszedł do baru:
- Co pan pije?
- Codziennie rano szklankę soku owocowego, miksturkę na łupanie w krzyżu, a w sobotę kufelek piwa razem z przyjaciółmi.
- Chyba nie zrozumieliśmy się do końca - mówi uprzejmie kelner. Pytałem co by pan chciał?
- Mój Boże...Chciałbym być bogaty, mieć domek nad morzem, podróżować po świecie...
- Może jeszcze raz zadam pytanie. Czy chce się pan tu czegoś napić?
- Czemu nie... a co pan właściwie ma?
- Ja? Niewiele. Kłopoty. Trochę długów. Drużyna której kibicuję, przegrała, kiepsko mi tu płacą, doskwiera mi samotność...

Zobacz cały dowcip

Teściowa chwali się zięciowi:
- Wczoraj mój znajomy, znany malarz, poprosił mnie, abym pozowała do jego obrazu! Obraz będzie się nazywał "Kleopatra i żmija".
Zięć:
- A kto mu będzie pozował jako Kleopatra?

Zobacz cały dowcip

Siedzi facet na brzegu Nilu i łowi ryby. Upał, skwar, duchota, a tu jeszcze ryby nie biorą. Siedzi godzinę, dwie i nic. Po jakimś czasie podpływa leniwie krokodyl i pyta:
- Co, gorąco?
- Uhm.....
- I duszno?
- Uhm....
- A popływać nie masz ochoty?

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Rudy chłopaczek mówi do mamy:
- Mamusiu, kocham cię!
- Zostańmy przyjaciółmi - odpowiada mama.

Zobacz cały dowcip

- Grałeś kiedyś na jakim instrumencie?
- Na skrzypcach. Nauczyciel mnie nawet porównał z Paganinim.
- Niemożliwe, co powiedział?
- "Paganinim to Ty nie będziesz"

Zobacz cały dowcip

- Jesteście matołami! 80% z was nie ma pojęcia o matematyce! - krzyczy nauczyciel.
- No bez przesady! Tylu to nas nawet nie ma w klasie!

Zobacz cały dowcip