Jedzie rudy z przyjaciółmi na...

Jedzie rudy z przyjaciółmi na jednorożcach i zaczynają polować na smoki. Po czym atakuje ich ogromny dinozaur. Na ratunek przybył im Krzysztof Ibisz.
Co jest w tym niewiarygodnego?
Rudy nie ma przyjaciół.

Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Komentarze

Odśwież
Avatar Cymbal

16 marca 2024, 22:41

Rudy może mieć schizofrenię przy której wyobraża sobie przyjaciół. Jednorożce i ibisz to normalka. Zawsze się awanturuje o kasę

Avatar nikaFNIN

3 sierpnia 2015, 14:19

yyyy...

Avatar Vip_Cealena21

1 maja 2015, 21:33

hahaha dobre xD

Avatar karina882

28 kwietnia 2015, 17:16

jestem w połowie blondynką ( mam blond pasemka naturalne) i nie czuje się obrażona po tych dowcipach bo to nie naprawde :)

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2015, 19:45

wyczuwam ból dupy u rudych

Avatar
Lunia21

31 marca 2015, 16:07

Odwalcie się od ludzi o rudym kolorze włosów.

Avatar milnow

31 marca 2015, 20:42

To tylko żarty. Podobnie jest z blondynkami - po prostu są obiektem dowcipów, które nie mają obrażać tych,o których jest w nich mowa, ale rozśmieszyć ludzi. To nie są złośliwe wyśmiewania się z kogoś, tylko zabawne zachowania, reakcje itp. pokazane w śmiesznych dowcipach. Przynajmniej ja tak sądzę;-)

Avatar Space

27 marca 2015, 18:33

Krzysztof Ibisz xD

Avatar AnulkixDD

29 marca 2015, 12:44

@Space: xD

Avatar kaja2710

23 marca 2015, 21:46

ale bez sensu

Avatar HamsterBedrock

23 marca 2015, 21:09

Uwieżyłem we wszystko prócz tej kwestii o przyjaciołach rudego.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2015, 21:54

@HamsterBedrock: Uwieżyłeś? A gdzie ta wieża? Może chodziło ci o uwierzenie?

Avatar welpa44

21 marca 2015, 23:30

Ty, idiota nie wiesz ze rudy tez czlowiek?!

Avatar TariXPL

22 marca 2015, 00:30

@welpa44: Rudy to wyrok wydany przez Boga.

Avatar milnow

21 marca 2015, 21:04

Haha no po prostu mega zabawne. Musisz się bardziej postarać, bo na mnie nie robi wrażenia.

Avatar elvis9989

30 marca 2015, 00:11

@milnow: na tobie nic nie robi wrażenia...

Avatar milnow

30 marca 2015, 19:17

@elvis9989: Nieprawda! Wiele dowcipów robi na mnie bardzo dobre wrażenie w tym całkiem sporo pochodzi z jeja. Po prostu ludzie dają wiele bezsensownych dowcipów, to co mam zrobić? Udawać, że mi się podobają?

Avatar elvis9989

30 marca 2015, 20:35

@milnow: rozumiem. Mi trzęsie niektóre nie podobają ale nie komentuje każdego komentarza...

Avatar milnow

31 marca 2015, 20:35

@elvis9989: A ja komentuję, bo uwielbiam oceniać i pisać komentarze gdzie się tylko da. I nikt mi tego nie zabroni. Ale dzięki za zrozumienie;-)

Avatar elvis9989

31 marca 2015, 23:18

@milnow: ok :D

Avatar Vip_Cealena21

1 maja 2015, 21:36

@milnow: na tobie nie musi robić wrażenia ale na innych tak, nie jesteś jedyną osobą na tym świecie, która może wyrażać swoje opinie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Polecane dowcipy

Przychodzi facet do kwiaciarni i mówi do sprzedawcy:
- Może mi pan coś dobrać? Pokłóciłem się z żoną i chcę się pogodzić.
- Powiedz pan coś bliżej, żebym mógł określić, jak bardzo musi się pan zrehabilitować.
- Nazwałem ją głupią...
Sprzedawca podaje jedną różę.
- ...krową...
Podaje jeszcze dwie.
- ....tępą....
Podaje kolejne dwie.
- ...i do tego tłustą.
Sprzedawca zabiera jedną i mówi:
- Pan poczeka, zaraz zrobię z tego dla pana wieniec.

Zobacz cały dowcip

Starsza pani dostała paczkę z USA. Otwiera ją i znajduje bardzo eleganckie okulary.
- Wreszcie będę wszystko wyraźnie widziała - mówi, wkładając na nos okulary. - No tak, od razu lepiej widzę. O, jest jeszcze karteczka. Co oni tam piszą? "Mamo, wysyłam Ci oprawki. W następnej przesyłce będą szkła".

Zobacz cały dowcip

Pan: *idzie do muzeum
Pracownik: Nie może pan iść tutaj z psem.
Pan: To mój pies przewodnik.
Pies: Jan Matejko, urodzony w średniowieczu. Polski malarz.

Zobacz cały dowcip

Popularne dowcipy z nowych

- Mój wujek z Ameryki przysyła mi co roku na urodziny 100$. Teraz za PiSu to 500 zł a za Tuska było to tylko 400.

Zobacz cały dowcip

- Zostaje Ci dużo pieniędzy na koniec miesiąca?
- Zostaje mi dużo miesiąca na koniec pieniędzy.

Zobacz cały dowcip

- Czym różnią się programiści od polityków?
- Programistom płacą tylko za programy, które dają działają.

Zobacz cały dowcip