W nocy do psychiatryka dobija się jakiś mężczyzna i krzyczy:
- Ratunku, oszalałem, potrzebuję natychmiastowej pomocy lekarskiej!
Zaspany portier otwiera drzwi i warczy:
- Panie, jest trzecia w nocy! Pan chyba zwariował!
Ojciec prowadzi syna do toalety:
- O człowieku można się dużo dowiedzieć, znając to co czyta w toalecie. Popatrz, ja już trzeci raz przeczytałem "Tożsamość Bourne'a", mama "Wojnę i pokój", dziadek "Trylogię". A ty co czytasz, jakieś głupie dowcipy z gazetek reklamowych. O czym to świadczy?!
- Tylko o tym, że zaparcia trzeba leczyć, a nie chwalić się nimi...
Obiad świąteczny, cała rodzina przy stole, mąż mówi do żony:
- Mówiłaś, że zrobisz dzisiaj indyka?
Żona podnosi głowę patrząc na sufit i mówi:
- Gulgulgulgul...
Zagadka programistów:
Mariuszek dostał 5 jabłek. 3 jabłka zjadł.
Pytanie: Ile jabłek zostało Mariuszkowi?
Myślicie, że 2?
Guzik prawda! Nie wiadomo przecież, ile jabłek miał Mariuszek, zanim dostał 5 jabłek.
Morał: Zawsze zerujcie zmienne!
U mechanika:
- Będzie Pani potrzebowała nową skrzynię biegów.
- A co to skrzynia biegów?
- I to nie jedną...
Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.
Jezus wbiega na jezioro, rzuca się z wyciągniętymi rękami, robi piękny ślizg. Potem wstaje, podskakuje z przytupem. Wreszcie zwraca się ku niebu i woła: Tato! wyłącz to na chwilę, chcę się tylko wykąpać!
Komentarze
Odśwież5 lipca 2015, 13:28
BA-DUM-TSSS
Odpisz
13 czerwca 2015, 12:42
Suche, idę napić się wody bo mi zaschło w ustach
Odpisz
7 czerwca 2015, 19:24
Nie śmieszne ale fajne
Odpisz
4 czerwca 2015, 22:26
20x bardzo słabe
Odpisz
27 maja 2015, 20:49
wcale mnie to nie rozśmieszyło
Odpisz
30 maja 2015, 18:11
@amadzia: mnie też
Odpisz
31 maja 2015, 21:48
@amadzia: Mnie tez nie!
Odpisz
1 czerwca 2015, 11:32
@amadzia: chyba zwariowałaś? :D
Odpisz
2 czerwca 2015, 16:54
@amanda: no chyba Ty
Odpisz
4 czerwca 2015, 12:15
@amadzia: Nie załapałaś odniesienia do żartu
Odpisz
4 czerwca 2015, 17:19
no Ty nie zrozumiałąś
Odpisz
4 czerwca 2015, 17:45
@amadzia: Dlaczego tak sądzisz?
Odpisz
3 czerwca 2015, 15:32
śmieszne ale troche krótkie :(
Odpisz
2 czerwca 2015, 16:50
no chyba Ty
Odpisz
1 czerwca 2015, 14:32
lol xD
Odpisz
30 maja 2015, 10:12
Pan "chyba" zwariował? XD
Odpisz
29 maja 2015, 12:47
XD dobre ale trochę krótkie :/
Odpisz
28 maja 2015, 07:06
A pacjent na to: You don't say?
Odpisz