Dzwoni dowódca wojsk armii...

Dzwoni dowódca wojsk armii chińskiej do USA i proponuje wojnę:
Witajcie Amerykanie, chcemy wypowiedzieć wam wojnę, co wy na to?
Amerykanin: Na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe, nasze wojska są w Iraku i Afganistanie, wiec ze względów ekonomicznych odpada, zadzwoń do Rosji myślę, że oni się zgodzą.
Chińczyk dzwoni do Rosji i zaczyna rozmowę w ten sam sposób:
Witajcie bracia Rosjanie, chcemy wypowiedzieć wam wojnę, co wy na to?
Rosjanin: W obecnych czasach nie ma takiej możliwości, u nas cięgle niewyjaśniona jest sytuacja z Gruzją i Czeczenią, wiec o nowych konfliktach zbrojnych nie ma mowy.
Chińczyk: To z kim wreszcie możemy walczyć?
Rosjanin: Dzwon do Polski!!!
Chińczyk: Gdzie? Do Polski? A co to za kraj?
Rosjanin: To nasi sąsiedzi, bardzo waleczny naród, około 40 mln ludności, z bogata historia wojenna. Oni na pewno wam nie odmówią.
Chińczyk dzwoni do Polski i rozpoczyna rozmowę:- Witajcie, dzwonie z Chin. My Chińczycy chcemy wypowiedzieć wam wojnę!
Polak: Nam, Polakom?
Chińczyk:- Tak, wam Polakom
Polak: A ile was jest?
Chińczyk: 3 mld
Polak: Ile?
Chińczyk: 3 mld.
Uśmiecha się Chińczyk (i myśli: "Już pękają!")
Polak:- O, k.....a, człowieku! gdzie my was będziemy chować?

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Ashley12c

26 września 2016, 18:55

O co chodzi z Czeczenią i Gruzją?:c
#ChceOdpowiedzi

Avatar kuba12369

19 września 2020, 16:22

@Ashley12c: Czeczenia - taki kraj
w Rosji co robi powstanie
Gruzja - nie oddała ruskim Osetii czyli takiego regionu i nich

Avatar jdjdixjduxjdkzfh

8 stycznia 2020, 11:29

Dobreee

Avatar ewaimisiu

7 maja 2018, 21:50

Najlepszy kawał jak do tej pory 😂😂😂😂

Avatar jabocci

20 marca 2016, 08:15

Z tego co wiem to Chińczyków jest ok. 1 mld.

Avatar panlogin

1 sierpnia 2016, 15:49

@jabocci: 1,5 mld

Avatar jabocci

15 sierpnia 2016, 22:05

@panlogin: Racja

Avatar Piotro165

26 stycznia 2017, 20:27

@jabocci: tyle zostało po tej wojnie

Avatar Laurowaa

30 marca 2016, 21:08

Popływają trochę :D

Avatar ghostarcher

22 stycznia 2016, 18:53

odpowiedź jest prosta: pod ziemią

Avatar Julciaak

16 listopada 2015, 23:30

Na kompostownik pujdą! :v

Avatar pokemon3

24 września 2015, 14:33

W Zoo

Avatar miken1200

31 sierpnia 2015, 13:30

Fajne, fajne, tylko skąd te 3 mld?

Avatar minecraft007

26 lipca 2015, 12:04

Do wulkanu pakować :D

Avatar wirus2006

18 sierpnia 2015, 20:24

@minecraft007: to jest głupie

Avatar wirus2006

18 sierpnia 2015, 20:24

LOL TO JEST LOL TROLL

Avatar ArcyMarian

26 lipca 2015, 16:35

Świetne jestem litościwy i daję temu dowcipowi lajka

Avatar amcia000

26 lipca 2015, 11:44

Świetne!

Avatar seba1407

25 lipca 2015, 11:09

Będą chować na wawelu.

Avatar Annalove

25 lipca 2015, 11:44

@seba1407: hahaha

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Mąż, zawodowy kat, zwraca się do żony:
- Nie mam dziś dla ciebie czasu, kochanie, bo w pracy mam urwanie głowy.

Zobacz cały dowcip

Mężczyzna wsiada do windy, w której jedzie blondynka i pyta:
- Na drugie?
- Beata.

Zobacz cały dowcip

- Kochanie, wydaje mi się, że masz inną.
- To dziwne, ale jej też się tak wydaje.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

Młody fotograf przynosi swoje zdjęcia do znanej gazety codziennej. Redaktor stwierdza:
- Nasza redakcja przyjmuje tylko zdjęcia od fotografów o bardzo znanych nazwiskach.
- To wspaniale! Nazywam się Mickiewicz.

Zobacz cały dowcip

Maciej rozmawia z swoim kuzynem Marcelem:

- Mój sąsiad ma Alzheimera. Codziennie muszę mu przypominać, który garaż jest jego.
- Też mam takiego. Muszę mu codziennie mówić że jego żona zmarła 23 lata temu w wypadku.
- To straszne. Czy nie możesz powiedzieć że np. jest Singlem?
- Ale on się ciągle tak cieszy, jak to słyszy...

Zobacz cały dowcip

- Boisz się sztucznej inteligencji?
- Bardziej się boję prawdziwej głupoty.

Zobacz cały dowcip