Przychodzi facet do kwiaciarni i mówi do sprzedawcy:
- Może mi pan coś dobrać? Pokłóciłem się z żoną i chcę się pogodzić.
- Powiedz pan coś bliżej, żebym mógł określić, jak bardzo musi się pan zrehabilitować.
- Nazwałem ją głupią...
Sprzedawca podaje jedną różę.
- ...krową...
Podaje jeszcze dwie.
- ....tępą....
Podaje kolejne dwie.
- ...i do tego tłustą.
Sprzedawca zabiera jedną i mówi:
- Pan poczeka, zaraz zrobię z tego dla pana wieniec.
Starsza pani dostała paczkę z USA. Otwiera ją i znajduje bardzo eleganckie okulary.
- Wreszcie będę wszystko wyraźnie widziała - mówi, wkładając na nos okulary. - No tak, od razu lepiej widzę. O, jest jeszcze karteczka. Co oni tam piszą? "Mamo, wysyłam Ci oprawki. W następnej przesyłce będą szkła".
Pan: *idzie do muzeum
Pracownik: Nie może pan iść tutaj z psem.
Pan: To mój pies przewodnik.
Pies: Jan Matejko, urodzony w średniowieczu. Polski malarz.
- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.
- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.
- Czym różnią się programiści od polityków?
- Programistom płacą tylko za programy, które dają działają.
Komentarze
Odśwież16 marca 2024, 22:41
Rudy może mieć schizofrenię przy której wyobraża sobie przyjaciół. Jednorożce i ibisz to normalka. Zawsze się awanturuje o kasę
Odpisz
3 sierpnia 2015, 14:19
yyyy...
Odpisz
1 maja 2015, 21:33
hahaha dobre xD
Odpisz
28 kwietnia 2015, 17:16
jestem w połowie blondynką ( mam blond pasemka naturalne) i nie czuje się obrażona po tych dowcipach bo to nie naprawde :)
Odpisz
6 kwietnia 2015, 19:45
wyczuwam ból dupy u rudych
Odpisz
31 marca 2015, 16:07
Odwalcie się od ludzi o rudym kolorze włosów.
Odpisz
31 marca 2015, 20:42
To tylko żarty. Podobnie jest z blondynkami - po prostu są obiektem dowcipów, które nie mają obrażać tych,o których jest w nich mowa, ale rozśmieszyć ludzi. To nie są złośliwe wyśmiewania się z kogoś, tylko zabawne zachowania, reakcje itp. pokazane w śmiesznych dowcipach. Przynajmniej ja tak sądzę;-)
Odpisz
27 marca 2015, 18:33
Krzysztof Ibisz xD
Odpisz
29 marca 2015, 12:44
@Space: xD
Odpisz
23 marca 2015, 21:46
ale bez sensu
Odpisz
23 marca 2015, 21:09
Uwieżyłem we wszystko prócz tej kwestii o przyjaciołach rudego.
Odpisz
14 lipca 2015, 21:54
@HamsterBedrock: Uwieżyłeś? A gdzie ta wieża? Może chodziło ci o uwierzenie?
Odpisz
21 marca 2015, 23:30
Ty, idiota nie wiesz ze rudy tez czlowiek?!
Odpisz
22 marca 2015, 00:30
@welpa44: Rudy to wyrok wydany przez Boga.
Odpisz
21 marca 2015, 21:04
Haha no po prostu mega zabawne. Musisz się bardziej postarać, bo na mnie nie robi wrażenia.
Odpisz
30 marca 2015, 00:11
@milnow: na tobie nic nie robi wrażenia...
Odpisz
30 marca 2015, 19:17
@elvis9989: Nieprawda! Wiele dowcipów robi na mnie bardzo dobre wrażenie w tym całkiem sporo pochodzi z jeja. Po prostu ludzie dają wiele bezsensownych dowcipów, to co mam zrobić? Udawać, że mi się podobają?
Odpisz
30 marca 2015, 20:35
@milnow: rozumiem. Mi trzęsie niektóre nie podobają ale nie komentuje każdego komentarza...
Odpisz
31 marca 2015, 20:35
@elvis9989: A ja komentuję, bo uwielbiam oceniać i pisać komentarze gdzie się tylko da. I nikt mi tego nie zabroni. Ale dzięki za zrozumienie;-)
Odpisz
31 marca 2015, 23:18
@milnow: ok :D
Odpisz
1 maja 2015, 21:36
@milnow: na tobie nie musi robić wrażenia ale na innych tak, nie jesteś jedyną osobą na tym świecie, która może wyrażać swoje opinie
Odpisz