- Ktoś ukradł nam krowę!
Starszy syn:
- Jak ukradł to znaczy konus jakiś...
Średni syn:
- Jak konus to pewnie z Trojanowa...
Najmłodszy syn:
- Jak z Trojanowa to pewnie Wasyl.
Zaprzęgli konia do wozu i pojechali do Trojanowa. I dali Wasylowi po mordzie. Wasyl jednak nie przyznał się do kradzieży. Profilaktycznie dali mu po mordzie drugi raz, ale także bez efektu. Chcąc nie chcąc, wsadzili Wasyla na wóz i pojechali do sądu grodzkiego.
Stanęli przed sędzią i ojciec mówi:
- Obudziłem się rano, patrzę krowę ktoś ukradł. Mówię o tym synom. Najstarszy mówi, że jak krowę ukradł, to musiał być konus. Średni mówi, że jak konus to z pewnością z Trojanowa. Najmłodszy mówi, że jak z Trojanowa to na pewno Wasyl. Daliśmy mu po mordzie, ale krowy nie chce oddać!
Sędzia:
- Hmmm... logika niby żelazna, ale to jeszcze niczego nie dowodzi. No, na ten przykład, powiedzcie mi co mam w tym pudełku?
Ojciec:
- Pudełko kwadratowe...
Najstarszy syn:
- To znaczy, że w nim coś okrągłego...
Średni syn:
- Jak okrągłe to musi być pomarańczowe...
Najmłodszy:
- Jak pomarańczowe - to z pewnością mandarynka...
Sędzia zdumiony zagląda do pudełka i mówi:
- No, Wasyl.... Krowę trzeba jednak oddać...
Przychodzi murzyn do restauracji, woła kelnera i mówi:
- Poproszę jakiś rzadki afrykański przysmak.
A kelner na to:
- Wody?
Zawsze zastanawiało mnie, czy francuzi jak kichają to mówią atchoux czy apsique...
- Jak Ty to robisz, że tak świetnie wyglądasz na tle koleżanek?
- Dokarmiam je.
Po orbicie księżyca lata amerykański lądownik.
- Halo Houston mamy problem. Na orbicie pojawił się rosyjski lądownik. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie lądują na Księżycu. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie wylądowali i malują Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Czekać.
- Halo Houston. Rosjanie pomalowali cały Księżyc na czerwono. Co mamy robić?
- Lądujcie i chlapnijcie biały napis Coca - Cola
- Tatusiu, jak byłeś mały, to dostawałeś od swojego taty lanie? - pyta synek.
- Oj, dostawałem!
- A dziadek od swojego taty?
- Jeszcze jak!
- A pradziadek?
- Jasne! Czemu o to pytasz?
- Bo zastanawiam się, kto to kiedyś zaczął...
Żona dzwoni do męża:
- Gdzie jesteś?
- W pracy.
- Tak, przecież słyszę w tle te pijackie rozmowy.
- Kiedy ty kur*a zrozumiesz, że jestem barmanem?!
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2017, 19:39
A ja myślałem że będzie pomarańcz nie mandarynka.
Odpisz
5 czerwca 2021, 01:53
@Ameron: Pomarańcza. Rodzaj żeński. I sory za odkop
Odpisz
5 czerwca 2021, 04:51
@Loginamika04: spoko, chleb powszedni.
Odpisz
21 lipca 2025, 23:03
@Ameron: miechunka też by pasowała
Odpisz
22 lipca 2025, 13:07
@Lintu: A to nie jest trujące? Po co komu w pudełku trujący owoc
Odpisz
22 lipca 2025, 16:00
@Ameron: trująca? Skąd masz takie info? Miechunka jest normalnie jadalna
Odpisz
22 lipca 2025, 17:17
@Lintu: nie wiem, tak kiedyś mi mówili
a na wikipedii niby pisze że jadalne ale i trujące XD
"Uprawiane dla jadalnych owoców są takie gatunki jak: miechunka rozdęta, peruwiańska, pomidorowa[7] i Physalis pruinosa[5]. Poza jadalnymi owocami rośliny te są trujące z powodu zawartości alkaloidów, lokalnie bywają jednak używane też jako rośliny lecznicze[5]. W Polsce miechunki są uprawiane, poza tym zadomowionym przybyszem (kenofitem) jest miechunka rozdęta, a pomidorowa przejściowo dziczeje (efemerofit)[8]. "
Odpisz
12 lutego 2021, 09:49
Mastermind
Odpisz
5 sierpnia 2017, 11:58
Męska logika.
Odpisz
5 sierpnia 2017, 13:01
Ale działająca ^^
Odpisz
5 sierpnia 2017, 12:51
było
Odpisz
7 sierpnia 2017, 09:27
@roxy697: w ten sposób się nie wybijesz
Odpisz
9 sierpnia 2017, 09:21
Nie no k***a WOW szerloku -_-. Po prostu było więc napisałam że było masz z tym problem?
Odpisz
11 sierpnia 2017, 10:42
@roxy697: Ale proszę mniej agresywnie. I szkoda, że padłaś nieszczęśliwcem, który trafi na tego, co nie znosi upominania że coś "BYO!!!".
Odpisz
11 sierpnia 2017, 22:11
Napisałam "ł". A jak masz problem to się do mnie nie odzywaj i nie dawaj strzałki w dół tylko dla tego że się kłócimy bo to mało dorosłe -_-
Odpisz
18 sierpnia 2017, 22:55
@roxy697: Twoje poprawki również takie nie są.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:05
I ciągle to ku*wa robisz
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:40
@roxy697: Ale niby co? Odpisuję? Ciekawe...
Odpisz
23 sierpnia 2017, 15:08
Nie! ciągle dajesz strzałki w dół TYLKO da tego że się kłócimy!
Odpisz
17 listopada 2020, 16:07
@roxy697: strzałki w dół są po to by wyrazić że ktoś się nie zgadza z komentarzem więc on miał pełne prawo ci je dać
Odpisz
3 kwietnia 2016, 21:56
Holmes purwa
Odpisz